Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (274. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MyErdinc

Evet ama kullanmıyorum
    Akımı nereden çekiyor hocam? Elektrikçi falan mı bağladı. Burayı anlamadım =)
  • fofer kullanıcısına yanıt
    USB girişlerinin birini çakmaklık üzerinden akım çekmek için eklemişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar peje servisler arıza tespit için ne kadar ücret alıyorlar. Aracın ön sağ ve soldan bozuk yollarda lık lık ses geliyor 3 ustaya götürdüm hiç biri bulamadı nedenini. Yada bildiğiniz istanbul avrupa yakasında pejodan anlayan ustanız varmı. Yardımcı olursanız sevinirim

• Merhabalar.

Bende 31 Aralık ta 2008 alarak aranıza katıldım. Aracınıza 3d paspas nereden buldunuz acaba. Kaç gündür bakıyorum da bulamadım.
  • Pek çok internet sitesinde var aslında. Ben kendi arabama almadım daha ama babamın toyota için havuzlu paspas almıştım. L locer marka onu tavsiye ederim. Yıllardır kullanıyoruz harika bir ürün

• Arkadaşlar merhaba, bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Araba alma planım var, ilk arabam olacak inşllah. İhtiyaçlarımız göz önünde alındığında şuan 2008 bizim için iyi bir seçenek gibi duruyor. Sizden ricam 2018 (07/2018 trafiğe çıkış) model Allure 1.6 bluehdi 5000km (FARC paket dahil) 109.000 gibi bir rakam makul bir fiyat mıdır. Aracın şasi sorgulamasında hasar kaydı bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgulsun

Arkadaşlar merhaba, bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Araba alma planım var, ilk arabam olacak inşllah. İhtiyaçlarımız göz önünde alındığında şuan 2008 bizim için iyi bir seçenek gibi duruyor. Sizden ricam 2018 (07/2018 trafiğe çıkış) model Allure 1.6 bluehdi 5000km (FARC paket dahil) 109.000 gibi bir rakam makul bir fiyat mıdır. Aracın şasi sorgulamasında hasar kaydı bulunmuyor.
    Bu benim aracım ve 95.500 TL. istiyorum. Kıyaslamayı kendiniz yapın hocam.
    105 bin TL .ye falan alabilirseniz harika olur.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-allure-s-s-paket-665421000/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 27 Mart 2019; 16:27:52 >

• Arkadşalar bende araştırdım bagajı iyi olan aile araçı arıyorum 70 bin civarı 2008 geldi aklıma otomatik dizel bulabilirmiyim temiz az kmli önerir misiniz.

• Gunaydin. 2015 Allure 2008 sahibiyim aracim 31.000km de hep serviste yaptirdim herseyi. Suan bakimi geldi ve arabada 1. 2 vites gecislerinde sanki amartisor patlamis gibi takirtilar geliyor. Cumartesi servise goturucem ama daha evel basina gelen varsa bilgi verebilirmi?
    2 gune kadar olmayan birsey neyden kaynaklidir.

• Takip....
  • Merhaba arkadşlar navigasyonsuz SMEG ekranlarda en son güncelleme versiyonu nedir acaba benim versiyon 3.17 de kalmış. ve güncelleme dosyalarını nereden bulabiliriz? aracım 2014 model Peugeot 2008 active.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofarbil -- 11 Nisan 2019; 10:34:52 >
  • Arkadaşlar yardıminizi almak istiyorum 2017 1.6 dizel yarı otomatik 14 bin deki arabaya 116 binl tl isteniyor almayı düşünüyoruz nasıl fiyat araba piyasasını pek bilmiyoruz teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: nwecw

Arkadaşlar yardıminizi almak istiyorum 2017 1.6 dizel yarı otomatik 14 bin deki arabaya 116 binl tl isteniyor almayı düşünüyoruz nasıl fiyat araba piyasasını pek bilmiyoruz teşekkürler
    2016 Dizel, yarı otomatik, hasarsız, 45 bin km. de 95 bin TL. istiyorum.
    Bence o kadar etmez, taş çatlasa 110 bin TL.
  • Sizin arabanizi inceledim gayet güzel ama biraz bize uzak arabayı Erzurum’da bulduk alacak kişi de orada yaşıyor teşekkürler

• nwecw kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık bir aydır takip ediyorum piyasasını bu arabanın, 2018 10 15 bin km arası çarpışma önleyici, park asistanı, yan basamak takılı araçlar 110a gidiyor.

• Satıp kurtuldum. 1 yıl anca dayanabildim...

• Arkadaşlar elimde şu kolçaktan 1 tane mevcut fiyat 250 tl tek fiyattır almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler. Ürün 24 saat açık olan iş yerimde istediğiniz zaman gelip alabilirsiniz. Araca tam uyumlu kırma delme yok. Çok güzel bir kolçak kendi aracımada taktım dünya varmış dedim.
    https://s.click.aliexpress.com/e/cU0qzALm

• Arkadaşlar otomatik kapanan yan aynalar açılıp kapanmıyor var mı başına gelen
    Tamam millet hallettim ayar düğmesini aşağıya doğru çekerseniz duzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anıl72 -- 27 Nisan 2019; 16:26:52 >
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim arabamda da benzer ses geliyordu uzun süre araştırdım.. sonunda sesin torpido kapağından geldiğini fark ettim.. çok zor bulunuyor Ben de çok uğraştım çok ince bir tril sesi geliyor... Torpido kapağıni ittirerek tekrar bir kontrol et..

• quote:

Orijinalden alıntı: dryusuf3403

Merhaba benim arabamda da benzer ses geliyordu uzun süre araştırdım.. sonunda sesin torpido kapağından geldiğini fark ettim.. çok zor bulunuyor Ben de çok uğraştım çok ince bir tril sesi geliyor... Torpido kapağıni ittirerek tekrar bir kontrol et..
    Hocam tam olarak neresini iticem torpidonun bilgi verebilirmisin rica etsem eve gidince deneyim

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.