Şimdi Ara

Petlas kış lastiği tavsiye eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
5.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kendi ayarındaki ithal lastiklere tercih edilebilir. Ancak bir Nokian, Continental, Goodyear gibi lastiklerden iyi değil. Lastik alırken en önemli kriter Adac testleri ve etiket değerleri bunları kıyaslayıp bütçenize göre tercih edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en iyisi petlas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz test ve değerlere nereden ulaşabilirm.

• capo di capi kullanıcısına yanıt
    Önce bir lastik beğenin sonra etiketini bulun gerekirse kendi web sitesine girerek. Genelde orada yazar yoksa Google a Adac yazarsanız da ordan aratıp bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• fiyat/performans olarak en iyisi olarak bende petlas buldum ve geçen hafta aldım 1 haftadır kullanıyorum kışın anlarız ne olduğunu... ama şimdilik sıkıntı yok
  • İzmirliyim ,biz bir kaç arkadaş kayağa gitmek için araçlarımıza aldık. Uludağda çok kar yağdığı zamanlarda bile kullandık. Gayet yeterli bir lastik. Tavsiye ederim
  • en kötü kış lastiği en iyi yaz lastiğinden iyidir
  • petlas w651 snowmaster, özellikle istanbul gibi kışı çok sert geçmeyen şehirler için fiyat performans bakımında gayet iyi bir lastik. alabiliyorsanız goodyear ultragrip tavsiye ederim fakat petlas da üzmez
  • 1 kış kullandığım için kimseye öneremesemde o kullandığım kış içerisinde son derece memnundum.

Evimin önü taksi durağı, duraktakilerle konuştum, hepsi o kış petlas almıştı. Onlarda memnundu.

Niye öneremiyorsunuz o zaman derserseniz; sadece bir kış kullandığım için uzun ömürlü olup olmadığı ile alakalı yorum yapamam. Yani belkide bir sonraki kışa sertleşip, kullanılmaz hale gelecekti bilemiyorum.

Saygılar.
  • Starmaxx kış lastiği kullanıyorum memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende var. 4 kış kullandım, bu sene 5. kış olacak, gayet memnunum.

Karda zaten her kış lastiği gidiyor. Benim için önemli olan kış lastiğinin asfalttaki gürültü ve konfor düzeyi. Petlas bu konuda çok iyi.
  • Lassa Snoways'ten daha memnundum ben. Yoğun karda sıkıntı çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

En uygun fiyatlısı Petlas

Lastik ebatınız nedir?

• ozbayram kullanıcısına yanıt
    205/65/15

• Hocam ben de 6 yıldır petlas kullanıyorum. Önceki aracımda da kullanmıştım bunda da var. Kış için tavsiye ederim ama yazlık lastiklerini beğenmiyorum. Bu yaz başka lastik alacam

• caldexter kullanıcısına yanıt
    Lassa yol tutusunda E almis petlas C almis benimde kafamı karıştırıyor bu olay

• hard_hacker kullanıcısına yanıt
    Lassa'ya nazaran daha memnundum Petlas'tan. Lassa'nın özellikle kuru zemindeki performansını beğenmedim. Sonuçta her gün kar yağmıyor.
  • Petlasın üretimi olan Starmaxx kış lastiği kullanıyorum (195/65R15). Ben memnunum yeterli geliyor. Fiyat/performans oranı iyi olan bir lastik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.