Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
5
Favori
260.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pes 2013 reloded ın uzerıne 4.1 yamasını kurduk ayarlar vs hersey tmm 3-4 gun sorunsuz calıstı sımdı oyuna gırıp menulere geldıgımızde veya oyuna tam gırerken calısmayı durdurdu hatası alıoruz sebebı nedır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

arkadaşlar pes 2013 reloded ın uzerıne 4.1 yamasını kurduk ayarlar vs hersey tmm 3-4 gun sorunsuz calıstı sımdı oyuna gırıp menulere geldıgımızde veya oyuna tam gırerken calısmayı durdurdu hatası alıoruz sebebı nedır ?

pes dit.exe yi yönetici olarak çalıştırıp oyuna öyle giriniz.
  •  PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013

Kardeşim bi zahmet yardımcı olur musunuz ne yapmam gerek formalar olmadı birde süper lig de yok
  • kardeş ben dün indirdim kurdum barcelona oldum ama Galatasaray olmak istiyorum ML'de ancak alt lig olarak PTT yok .. o yüzden Süper Ligden takım seçersem bu sefer alt ligden saçma sapan takımlar gelicek oyun kötü olacak nasıl düzeltebilirim bunu en azından hiç düşme çıkma olmasa 2.lig olmasa filan oluyor mu öyle ??
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    kardeş ben dün indirdim kurdum barcelona oldum ama Galatasaray olmak istiyorum ML'de ancak alt lig olarak PTT yok .. o yüzden Süper Ligden takım seçersem bu sefer alt ligden saçma sapan takımlar gelicek oyun kötü olacak nasıl düzeltebilirim bunu en azından hiç düşme çıkma olmasa 2.lig olmasa filan oluyor mu öyle ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharmacist

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013

Kardeşim bi zahmet yardımcı olur musunuz ne yapmam gerek formalar olmadı birde süper lig de yok

installer.exe yi çalıştırdıktan sonra yamayı kuracağın veri yolunun doğruluğundan emin ol. yani oyunu hangi bölümüme kurduysan patchi de o bölüme kur. süper ligi pesedit selector den seçip aktif etmen gerek. aksi taktirde oyunda gözükmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugri28

kardeş ben dün indirdim kurdum barcelona oldum ama Galatasaray olmak istiyorum ML'de ancak alt lig olarak PTT yok .. o yüzden Süper Ligden takım seçersem bu sefer alt ligden saçma sapan takımlar gelicek oyun kötü olacak nasıl düzeltebilirim bunu en azından hiç düşme çıkma olmasa 2.lig olmasa filan oluyor mu öyle ??

ml oynamadığım için pek bir bilgim yok oynayan arkadaşlar dan biri sana yardımcı olabilir.
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Aktif etme kısmı nasıl oluyor bi anlatır mısın ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharmacist

Aktif etme kısmı nasıl oluyor bi anlatır mısın ya ?

pesedit.exe ye tıkla LEAGUES II bölümünde next tıklayarak SPOR TOTO SUPER LIG gel ve ekrandaki görüntüye tıklayarak, successfully switched to SPOR TOTO SUPER LIG mode bilgi ekranı gelecektir böylelikle aktif etmiş olursun. ayrıca diğer ligler, bal modu, socorboard, stadyum, gibi özellikleri de aynı işlemle seçebilirsin. oyuna MAIN bölümünde PESEDIT.COM 2013 PATCH tıklayarak giriş yap. iyi oyunlar.
  • merhaba;

ben torrent linki ile indirdim yamayı fakat kurulum için ilk mesajda söylenilen gibi "installer exe yi oyunun kurulduğu bölüme atıp çalıştırın" adımını uygulamak için installer.exe yi oyunun kurulu olduğu klasöre attığım anda antivirüs programım TRUVA ATI bularak installer.exe yi bilgisayarımdan sildi. Yamanın temiz olduğunu belirten arkadaşlar var şimdi ben bu durumu anlamadım. Temiz ise bu neden oldu :) :)
  • Ne zamandır güncelleme gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex23644

merhaba;

ben torrent linki ile indirdim yamayı fakat kurulum için ilk mesajda söylenilen gibi "installer exe yi oyunun kurulduğu bölüme atıp çalıştırın" adımını uygulamak için installer.exe yi oyunun kurulu olduğu klasöre attığım anda antivirüs programım TRUVA ATI bularak installer.exe yi bilgisayarımdan sildi. Yamanın temiz olduğunu belirten arkadaşlar var şimdi ben bu durumu anlamadım. Temiz ise bu neden oldu :) :)

installer.exe dosyası temizdir. antivirüs porgramında silinen installer exe dosyasını geri yükle ardından güvenilirler bölümüne ekle.
  • PESEdit 2013 Patch 5.0 YENİ SEZON yakında.
  • PESEdit 2013 Patch 5.0 YENİ SEZON çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • Torrent link ne zaman gelir?
  • 5.0 torrent ne zaman eklenicek?
  • torrent link için az sabır.
  • PESEdit 2013 Patch 5.0 Torrent Link ve tek link ilk mesaja eklendi.
  • Torrenti bekliyoruz. Yakında PES 2014 Demosu da çıkar şahane olur
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.