Şimdi Ara

pes6 da pes dedim bu görüntü nasıl bi görüntü ayıp.....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar evet daha öncede açmıştım bu konuyu tekrar açıyorum izlemeyenler bi baksın:) kop kop kop aylardan bir gün günlerden bir gün ben arkadaşlar la pes oynarken bi görüntü yakaladık pesssssssss yani pesssssss:)

http://www.youtube.com/watch?v=JSQd6Aj19sE

yorumlarınızı bekliyorum sevgili ve saygılı arkadaşlarım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delibebe -- 14 Nisan 2007; 18:34:59 >

• Repimi verdim resimi görmüştüm daha önce pes de ck oluyor böyle görüntüler alıştık artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: delibebe

arkadaşlar evet daha öncede açmıştım bu konuyu tekrar açıyorum izlemeyenler bi baksın:) kop kop kop aylardan bir gün günlerden bir gün ben arkadaşlar la pes oynarken bi görüntü yakaladık pesssssssss yani pesssssss:)

rep lerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum sevgili ve saygılı arkadaşlarım:)

resmen yaptığınız ayıp bari çıplak olsayydı adamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: mehmetbalci

quote:

Orjinalden alıntı: delibebe

arkadaşlar evet daha öncede açmıştım bu konuyu tekrar açıyorum izlemeyenler bi baksın:) kop kop kop aylardan bir gün günlerden bir gün ben arkadaşlar la pes oynarken bi görüntü yakaladık pesssssssss yani pesssssss:)

rep lerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum sevgili ve saygılı arkadaşlarım:)

resmen yaptığınız ayıp bari çıplak olsayydı adamlar

• gülme çok komik olmuş üstüne
  • Pes yani
  • evet gülme çok komik bak bi sır verim mi sakın kimseye söleme tamam mı:) gülen benim:) valla
  • ya arkadaşlar +rep yokmu çok ayıp valla küserim ben size
  • süper yaw arkadan sean paul çaldım ben daha da güzel oldu
  • ooo değişik bi uygulama tebriklersüperrrrrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delibebe -- 11 Nisan 2007; 15:15:01 >
  • Çok ayıp
  • rep ne demek
  • rep demek yorum demek:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: leon17

rep ne demek

"rep" kelimesi "reputation" kelimesinin kısaltılmasıdır ve "ün, itibar" anlamına gelir.

Konuyu açan arkadaş diğer forum sitelerinde uygulanan, konu açan ve/veya paylaşan kişiye verilen "teşekkür" yerine geçen puanlama sistemi uygulamasının bu sitede de olduğunu zannetmiş.

Konuyu açan kardeş, ben sana gönlümden rep verdim, rahat ol!!

Bu arada görüntü hakikaten komikmiş...

• görmek istediğiniz gibi ileri geri oynatmışsınız. normal maçlarda da oluyor böyle hareketler özellikle basketbolda her oyuncu yapıyor ama kimse kötü düşünmüyor
  • muhahah abi herif i gömmüşarkadaki arkadaşda kopuyo yanlız
  • Süper
  • rep" kelimesi "reputation" kelimesinin kısaltılmasıdır ve "ün, itibar" anlamına gelir.

Konuyu açan arkadaş diğer forum sitelerinde uygulanan, konu açan ve/veya paylaşan kişiye verilen "teşekkür" yerine geçen puanlama sistemi uygulamasının bu sitede de olduğunu zannetmiş.

Konuyu açan kardeş, ben sana gönlümden rep verdim, rahat ol!!

Bu arada görüntü hakikaten komikmiş...

kardeş evet bilmiyordum ne anlama geldiğini teşekkür ederim...ama inanki itibar istediğimden değil sadece yorum istediğim için yani konu yukarılarda olsun istediğim için ... bu arada gönülden rep için teşekkür ederim
  • görmek istediğiniz gibi ileri geri oynatmışsınız. normal maçlarda da oluyor böyle hareketler özellikle basketbolda her oyuncu yapıyor ama kimse kötü düşünmüyor

VIKING

kardeş benim öyle bi düşüncem yok sakın sakın kimse yanlış anlamasın sadece biraz komik olsun diyee....
  • Arkadaşın cinsel tercihi bu yönde demek ki
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.