Şimdi Ara

PES'i kötüleyenlere kulak asmayın ! PES 2015 hakkında - Yeni oynanış videosu- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maxell37

quote:

Orijinalden alıntı: pes2015test

Pes 2015 harika duruyor , fifacı bebelerin yorumlarına bakmayın. Fifa oynarken insanın uykusu geliyor o kadar monoton bir oyundur fifa...

Pes 2015 ile pes2014 tüm eksikleri giderildi ve bir üst aşamaya geçildi. Pes smilasyon olma yolunda ilerliyor. Fifada yıllar geçmesine rağmen adam akıllı top fiziği bile yapamadılar , top balon gibi havada gidiyor. Berbat kamera açılarını ise saymıyorum.

kusura bakma harbi çok cahilsin..aslında cahil yerine başka bir şey demek istiyorum ama burası yeri değil...yukarıdaki video izleyipte pes 14 teki eksiklikler giderildi pes 15 te level atladı dersen gerçekten sen uçmuşsun...pes 15 ile ilgili konuşmak bile gereksiz..mahalle maçından farksız..yapay zeka olmuş geri zeka adamlar hala kütük...
    Lafı uzatmayım ve sadece kapak gibi bir örnek vereyim...
    -İngilterede satış rakamlarında fifa 14 zirvedeyken pes 14 ilk 20de bile yokkkkkkkkkkkkk..

Konami sen en iyisi eski yerine geri dön..İngiltere nin havası sana pek yaramadı

FİFA AKAR PES BAKAR

Lan keko , fiat linea mercedesten 20 kat fazla satıyormuş bu yüzden fiat linea daha mı kaliteli , dünyada fifa oynayan bebelerin sayısı çoksa bundan bana ne , ben firmanın muhasebesinimi tutuyorum satışları karşılaştırayım.

Örnek verirsek kıytırık nfs oyunları bile gt ve forza gibi smilasyon oyunlarından kat be kat fazla satıyor zekaya bakk.

Ulan bu forumda ki mallar olmasa biz kiminle dalga geçeceğiz . Birde gelmişsin pes konusuna fifa fifa diye ağlıyorsun.
    Hadi bakayım parazit yapma sincap

Profilini açık unutmuşsun keko , profiline baktım yazdığın bütün mesajlar pes konularına ait , bu kadar ezik olma git fifa konusunda takıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webpes -- 4 Temmuz 2014; 14:21:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• cidden çok cahilsin..şimdide ispatladın..senin araba örneği bu meselenin örneği değil..pes 14 le fifa 14 ün fiyatı hemen hemen aynı..aynı fiyatı verdiğn bir oyundan hangisini alırsın iyi olanı alırsın dimi..mercedes bir arabayla fiat bir arabanın fiyatı aynı mı??? herkes mercedes ister ama parası yetene biner.ama sen malsın mercedese vereceğin parayı fiata verebilirsin..Allahın malı forza gibi oyunlar her platforma çıkmadığı için çok satmaz..kendi kitlesi yeter..ingiltere örneği verdim çünkü futbolun beşiği orasıdır..
    eski yazılarımıda okursan nasıl bir pes fanı olduğumuda görürsün ama pes 11 den sonra konami benim için bitmiştir...

KUSURA BAKMA AMA BU KADAR LAFTAN SONRA ARKANA BAKMADAN DEFOLUP GİTMEN LAZIM..NAZİK SÖYLEDİM ANLA
  • quote:

cidden çok cahilsin..şimdide ispatladın..senin araba örneği bu meselenin örneği değil..pes 14 le fifa 14 ün fiyatı hemen hemen aynı..aynı fiyatı verdiğn bir oyundan hangisini alırsın iyi olanı alırsın dimi..mercedes bir arabayla fiat bir arabanın fiyatı aynı mı??? herkes mercedes ister ama parası yetene biner.ama sen malsın mercedese vereceğin parayı fiata verebilirsin..Allahın malı forza gibi oyunlar her platforma çıkmadığı için çok satmaz..kendi kitlesi yeter..ingiltere örneği verdim çünkü futbolun beşiği orasıdır..
    eski yazılarımıda okursan nasıl bir pes fanı olduğumuda görürsün ama pes 11 den sonra konami benim için bitmiştir...

KUSURA BAKMA AMA BU KADAR LAFTAN SONRA ARKANA BAKMADAN DEFOLUP GİTMEN LAZIM..NAZİK SÖYLEDİM ANLA

Lan bebe seni takan kim sen kafana göre yaz dur ,ilk başta benim mesajımı alıntılayıp benim dikkatimi çekmeye çalışan sensin.
    Fifa bebe oyunudur arcade tabanlıdır , pes ise futbol smilasyonudur.Smilasyon oyunlar herkese hitap etmez. Bu yüzden dünyada daha az satması normaldir .
    EA nın reklam başarısınıda saymıyorum.

Hadi bakayım uza ezik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webpes -- 4 Temmuz 2014; 14:44:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

fifa ile pesi karşılaştıranlar var hala.
    fifanın yanından bile geçemez o iğrenç grafik ve oynayış motoruyla. ambiansı zaten söylemiyorum bile

Aynen öyle.Ronaldo,Eto'o,Agüero gibi ilahları işin içine katmıyorum bile

• kardeş kusuruma bakma sağlam laf koyarım..senin dikkatini çekmeye çalışmadım..sadece bir insan bu kadar cahil olabilr mi diye baktım ve gerçekten de öyle olduğuna kanaat getirdim.hala pes simülasyondur diyor ulan konami kendi açıklama yaptı geçen sene pes arcade dir diye..ama sen onlarada karşı gelirsin dimi
    zeka yaşın pesle beraber gelişicek inanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

fifa ile pesi karşılaştıranlar var hala.
    fifanın yanından bile geçemez o iğrenç grafik ve oynayış motoruyla. ambiansı zaten söylemiyorum bile

Aynen öyle.Ronaldo,Eto'o,Agüero gibi ilahları işin içine katmıyorum bile

onlar fazla...sabri reis bile yeter

• quote:

kardeş kusuruma bakma sağlam laf koyarım..senin dikkatini çekmeye çalışmadım..sadece bir insan bu kadar cahil olabilr mi diye baktım ve gerçekten de öyle olduğuna kanaat getirdim.hala pes simülasyondur diyor ulan konami kendi açıklama yaptı geçen sene pes arcade dir diye..ama sen onlarada karşı gelirsin dimi

Ben bu forumu teknoloji forumu diye biliyordum yönetime söyliyeyimde senin gibi malları siteden kaydını silsinler. Ulan keko kaç kere diyeceğim pes ile ilgili bir kuyruk acın varsa söyle yada artık şu pes konularından uzaklaş.

fifayı genelde 10-20 yaş grubu kişiler oynuyor. 20+ ise genelde pes serisini oynuyor. Bebe olduğunu bu kadar belli etmeseydin , ağzı süt kokan fifa oynayan bir bebeyle tartışmaya bile girmem. Hadi bakayım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webpes -- 4 Temmuz 2014; 14:59:48 >

• quote:

quote:

kardeş kusuruma bakma sağlam laf koyarım..senin dikkatini çekmeye çalışmadım..sadece bir insan bu kadar cahil olabilr mi diye baktım ve gerçekten de öyle olduğuna kanaat getirdim.hala pes simülasyondur diyor ulan konami kendi açıklama yaptı geçen sene pes arcade dir diye..ama sen onlarada karşı gelirsin dimi

Ben bu forumu teknoloji forumu diye biliyordum yönetime söyliyeyimde senin gibi malları siteden kaydını silsinler. Ulan keko kaç kere diyeceğim pes ile ilgili bir kuyruk acın varsa söyle yada artık şu pes konularından uzaklaş.

lan amele..sen suya bu derken biz burdaydık..genelde forum siteleri tek bir konu için olmazlar..çok nadirdir..cahil öğrende gel..ben yazıları sadece fifa ve pes konularında yazıyorum..adam gibi okuda pes fanı olduğum zamanlarıda görrr..kuyruk acım yok sadece sizin yüzünüzden konami adam gibi oyun yapmıyor..bu mallara ne versek yiyor diyorlar ben söylemedim stone söyledi...
    buarada ne hikmetse cevaplarımın karşısına bir şey yazamıyorsun...

• quote:

quote:

quote:

lan amele..sen suya bu derken biz burdaydık..genelde forum siteleri tek bir konu için olmazlar..çok nadirdir..cahil öğrende gel..ben yazıları sadece fifa ve pes konularında yazıyorum..adam gibi okuda pes fanı olduğum zamanlarıda görrr..kuyruk acım yok sadece sizin yüzünüzden konami adam gibi oyun yapmıyor..bu mallara ne versek yiyor diyorlar ben söylemedim stone söyledi...
    buarada ne hikmetse cevaplarımın karşısına bir şey yazamıyorsun...

Sen ne kadar yılışık birşeysin arkadaşım, senin gibi kekolar oyuna para vermeden torrentten indirir yada korsan cd cilerin kapısının önünden ayrılmaz. Ben son 4 yıldır tüm oyunlarımı steamdan parasını vererek alıyorum. Ben parasını verdiğim oyunu yeri gelir en sert şekildede eleştiririm. Pes 2014 ü bende beğenmedim ama pes 2015 in şu son videosundan sonra artık oyunla ilgili ümitlerim arttı. Fifa denilen bebe oyunu bana para verseler oynamam.

EEe daha fazla uzatma artık sıkmaya başladın. Yada senin anladığın dilden mi konuşayım.?
    İlla gel bana söv diyorsun, çünkü alışmışsın rahat duramıyorsun.Ama şu ramazan ayında senle daha fazla muhattap olmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webpes -- 4 Temmuz 2014; 15:13:59 >

• seni para manyağı yaparım kıro..maxell37 diye gir anlarsın fifada korsan olup olmadığımı..tanımadan insanları korsanla suçlama amele..pes 14 beğenmiyorsun hala burda ötüp duruyorsun..kendinle çelişme boşver ben kapadım sende kapa
  • quote:

seni para manyağı yaparım kıro..maxell37 diye gir anlarsın fifada korsan olup olmadığımı..tanımadan insanları korsanla suçlama amele..pes 14 beğenmiyorsun hala burda ötüp duruyorsun..kendinle çelişme boşver ben kapadım sende kapa

http://www.torrent-oyun.com/index.php?action=profile;u=158921;area=showposts

Ya bu çoçuk harbi gerizekalı , gitmiş torrent sitesine üye olmuş orada fifa ski drow kürek arıyor. Gelmiş burada orjinalciyim diyor.

Haa bu arada gerizekalı bu konu pes 2014 konusu değil pes 2015 konusudur . Pes 2014 ü beğenmeyen pes 2015 oynayamaz mı ?

Not: Şimdi o kişi ben değilim diye kıvırmaya başlayabilir : ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webpes -- 4 Temmuz 2014; 15:23:29 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

seni para manyağı yaparım kıro..maxell37 diye gir anlarsın fifada korsan olup olmadığımı..tanımadan insanları korsanla suçlama amele..pes 14 beğenmiyorsun hala burda ötüp duruyorsun..kendinle çelişme boşver ben kapadım sende kapa

Ya bu çoçuk harbi gerizekalı , gitmiş torrent sitesine üye olmuş orada fifa ski drow kürek arıyor. Gelmiş burada orjinalciyim diyor.

Haa bu arada gerizekalı bu konu pes 2014 konusu değil pes 2015 konusudur . Pes 2014 ü beğenmeyen pes 2015 oynayamaz mı ?

harbi malsın yaa...sana laflarımla öyle bir kazık sokmuşum ki nereleri araştırıyor.araba dan anlamadığın gibi dostum bu iştende anlamıyorsun.ordaki maxell ben değilim.her gördüğün adama babama mı diyorsun sen..beni araştırcaksan originden araştır bebe...hadi başka kapıya..maxell37 yaz fifada kapışalım

Oğlum dansöz asena bile senin gibi kıvırmıyor , bölümsonucanavarı sitesinde gidip pes konularındada orjinal almıyorum vs diye yazmışsın.
    Ulan 2 dakika adam ol bari

Ailen seni erkek biliyorlardır ama sen bildiğimiz karı gibisin Hadi başka kapıya yoksa sana okkalı bir küfür edeceğim.

biraz daha araştır akraba çıkarız belki pes oyun mu olum..sen kazıktan haber ver..cahilin önde gideni
    başka malzzeme yokmuu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

harbi malsın yaa...sana laflarımla öyle bir kazık sokmuşum ki nereleri araştırıyor.araba dan anlamadığın gibi dostum bu iştende anlamıyorsun.ordaki maxell ben değilim.her gördüğün adama babama mı diyorsun sen..beni araştırcaksan originden araştır bebe...hadi başka kapıya..maxell37 yaz fifada kapışalım

Oğlum dansöz asena bile senin gibi kıvırmıyor , bölümsonucanavarı sitesinde gidip pes konularındada orjinal almıyorum vs diye yazmışsın.
    Ulan 2 dakika adam ol bari

Ailen seni erkek biliyorlardır ama sen bildiğimiz karı gibisin Hadi başka kapıya yoksa sana okkalı bir küfür edeceğim.

biraz daha araştır akraba çıkarız belki pes oyun mu olum..sen kazıktan haber ver..cahilin önde gideni
    başka malzzeme yokmuu

Yediğin laflar sende hazımsızlık yapmış belliki , yalanlarını suratına vurunca ne yapacağını şaşırdın.

• fake hesaplarla uğraşma..cevabı kazık gibi veriririm...gene sağlam oturdun söyleyeyim..pesi övdüğüm zamanlar ki mesajlarıda yaz ki objektif olduğunn belli olsun..cahil..

PES'i kötüleyenlere kulak asmayın ! PES 2015 hakkında - Yeni oynanış videosu-
  • quote:

fake hesaplarla uğraşma..cevabı kazık gibi veriririm...gene sağlam oturdun söyleyeyim..pesi övdüğüm zamanlar ki mesajlarıda yaz ki objektif olduğunn belli olsun..cahil..

Eziğe bak birde gelmiş bana fifayı övüyor , ulan bende bu malı ps4 deki nextgen fifa14 oynuyor sanıyordum. Vayy ezik var , ulan pc deki fifa 14 tarihi eser boktan bir oyun birde gelmiş onu övüyor. Birde malın bilgisayarı eski galiba vista kullanıyor , fifa14 ü heralde 10 fps ile oynuyorsun

Ulan her hareketin falso senin birde painti açmış düzenleme yapmış kerata , ulan mal osman bari bu fotoyu koymadan önce painti kapasaydın

Kazığın yağlısını sen yedin haberin yok , tabi yağlı kazığı hissetmen zor olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webpes -- 4 Temmuz 2014; 16:08:04 >

• quote:

quote:

fake hesaplarla uğraşma..cevabı kazık gibi veriririm...gene sağlam oturdun söyleyeyim..pesi övdüğüm zamanlar ki mesajlarıda yaz ki objektif olduğunn belli olsun..cahil..

Eziğe bak birde gelmiş bana fifayı övüyor , ulan bende bu malı ps4 deki nextgen fifa14 oynuyor sanıyordum. Vayy ezik var , ulan pc deki fifa 14 tarihi eser boktan bir oyun birde gelmiş onu övüyor. Birde malın bilgisayarı eski galiba vista kullanıyor , fifa14 ü heralde 10 fps ile oynuyorsun

Ulan her hareketin falso senin birde painti açmış düzenleme yapmış kerata , ulan mal osman bari bu fotoyu koymadan önce painti kapasaydın

paint program değil mi amele..istediğim şekilde yaparım..original olduğuna inandın mı..neticeye gel..kıvırmadan gel...bakıyorumda gelen geçen sana fake hesaplarla ilgili laf çakıyor.pes15 oynuyormuş fakan filan daha o mevzulara bile girmiyorum...sana üzüldüm bebe..daha uğraşmıcam senle...ok.sizin köyde inekler uçuyorrr

• quote:

quote:

Çocuk musun nesin,burası tartışma ortamı,niye PES oynadığın belli oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: yogurt78

quote:

quote:

Çocuk musun nesin,burası tartışma ortamı,niye PES oynadığın belli oldu

Senin üzerine hıyar atsalar yinede senden bir cacık olmaz. Yoğurt kafalı hadi uza bakalım

• yıllardır pes oynayan biriyim daha ilk pes oyununu aldığım yeri bile biliyorum oyunu ilk kurduğumda sonunda bende pes oynayacağım diye sevindiğim gün hala aklımdadır(o zamanlar pes'i sadece internet ve playstation kafelerde falan görürdük okul çıkışında falan turnuvalar yapardık pes 5'den bahsediyorum :))
    her neyse fifa ne kadar oynanış sistemini mükemmel yapsa da pes'i hiç bırakmadım ne bileyim en süper yine o oluyordu ne yazıkki bu yıl çıkan faciadan sonra ilk defa pesi bırakıp fifaya geçtim yani bir oyun nasıl bu kadar kötü oynanış sistemine sahip olabilirki aylardır fifa oynuyorum hiç sarmıyor ama oynuyorum geçen pes 14'ü tekrardan kurdum belki alışırım yok ne alışması yine aynı oyuncular çok yavaş yapay zeka yaniii

gelecek pes 15'Den ümitliyim 15 dk oynanış videosunda oynanış sistemi sanki tekrardan gözden geçirilmiş inş. pes 14'e fazla benzemez

• yazık lan hala pesi oynayan insanlar var.. ps1 deki winning elevenden beri oynarım konaminin oyunun taki 2011 e kadar.. Arkadaşlarım hep ulan bu 2011 iyi olmamış fifaya iyi diyolar acaba bi fifaya mı geçsek diye söylenip duruyolardı... En nihayetinde geçtik.. başladık oynamaya.. ilk başlarda çok zorlandık.. ee malum pesde dayan arapasına sonra bir adamla tüm dünyayı çalımla vur gol olsun anlayışıyla oyun oynadığımız için..tabi fifada durumun böyle olmadığını öyle elini kolunu sallayan çalım atamayacağını uzun uğraşlar debelenmeler sonucunda anladık.. ve birde baktıkki ulan meğer biz çocuk oyunu oynuyomuşuz.. düşünsenize puyolla dahi çalım atarken ulan messiyle bile zar zor oda çalım hareketi bileceksinde atacaksın.. ha birde öyle dayan arapasına olayıda yok.. tamam grafik biraz kötü pesten kabul.. ancak yemişim ulan grafiğini oyun oyun olmadıktan sonra.. yaa fifaya geçtikten sonra oyun içerisinde şut çektiğimi hisseder oldum artık.. hele hele fifa14 deki proshot muydu neydi o çok ayrı bir tat.. sonra orjinal almaya karar verdim 13de.. online modları dahi saatlerce başında kalmanız için yeterlidir... yaa herşeyi geçin ultimate team modu günün 18 saatini oyun başında geçirmeniz için yeterli bir sebep.. pes 15 de bu sefer çok iddialı.. ne yalan söyliyim merak ediyorum.. almayıda düşünüyorum fakat sonra aklım FİFA ULTİMATE TEAM geliyor.. hadi lan ordan diyorum kendi kendime

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.