Şimdi Ara

PES'i kötüleyenlere kulak asmayın ! PES 2015 hakkında - Yeni oynanış videosu-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaş Fifacılar saymış sövmüş ama, pes simülatördür fifaya göre ! sırf biraz arcade havası verelim diye fifaya benzetmeye kalkınca 2014 te batırmışlar. kimse kusura bakmasın NFS'çi adam GT oynamaktan zevk alamaz. çünkü GT simülatör sınıfındadır NFS ise arcade ! pes oynayamayan adam F'fa oynar. Ps4 var Fifa için ikinci kol da dahil 100 pound para verdim ve 30 maçtan sonra bıraktım ! neresinden sayayım fifanın saçmalıklarını. bilek hareketi ile geçmek yok mesela kütük gibi döndürüyorsun adamı ! gerçek hayatta yapsak gülerler. pres yapıcam diye ayağında top olan adam saniyesinde dönerken rakibin 3 metre sonra anca dönebilmesi mi ? şutlar zaten çok kolpa hala ama geçen seneye göre pes'tekine benzetebilmişler aşağı yukarı. PES bu sene burada Londrada bir stüdyo ile ortak çalışacağını açıkladı. PES'i daha önce japonların isteklerine göre yaptıklarını ve ingiliz stüdyo ile avrupalının isteklerine göre futbol ambiansı geliştireceklerini söylediler ve oyun sistemi 2013 gibi olacakmış. yani eski emülatör günlerine geri dönecek ve ben fifa 14 ü satıcam belki kırarım bile diski !

PEs 2015 - fifa 2014 - gerçek maç !

fifa mı gerçekçi Allah için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinobilly -- 9 Temmuz 2014; 16:02:14 >

• ben fifa 07den beri orjinal alip oynarim fifaciyim ama 2sini bir arada götürenim pes 13 bi başka ya orjinal durur ps3ümde fifadan sıkıldıgım

inşallah pes 15ede dehşet olur fifa almam ut beni batırdı :D
  • pes 15 sıcak haberler

http://www.pes-patch.com/

• PES in en iyi oyunu geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pesin en iyi oyunu geliyorda dünkü video dan sonra gene karamsarlığa kapıldım..pes 14 begenmeyen biri olarak sanki pes 15 pes 14ün abisi olarak çıkıcak gibi geliyor...
  • 48 s. videoyu onlarca defa izledim..beni olumlu derecede şarşırtacak hiçbir şey bulamadım..
    1. pes 14 de futbolcuların tepki vermesi süresi gibi pes 15 de de böyle bir sorun var gibi..(bazı arkadaşlar bunu sorun görmeselerde)
    2. Top ayağında olan bir oyuncuyu karşılamaya gelen başka bir oyuncu topa bakmaması, sanki aklı başka yerde..ve ne yazıkki pes bu senede çare bulamadı gibi...
    3. Konami sanki oynanabilirliği halletmiş gibi görselliğin üzerinde çok durması..ama konaminin unuttuğu bir şey var, biz winning eleven serilerini görselleik için değil oynanabilirlik ve eğlneceli olduğu için sevdik...
    4. Hemen hemen beklenen tüm büyük oyunlar e3 fuarında boy gösterirken konami bu sene çok geç kaldı..Kalmamakla birlikte 25 haziranda pes 15 ile ilgili büyük gün olduğunu ifade etti..25 haziranda ise kusurumuza bakmayın tam yetiştiremedik 3 temmuzda asıl bomba patlıyacak gibi izlenimler verdiler...
    5. Ağlara giden o topun çıkardığı ses ve ağların verdiği o tepki,21 yüzyılın futbol oynuna yakışır mı diye kendime sormadan edemedim..

• Ben 2014'e kadar PES'ciydim artık FIFA'cıyım alakası bile yok.

2015'in neresi iyi Allah aşkına adamlar topa bile bakmıyor, formalar desen ayrı bir kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

Bölüm sonu canavarında attığım yorum.

Arkadaş Fifacılar saymış sövmüş ama, pes simülatördür fifaya göre ! sırf biraz arcade havası verelim diye fifaya benzetmeye kalkınca 2014 te batırmışlar. kimse kusura bakmasın NFS'çi adam GT oynamaktan zevk alamaz. çünkü GT simülatör sınıfındadır NFS ise arcade ! pes oynayamayan adam F'fa oynar. Ps4 var Fifa için ikinci kol da dahil 100 pound para verdim ve 30 maçtan sonra bıraktım ! neresinden sayayım fifanın saçmalıklarını. bilek hareketi ile geçmek yok mesela kütük gibi döndürüyorsun adamı ! gerçek hayatta yapsak gülerler. pres yapıcam diye ayağında top olan adam saniyesinde dönerken rakibin 3 metre sonra anca dönebilmesi mi ? şutlar zaten çok kolpa hala ama geçen seneye göre pes'tekine benzetebilmişler aşağı yukarı. PES bu sene burada Londrada bir stüdyo ile ortak çalışacağını açıkladı. PES'i daha önce japonların isteklerine göre yaptıklarını ve ingiliz stüdyo ile avrupalının isteklerine göre futbol ambiansı geliştireceklerini söylediler ve oyun sistemi 2013 gibi olacakmış. yani eski emülatör günlerine geri dönecek ve ben fifa 14 ü satıcam belki kırarım bile diski !

bende ilk zamanlar senin gibi düşünüyordum ama kusuruma bakma pes yerinde saymayı bırak geriye gidiyor..dikkat edersen playstation cafelerde pes 13 oynanıyor.Acaba neden diye sordun mu kendine??? millet fifadan ne buluyor diye çok uğraştım,birçok defa oyunu sildim pc den..ama en son yüklememde farkettim ki meğer ben çok yavan oynuyormusum..fifada ince çalımlar bilek hareketleri yok diyorsan ve adamlar kütük gibi diyorsan gerçekten sen fifa oynamayı ve bilmiyorsun.. pes teki gibi at ara pasını çek şut gol olsun mantığıyla oynarsan zor biradeer...hele ps4 te oynadığım fifa 14 ten sonra pesin adını ağzıma almam fifaya hakaret..konami bile ea bizden daha iyi iş çıkardı diyorsa bizim konaminin peşinde gezmemizin mantığı ne...fifa her geçen gün üstüne koyarken fifa fanları ea nın onları üzmeyeceğini bilir..ama biz konaminin ne yapacağını kestirebiliyor muyuz..25 haziranda akşam 9a kadar gameplay çıkacak diye beklerken abuk subuk bir videoyu önümüze getirip 3 temmuzu gösterdiler..kimse alınmasın gücenmesin ve iyi olan kazansın..kimse bizim babamızın oğlu değil..ama şuda bir gerçek ki konaminin futbolun beşiği dediği yerde yaptığı oyun ilk 10 girmezken fifa özellikle 2 senedir zirvede..Herhalde ingilizlerde futboldan anlamıyorlar dimiii

• quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Ben 2014'e kadar PES'ciydim artık FIFA'cıyım alakası bile yok.

2015'in neresi iyi Allah aşkına adamlar topa bile bakmıyor, formalar desen ayrı bir kötü

aradan 5 senede geçse fifa mükemmel bir oyunda yapsa aklım hep peste olacaktır..çünkü pes winning eleven benim çoçukluğum..bende hep yeri ayrı..
    ama bu sene korkarım ki pes 14 ü seven arkadaşların senesi olacaktır..çünkü pes 14 e yakın bir oyun geliyor gibiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxell37

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Ben 2014'e kadar PES'ciydim artık FIFA'cıyım alakası bile yok.

aradan 5 senede geçse fifa mükemmel bir oyunda yapsa aklım hep peste olacaktır..çünkü pes winning eleven benim çoçukluğum..bende hep yeri ayrı..
    ama bu sene korkarım ki pes 14 ü seven arkadaşların senesi olacaktır..çünkü pes 14 e yakın bir oyun geliyor gibiii

FIFA'da 5 maç atsalar hepsi FIFA'cı olur zaten.

• fifa her geçen gün kendini geliştiriyor..yok futbolcunun zekası olcak, yok oyuncuların kontrolunu daha da hissedeceksiniz, taraftarlara kadar yenilikler olacak diyor..pesin kısa videosunu izliyoruz taraftar aynı taraftar 2 3 tane bayrak fazladan vermişler hepsi buu..zaten pes yamalarla ayakta duruyor..sen yamasız oynayan bir pesçi gördünmü..ama fifada her şey eanın kontrolunde...
  • Fifanin menusu bile pesi gecer.

• abi konami tam bir fiyasko..yayınlamış olduğu traileri kaldırdı,artık ulaşılamıyor...Eyyy konami ne yapmaya çalışıyorsun..yada kendini ne zannediyorsun..
  • "pes simülatördür fifaya göre", "pes oynayamayan adam Fifa oynar"

Peki.

• fifa ile pesi karşılaştıranlar var hala.
    fifanın yanından bile geçemez o iğrenç grafik ve oynayış motoruyla. ambiansı zaten söylemiyorum bile
  • sizin gibi adamlar olmasa konami aç kalır
  • Kardes sen oynayamamissin FİFA'yi bence. Hic bir sey bana FİFA14 kadar zevk vermez. Cok sinirlenirim, deliririm ama bir kere bile, bu neden boyledir? demedim.

Bilek hareketi nasil yok? Asil kutuk gibi olan PES'dir. Koşarken calim atmaya calisinca PES'te asla bilek hareketi yapmaz, aksine vucudunun yonunu degistirir sadece. FİFA'da al Hazard'ı en basitinden gör bireysel oyun nasil yapiliyor.

Her acidan FİFA yok eder PES'i ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 yıldır ps, pc futbol hastasıyım, beceremediğim iğrendiğim oyun pes 14 oldu. Neyse yine de pesçiyiz ama 15 de böyle olursa daha ne diyim ben.
  • rekabet iyidir inşallah fifaya yetişebilir
  • Umarim atarimde oynuyabilirim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.