Şimdi Ara

Pes ettim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heryere yaya yürürüm ama piyasayı bu hale getiren bu kişilere kesinlikle paramı kaptırmam.

Tek bir ilan paylaşıyorum fakat kasım ayından beri favorimdeki ilanların çoğu bu şekilde. Adamlar satamadıkça zam yapıyor.

15 Aralık Dolar -18,63

15 Aralık Euro - 19,86

11 Şubat Dolar - 18,82

11 Şubat Euro - 20,14

Pes ettim...

• Millet deprem ile uğraşıyor senin derdin araba mı gerçekten !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet deprem ile uğraşıyor senin derdin forumda mı takılmak gerçekten !

Deprem bölgesinden uzak bir yerdeyim. Elimden gelen yardımı yaptım. Bunu yazma mecburiyetinde bırakıyorsun beni ya cidden diyecek söz bulamıyorum.

• Maalesef piyasa kendi kendine yükseldi. Sıfır almaya kalktım sıra yok aksesuar dayatmaları ederinden pahalıya geliyor
    Bende rotayı megane 2 kaydırdım. Aracı bulduk satıcı bizi oyaladı sonrada ilanı yayından kaldırdı. Sordum arabam ucuza gidecekti o yüzden kaldırdım deyince gidip 2012 model aveo LT 1.3 90 bin km aracı ilk sahibinden aldım. Araba işini 3 sene kapattım ne zaman düzelir ona göre bakarım
    salı günü aile dostumuz Antakya’dan beni alabilirsin dedi gittim. Oğlunu ve kendisini oradan aldım.
    Yakıt ve zor yol şartlarında beni üzmedi. Bence bir arabaya bağlı kalmayın
    Depremde gördük mal mülk yalan bir anda elindekiler yok oluyor.
    Kadına eşin oğlun öldü bir oğlan kayıp diyemiyorum. Hastanede yatıyor 20 gün tedavisi sürecek oğlu bizde ayak kırığından ameliyat oldu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt

Maalesef hocam sıfır egea cross kovalıyorum 2 aydır en ufak bir gelişme yok. 2. Eller aldı başına gitti. 10 senelik araçlara bu paraları vermekte delilik bir yandan. Sonumuz hayrola.

• Favoriye alanlara nispet niteliğindeki hareketler. 350 ye biter o ticaret.

• Benzer bir ilan da benim favorilerimde var, bu piyasada araba almak gerçekten zor

Bir yandan da deprem gerçeği var, Allah yakınlarını kaybedenlere sabır versin.

Pes ettim...

• Döviz hemen hemen aynı olduğu halde 0 fiyatları arttı. Dolar yerine kıyma ile hesap yapmak daha mantıklı fiyat arttırana da bir şey diyemiyorum şu zamanda en doğrusu ne almak ne satmak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Normal hocam sıfır araçlar yok satıyor. Sıfır alıp yatıran üstüne 50/100 koyup satıyor.

Ben de egea almak istedim lakin sıfır 375 ikinci el 500 :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.