Şimdi Ara

Pes Club Manager (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
11
Favori
60.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte 1 dk sürdüğünü hiç görmedim. Tamam grafik guzel oyuncular benziyor falan ama ben oynasam maçları bu haliyle daha güzel olurdu.. izlemek ve uzun sürmesi sıkıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 961 484 207

Ekleyin

Ayroca birlik lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birlik istegi nasil olacak ayrica

• Dostlar uzun top taktiği için ayarları nasıl yapıyoruz.?

• Oyuncuların çok iyi ve gelişmiş değilse uzun top önermiyorum zira yaparsan çoğunlukla santrafora şişirme futbolu oynayavaklardır.

• Agirretxe kullanıcısına yanıt
    Kardeşim en iyi oyuncu 13. seviyedeyim. Benim favori taktiğim top çevirme ile Üst üste 3 klasman düştüm.
    Şimdi bir arayıştayım.
    Seviyen nedir.?
    Taktiğini görsel ile paylaşır mısın.?
  • Mrb krdşim en iyi oyuncu 4 teyim şuan ve kesinlikle top çevirme önermiyorum. Defans çizgidi ne yüksek ne derin olmalı orta ideal tercih olur uzun pas seçeneğinde SĞA ve SLA posizyonlarında kesinlikle hızlı adam olmalı. Ben şuan 10 puan fark atıyorum her sezon fakat çok güçsüz takımlar bemi daha çok zorluyor nedense kullanıcı takımlarına zorlanmıyoruö çünkü ofansif oynattıkları için defanslarında çok boşluklar oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agirretxe -- 21 Eylül 2016; 0:27:34 >
    Dostum senin dizilimini ve taktik ayarlarını rica ediyorum.?
    Olmazsa hızlı kontra atak oyununa döneceğim.
  • Son 3 sezon ard arda küme düştüm. Şu anda en iyi oyuncu 13 Klasmandayım.
    Şu andaki taktiğim; Hızlı Kontra atak..

Kısa Pas - Orta - Önde Baskı - Agresif
    Dizilişi Koru - Kısa - Çok - Orta - Orta - Orta - Orta - Ofsayt Tuzağı Açık

Dizilişim..
     Pes Club Manager

Klüp Tarihim..
     Pes Club Manager

•  Pes Club Manager

Pes Club Manager

Pes Club Manager

Pes Club Manager

Pes Club Manager

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Defanstaki kişi az ofsayt kapalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agirretxe

Defanstaki kişi az ofsayt kapalı

Üstad teşekkür ederim.
    Kadro dizilişindeki oyuncu rollerini belirten seçeneği de ekler misin.? Mesela DOS - OS gibi.
    Birde taktik ayarların nedir.? Kısa pass,uzun top, kontra vs.?
  • Dostum diziliş ekranında görünüyor uzun pas kontra geniş önde baskı agresif oyuncu rolleri orta sahada bi DOS Bi GÖ OOS ilerde SĞA SLA SF ama kantalrdaki adamların yüksek pası ve hızı çok iyi olmalı santraforun kafa ve bitiriciliği çok iyi olmalı defansında hızlı olmalı kadro yaşlandığında oyuncular yavaşladığında çık gol yeme ihtimalin olabilir. Umarım başarılı olursun

• quote:

Dostum diziliş ekranında görünüyor uzun pas kontra geniş önde baskı agresif oyuncu rolleri orta sahada bi DOS Bi GÖ OOS ilerde SĞA SLA SF ama kantalrdaki adamların yüksek pası ve hızı çok iyi olmalı santraforun kafa ve bitiriciliği çok iyi olmalı defansında hızlı olmalı kadro yaşlandığında oyuncular yavaşladığında çık gol yeme ihtimalin olabilir. Umarım başarılı olursun

Teşekkür ederim üstadım. Peki sıkı savunma taktiği ayarları hakkında bilgin var mı.? Senin taktiğe uygun oyuncum yok gibi.

• Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    O işi bir türlü çözemedim krdşim hoş fazla gol yediğim söylenemez ama güçlü takımlara karşı yiyorum yanlız topa sahip olmak istiyorsan kısa pas destek aralığı uzun çift ön libero derin defans çizgisi yaptığın zaman topa çok sahip oluyorsun gol yeme ihtimalin azalıyor tam defanstada önde baskıdada iyi takımdan her türlü gol yenir.

• quote:

O işi bir türlü çözemedim krdşim hoş fazla gol yediğim söylenemez ama güçlü takımlara karşı yiyorum yanlız topa sahip olmak istiyorsan kısa pas destek aralığı uzun çift ön libero derin defans çizgisi yaptığın zaman topa çok sahip oluyorsun gol yeme ihtimalin azalıyor tam defanstada önde baskıdada iyi takımdan her türlü gol yenir.

Haklısın.
    Sıkı Savunma ayarını yapamadım bir türlü. Oyunda elbette gol yiyeceğiz ve yenileceğiz ancak sadece yaş ortalaması 25 olan iyi kalite oyuncu grubum var ve taktik olarak sıkı savunmaya uyacak gibi ama yapamadım bir türlü..

• Arkadaslar merhaba birlik arayisindayim, oturmus bir birlik oneriniz varsa sevinirim. Ayrica benim id 3081390 hergun duzenli fp gonderimi yaparim arkadas olarak ekleyebilirsiniz.

• quote:

Dostum diziliş ekranında görünüyor uzun pas kontra geniş önde baskı agresif oyuncu rolleri orta sahada bi DOS Bi GÖ OOS ilerde SĞA SLA SF ama kantalrdaki adamların yüksek pası ve hızı çok iyi olmalı santraforun kafa ve bitiriciliği çok iyi olmalı defansında hızlı olmalı kadro yaşlandığında oyuncular yavaşladığında çık gol yeme ihtimalin olabilir. Umarım başarılı olursun

En iyi oyuncu 15 Level'i bir türlü geçemiyorum..Sende durumlar nasıl kardeşim.?
  • Kardesim şunu söylemeliyimki bu oyunda taktiğin o kadar önemli olmadığı kanısına kesinlijle vardım en iyi oyuncu 7 ye kadar 10 yıl üst üste şampiyon ıldum oyunculr yaşlandı yeni oyuncu gurubuma 500 antreman puanı harcadım önceki takım gücüm 860 tı şuan 750 ve kümede kalma savaşı veriyorum taktik v. S herşey aynı çok can sıkıcı bi durum geçmişte başarılı olmuş taktiklerimi deniyorum hiç birinde atağa dahi çıkamıyorum

Hehh işte tamda sana anlatmak istediğim durum budur. Özellikle en iyi oyuncu 15 seviye sonrası 7 gerçek oyuncu geliyor ve aşırı güçlüler tamamen kümede kalma savaşı veriyorum bende.
    Nette denemediğim taktik kalmadı sonuç hep hüsran. her deneme takım uyumunu bozduğu için sabit bir taktikte kalamıyorum.
    aşırı sinir bozucu bir durum..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.