Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam kadronu görebilir miyim? Kanatlarda kimleri kullanıyorsunuz?
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Kadrom bu hocam ikinci yarı sola sane giriyor süper yedek kartı olduğu için
  • stimulant34 S kullanıcısına yanıt
    Şu anki halinde oos yok bu td güncellenmiş iyi almışsın sen hocam bi de bi şey sorcam kadrondaki torres nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 3 Mart 2021; 21:32:2 >
    Daha ben bugün aldım ama bu hocayı. Walla torresin legend için çok iyi şeyler diyemicemde icon olanı harika. Çok süratli ve toplara çok net ve sert vuruyo şöyle diyim cr7 nin yüzde 10 daha odunu diyebilirim teknik olarak aynı performansı alıyorum ronaldo gibi.. ama şöyle ki hızı 99 hızlanma 96 o konuda cr7 den daha iyi sarkıyor arkaya
    Hocam ronaldoyla kıyaslaman iyi oldu bende onun yerine düşünüyordum zaten sağ olasın. Hocam yarın güncellenecek demek ki şu an benim listemde yok bakıma girecek gece de kaçtı artık :)

Oynadığım kadarıyla icon Torres ,hele bir de antrenörle geliştirilmişse, icon Ronaldo’dan iyi.Kartı farklı bir kere.Fırsatçı olduğu için boş alanlara kaçıyor.Ronaldo,verimli kanat tarzında.

Hepsi iyi de bu sene icon Van Basten’den bir şey anlamadım.Fizik desen sıfır ,dokunan topu alıyor elinden.Pes 20 ‘deki Van Basten inanılmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 3 Mart 2021; 22:18:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Hocam ronaldoyla kıyaslaman iyi oldu bende onun yerine düşünüyordum zaten sağ olasın. Hocam yarın güncellenecek demek ki şu an benim listemde yok bakıma girecek gece de kaçtı artık :)

Torres nasıl bilmiyorum hic oynamadim ikonu ile ama ronaldo ile hiçbir sf karşılaştırmam ronaldonun ikonundan bahsediyorum tabi eğer ronaldo yerine torres istiyorsan yanlış karar olur ben ronaldo yu sf oynatiyorum bazen formu normal geliyor formdaki oyuncu ilk 11 oynatiyorum baktim gol atamadım ronaldoyu oyuna aldim 2 gol birden attim belki de ben daha iyi kullaniyordum

Tabi bu yorumlar bana göre böyle yine de sen bilirsin tercih meselesi

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Oynadığım kadarıyla icon Torres ,hele bir de antrenörle geliştirilmişse, icon Ronaldo’dan iyi.Kartı farklı bir kere.Fırsatçı olduğu için boş alanlara kaçıyor.Ronaldo,verimli kanat tarzında.

Hepsi iyi de bu sene icon Van Basten’den bir şey anlamadım.Fizik desen sıfır ,dokunan topu alıyor elinden.Pes 20 ‘deki Van Basten inanılmazdı.

Van basten pes 20 de cok iyiydi stpleri arkamda taşır gol atardim pes 21 de arkadaş da var 2vs2 de bazen alıyoruz kadroya cok agir kalıyor oyuna göre değişiyor maradona efsane olani pes 18 de filan baya etkili oynuyordu pes 20 ile 21 de berbat oynuyor

Hayalimdeki taktikten 1-2 adım geride. SLK SGK lar için DMC ve GÖ olarak merkeze yakın olması lazım . Birde 3 defans cb olması lazım :) tadından yenmez o zaman :)

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Elimde icon olanı yok hormonlusu bile yok hocam gelmedi bu sene hiç bana. Normal kartı var memnuniyetsiz değilim değişiklik olsun diye yoksa ben ronaldoyu c form bile oynatıyorum
  • Dextermania kullanıcısına yanıt
    Bu haliyle oynatan olur mu çok merak ediyorum :)

Ben deneyeceğim ama myclup oynamadığım için kolay. Dostluk ve lig yaptığımız için rahat denerim. Sağ ve sol beck lere defansif verir sağ da beckenbour sol da Puyol ya da maildini ortada campell . Sag açık ve sol açıkları GÖ yapıp ortaya alacağım:) beni heyecanlandıran 2 oos 2 sf olması 3 defansın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dextermania -- 3 Mart 2021; 23:49:31 >
  • quote:

Elimde icon olanı yok hormonlusu bile yok hocam gelmedi bu sene hiç bana. Normal kartı var memnuniyetsiz değilim değişiklik olsun diye yoksa ben ronaldoyu c form bile oynatıyorum

O zaman baska ikonu icon demiştim rummenigge var miydi sende ikon

Rumme var rumme olmasa gol atamazdım 😬
  • Beyler selamlar
    Bizim ilk lig bitti ve gayet zevkli oldu. Şimdi ikincisini şampiyonlar ligi gibi 16 takım gruplu yapıyoruz . Yaklaşık 4-5 kişilik boş yerimiz var katılmak isteyen yazarsa seviniriz

• Dextermania kullanıcısına yanıt

Hocam ben katilmak isterim fakat sonuncu olurum eger böyle bir kontenjan varsa geliyim PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]  belki arada süpriz galibiyette alırım

• groweey G kullanıcısına yanıt

:) yok hocam sonuncu önemli değil temiz oyun önemli ayrıca olmazsın sonuncu ortalık iyi bizde ;) özelden puan galibiyet yüzdesi psn ismi yazarsan ekleriz :)

• quote:

Rumme var rumme olmasa gol atamazdım 😬

Yanina iyi bir sf lazim sana torres filan iyi gider

• Beckham bekliyorduk olmadı, Nedved'e hoş geldin diyelim.
    Allah bilir ne zaman gelecek mağazaya sanırım artık oyun sonuna doğru eklenir iyi oyuncular
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.