Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
66
Favori
766.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen öyle diyorsan Puyol u alırım üstad 👍🏻
  • Şampiyon kartını aldıktan sonra fena bi rahatlama geldi yenilsem de umrumda olmuyor 😂
  • ben onu bekliyorum 30k epointle. ondan başka oyuncu almam, elimde koksun isterse pointler :)

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam
  • E football puanı pek toplayamadım.Şu an 12500 var.Yarın çoğu kişi ,icon Rumenigge vs alırken ben,böyle bakacağım 🙂 X box ve pcden oyuna giriş yaparak e football puanı almama yardımcı olacak arkadaşlar varsa pm atabilir.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 3 Mart 2021; 12:5:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aragorn34 kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam
    Tebrikler şansını kırdın sonunda 👍🏻
  • 17 bin efootball puanı birikmiş. 10000 daha biriktirmek için çok var daha...
  • Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt
    Hocam mesele 5/5 maçlarıydı düşük puanlı adamlar geldi 3-5 de 900lük adamı yendim anca öyle oldu. Oyun bitmiş gibi oldu şimdi oynayasım gelmiyor sadece matchday giriyorum
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt

pc ve ps4 de giriş yapınca, mobilde matchdayleri oynayınca ve ps4 de matcday oynayınca 15 günde 10 bin birikir. extra kampanya olursa daha çok birikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 3 Mart 2021; 14:43:59 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Girişler yapılı PC hariç mobil den girip yalan dan oynuyorum ama 10000 gp gözümde büyüyor. Bugün 600 puan falan aldım yanlış hatırlamıyorsam.
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt

şimdi baktım da kampanyalarla şubatta yaklaşık 25000 birikmiş kampanyalar olmasa 20bin birikiyormuş

4650 ps4 matcday

6400 mobile matcday

2700 pc giriş

2700 ps4 giriş

2000 lunar new yıl kampanyası

1000 lunar giriş pc

1000 lunar giriş ps4

1500 efootbal round 2

1000 mobile giriş kampanyası

500 mobil efootbal round 2

300 juventus mvp

800 diğer( bunlar ne olduğunu anlayamadıklarım sanırım tahmin kampanyası vs )

Atladıklarim varsa bakayım teşekkür ederim

Ps4’teki Konami İd ile mobildeki Pesten ilk kez giriş yaptığımızda bir kerelik 10000 e football puanı alma veya buna benzer bir id bağlama kampanyası var mı?16500 e football puanı varmış elimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben oynayamıyorum hatta geçen sene satmıştım adamı
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    Forvet tercihleriniz ne?
  • 10 000 kapmanyası bitti ama önceden mobil yükleyip 10 bini aldıysan id bağlarsan ps4deki puanınla birleşir. 5000 id bağlama kampanyası tek sefer alınıyor o devam ediyor ama onu almışsındır.

• wildermess W kullanıcısına yanıt

geçen sene ben de alışamamıştım. v bastenle attığım kadar gol atamıyordum sonradan alıştım bu sene daha iyi oynuyorum alışmak lazım

• İlk başladığım sıralar 2500 football points ile neuer ve van basten almıştım sanırım o yeni başlayanlara özeldi herhalde o puanlara vermeyecek mi birdaha? 25 bin biriktirmek cidden zor.

• 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.