Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo23

352 taktiğiyle oynayan İtalyan rakipler ,en zorlu rakipler.Bu taktiğe karşı bir taktiksel tavsiyesi olan var mı?Beklere defansif verdim ,olmadı.Orta sahada çoğunluğu sağlamak için sahte bekleri ayarladım,biraz fark etti ama ne yaptı etti Dk 91 ‘de golü attı.Böyle oynayanlara karşı yedek taktikte 4231 vb taktikleri mi ayarlayalım ,ne yapalım?

433 sla sga olan bir taktik işe yarayabilir kontratak olani bul dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ☺️ Ben iki gündür çok memnun kaldım umarım aynı etkiyi yapar.

Hayırlı olsun alonso lizarazu iyi denk gelmemiş

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Denerim ya da öyle oynayanlara ben de 352 taktiğiyle oynayabilirim.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Kırmızı ekranı görünce dedim verir şimdi lizarazuyu allahtan vermedi 😂
  • özrail kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam bayern kadrom vardı matchday için çok iyi olacak fulledim bile :)
  • Valla bugün çıldırdım ya . Geçen hafta 19luk bir seri yapıp 20.de patlamıştım.Devamında da artık bekliyordum illaki bir yerde puanlar kaybedicem abuk sabuk şeylerde olacak diye,herkese oluyor. Ama Günlerdir top oynatmıyor oyun kazandığımdada dönmüyor,koşmuyor takım ne yapsam fayda etmiyor ,keyif alamıyorum.

Yav ben zaten almışım tüm rozetleri bundan sonra keyfime bakıcam diyorum ama top oynatmıyor oyun ıkına ıkına zorla birşeyler yapıyorum.

Puansız kendi alkış seviyemize göre maç yaptığımız bölümden keyfine girip güçlü rakiplerle güzel maçlar yapayım diyorum. 2 maç üstüste aynı rakip geldi 1700lü puanlarda. Birini o farkla kazandı,diğer maçı ben farkla kazandım, buda senaryo sanırım . arka arkaya 2 aynı rakibin 2 maçı herşey aynıyken buda kadar tersine dönermi .

Bugün Yunan bir o...cocuğu yendi bendi mesaj atıyor kolaydı vs. diye. 2 sn gecikmeli oynuyorum tüm maç boyunca oda farkında ama beni tahrik ediyor. Ulan amk oyununda herkese yenilebilirimde böyle elim kolum bağlı rezil bir şekilde maç yapınca mücadele etmeme oyun izin vermediğinde ve rakip böyle p.ç olduğunda deliriyorum. İnternettenmi momentumdanmı komutlarımı geç uyguluyorlar oda isteksizce ite ite,yürüyorlar sahada kreyle pres yapıyorum heriflerin koşası yok.

Yani böyle bir rezil duruma düşeceksem ne yapayım şampiyonluğu galibiyet yüzdesini vs.

Hayırlı olsun bu özelliklerle inter kartı gibi tam ortasaha olsa daha iyi olurdu orkestra sefi olusu biraz işi bozuyor . Bu arada sunu da demeden geçemiyecem lewandowski adamdır özellikle matcdayde 🤣

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Lewayı ben yeni keşfettim normal takıma bile aldım bırak matchdayi :)) hocam orkestra şefinin dezavantajı ne
  • Benim en çok oynadığım TD (R.Gipa 352)

En zorlandığım rakipler 4213 ile oynayan, kanattan içeri kat eden oyuncular oluyor.

Kanatlara kontra ver. Kontra atak olursa çok daha iyi olur.

Tam orta saha defans ve hücumda etkili iki yönlü oyuncu özellikle hücumda iyi kaçıyor. Orkestra sefi boş alanlara yöneliyo pas vermek oyun kurmak için. Kontraatak oynayan için tam ortasaha daha etkili oluyor

Bayern kadrosu için bu versiyonu istediydim ya

Pek oos de oynatacak oyuncu değil ama Bayern de oos yok ben ilk yarı oos başlatıyorum duruma göre 2. Yarı gö ye çekip süper yedek saneyi oos ye koyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 27 Şubat 2021; 23:15:1 >
    Direkt göde oynamaz mı?

Oynar tabi zaten gö mevkisi bayern de oos yok diye orda oynatıyorum normalde gö de oynatıyorum. Tam ortasaha olsa gö de daha etkiki oynardı diye düşünüyorum .

Doğrudur ben mülleri çok seviyorum o yüzden oos oynatıyorum iyi de oynadığını düşünüyorum hele hormonlusu olsa bende tadından yenmezdi

Ben de var hormonlusu o da sahte koşucu oos de denemedim bi de o da süper yedek o nu da yedekten alıyorum oyuna . olmazsa ben de denerim oosde

Dene şahsen ben çok seviyorum belki de sevdiğim için bana öyle geliyor
  • 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.