Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi olmuş gelmesi. Beckenbauer varken gerek yok başkasına.
  • özrail kullanıcısına yanıt
    Aynen puyol var birde.zaten sürekli formları da (B) daha hiç bir stp'yi almam kodroma
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Her hafta farklı stoperle oynamaktan sıkıldım B form şart . Stoper kovalayacağım hiç aklıma gelmezdi 😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

E footbal parasi 19 bin 26 bin olana kadar oyun biter herhalde

Mobilde matchday yaparsan girişlerle beraber 3-4 haftada olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen biri bana bir insanın bu kadar etkinlik puanını nasıl yaptığını söyleyebilir mi? Benim aklım almıyor da. Hemen hemen her gün aynı insanlar ve 40 bin üstü etkinlik puanını arkadaş oyun 6 da başlamıyor mu nasıl bir alıyorsun bu kadar puanı aklım almıyor.. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Full ikon ve hormonlu kadrolara galibiyet başına 3000e yakın etkinlik puanı veriyor. 18.00de başlayıp bu saate kadar oynasa rahat rahat oluyor.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Yani " vay arkadaş millette ne kadrolar var " diyorum...
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam bi şey değil ki oyunu başından beri düzenli takip eden coini olanların rahatça yapabileceği kadrolar. Bendeki bayern kadrosuna galibiyet başına 2570 puan veriyor. Kadro kurmak zor değil.
    Sanırım benim gözümde büyüyor ve zaman yok benim açımdan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Mobilde matchday yaparsan girişlerle beraber 3-4 haftada olur.

Alıntıları Göster

Aynen giriyorum da cok sıkıcı ya mobilde oynamak bazen 1-2 tane giriyorum birikir öyle her hafta girersem 1 ay da olur sanırım bakalım hangi ikonlar gelecek sagbek de paward bissaka filan oynatiyorum cok hata yapıyorlar oraya stp ve sgb oynayan sag beke katacam denayer kolibaly aldim kadroya hangisi form da gelirse artık

• Pes 22 ye şöyle bi hakem lazım

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt
    Bi bu bi pes 6 efsane

Hakemler ,şu anki oyunda ,ligimizdeki hakemleri aratmıyorlar.Böyle ,dediğim dedik bir hakem lazım.Collina gibi hakem de olabilir veya eski peslerin meşhur hakemi,sertliğe karşı sıfır tolerans gösteren Kazuki İto da olabilir.Her şeyden önce bu eski peslerin yapımcılarının yapacağı yeni,keyifli bir oyun lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 27 Şubat 2021; 12:55:17 >

• Abi hakem falan hikaye bu oyun net internet. Kimin laglı kimin lagsız olduğuna da oyun karar veriyor. Demin 1028 puanlı biriyle oynadım, adam dönemiyor hareket bile edemiyor daha maçın başında anladım yeneceğimi. Adam orta sahadan pas atıyor benim stoperler direk ısırıyor zıplıyor öne. 1-2 maç önce kaybettim çünkü bu maç kazanmam lazım. 3-4 maç alayım bu sefer bizim takım ağırlaşacak rakip uçacak vs. İşte eğer biraz oyun becerisi olursa bunu savuşturuyorsun ve 10 üstü maç seriyi o şekilde yapıyorsun. Ama ne yaparsan yap oyun karşına öyle bir rakip veriyor ki isterse 500 lük olsun adamın adamlar uçuyor kaçıyor seninkiler kağnı gibi. O yüzden % 60ı net bu oyunun istediğin iconu al kadrona sonuç değişmez.

• 352 taktiğiyle oynayan İtalyan rakipler ,en zorlu rakipler.Bu taktiğe karşı bir taktiksel tavsiyesi olan var mı?Beklere defansif verdim ,olmadı.Orta sahada çoğunluğu sağlamak için sahte bekleri ayarladım,biraz fark etti ama ne yaptı etti Dk 91 ‘de golü attı.Böyle oynayanlara karşı yedek taktikte 4231 vb taktikleri mi ayarlayalım ,ne yapalım?

• suÇ kullanıcısına yanıt

Nerden aldınız hocam beckenbauer ?

• Baboş geldi

Hayırlı olsun kaç topta geldi ? Ben 5 tane yaktım gelmedi bu sefer kimse :)
    Toplam 7. seferde geldi hocam perşembe günü açmıştım 5 tane bi şey gelmemişti bugün 2.de geldi
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.