Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilmiyorum öyle mi düşünüyorlar ama bir şekilde parayla satarlar gibi duruyor bu puanları

• quote:

Orijinalden alıntı: roketrakun

bilmiyorum öyle mi düşünüyorlar ama bir şekilde parayla satarlar gibi duruyor bu puanları

Sonuçta bu işten deli para kazanabilecekleri garanti. Hayırlısı artık. Yakında kokusu çıkar.

• çıkar

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt

uygulamadan direkt o şekilde görünmüyor hocam,oyuncu bölgesine göre değiştiğini biliyorum ben.

Sol ve sağ açıklar bu şekilde gf olarak değiştirilebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: roketrakun

bilmiyorum öyle mi düşünüyorlar ama bir şekilde parayla satarlar gibi duruyor bu puanları

Muhtemelen iş oraya doğru gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu nasıl ileride 2 sf var
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar bu nasıl ileride 2 sf var
    Oyunun en iyilerinden biri sensin hocam al diosan alalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir örnek verebiliriz

Rogue Company oyunu ve benzeri çoğu oyunda char açmak için oyunda kazanılan puan veya gerçek para ile satın alma durumu var

Sanırım konami'de aynı sistemi kuracak ama şu anki durumla verdiği puan sayısı çok az

Mesela rogue company'de 1 hafta kassanız hatta daha da az süre içinde yeni karakter için yeterli puanı toplayabilirsiniz

Belki bu verdiği puan sistemine bir denge getirebilirler

Tamam 1 haftada toplamayalım o puanı ama şimdiki gibide inkansıza yakın olmasın yani

Yalnız bu sistemde kutu'ya ikonlar gelince top açma olayını baltayabilir

Bilemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 7 Ocak 2021; 15:55:41 >
  • Ne alaka? Anlamadım.
  • Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Box drawdan top açan kaldı mı ya?
  • quote:

Ne alaka? Anlamadım.
    Nasi ne alaka oyunun en iyilerinden en tecrubelerinden en az maç kaybeden kişi değilmisiniz hocam karistirdim mi daha öncede yazmiştim ne kadar iyi olsuğunuzu ve kendimi test etmek icin maç teklifi etmiştim siz de teşekkur edip kabul etmiştiniz. Başka biriyle karistiriyorum heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 7 Ocak 2021; 15:36:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen hocam yanlış oldu. Ekleştik biz ama henüz maç yapamadık. En az maç kaybeden en iyilerinden değilim zaten 😆 kendi yağımda kavruluyorum.
  • blackprague kullanıcısına yanıt

94-95 pozisyonu olmadığı hali pozisyon antrenörü kullanınca artar ama o kadar dp harcamaya değer mi o tartışılır matcdayde kullanmak için alabilirr ve dp kampanyası var fullemeki elinde çok top olan için kolay olabilir

• quote:

Box drawdan top açan kaldı mı ya?

Box draw dediğim ikonların içinde olduğu kutu

İkonlar geldiğinde demek istemiştim

• blackprague kullanıcısına yanıt

Hücumu geniş olan hiç bir td ile oynamıyorum ben. Oyun tarzı meselesi tabi, oynayan oynar. Yoksa 2 oos 2 sf taktik candır. Ben Semak kullanıyorum, eskiden dizilişi buydu. Benzer dizilişte Hücumu orta olan başka td lere bakın derim

• ExTx E kullanıcısına yanıt

Bende hücumu geniş olan oynayamıyoum. Defans rakibe göre orta ya da geniş ayarlıyorum.

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Yok ki ya her talimatı istediğimiz gibi olan td yok hepsinin bi falsosu var
  • Dextermania kullanıcısına yanıt

bende hücumu geniş ve defansı geniş oynayamıyorum:)

ikiside merkez olmalı bende.

• Mobile pes21 'i yükledim. Konami ID yi bağladım. Karekodu okuttum çıkan linke girdim vs. succesfully yazısını gördüm.

Yalnız e football puanının Ps4'e düşmesi için ne yapmalıyım , atladığım birşeymi var acaba puan eklenmedi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

bende hücumu geniş ve defansı geniş oynayamıyorum:)

ikiside merkez olmalı bende.

Fazla ofansif adamla oynayanlar için ortadan hücüm iyidir ama benim gibi 5 li defans ve sadece 2 fv ile oynayanlar için geniş hücüm daha iyi sanki oyuncunun kanada açılması topla buluşmasını kolaylaştırıyor. Ortadan hücümda birde forvetinin fiziki gücü leşse, rakibin yarma gibi defans oyuncuları arasında kayboluyor.

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.