Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belki inanmayacaksin ama ronaldinho, tek topta, torresi tek topda actim

bu sezon iyi gidiyorum sans konusunda
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Hocam bağlantı sıkıntın devam ediyor mu bugün? Ben bakamadım benimkine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadik6053

Hocam bağlantı sıkıntın devam ediyor mu bugün? Ben bakamadım benimkine.

Yok gelmiş de çok ağır ya myclub, 2-3 maç yaptım -2 falandı hız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kadro acayip şişti.Oynatmadığım oyunculardan birçok kişi 2-3 takım çıkartabilir.

Top açmam için potw'den çok şiririlmiş kartlar gelmesi lazım.Artık puan kasmaya çabalayacağım.

Kurt bonusundan gelen İconlar Rummenige,Del piero,Nakata,İnzaghi,Van basten

Club editionlardan Ronaldo,Messi,Berkhamp,Kahn,Bekcham

Coins ile gelen iconlar Ronaldinho,Vieira 2 tane,Campbell,Gilberto silva,Nedved,Torres

Efsanelerden Zico,Romario,Cafu,Lampard,Owen,(sarı vieira ve campbell'ı sildim)

Potw'den gelenler 101 lik mbappe,97 neymar.

Hormonlu kartlardanda varane,denayer,d.sanchez,bissaka,kante,arnold,pavard,davies,alex telles,alison,v.dijk gibi çok oyuncu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 28 Kasım 2020; 14:38:2 >
  • Skaywalker06 S kullanıcısına yanıt
    O saçmalıklar klasman da da var,momentumu kabul ettik eyvallah ama myclub da daha oyun çıkalı iki ay olmuş.messi ronaldoyu hediye veriyorlar! Ne zevk bıraktılar nede heves..giderek basitleşen,zevkini kaybeden bir mod oldu myclub.günümüz oyuncuları 2. Plana alıp,legend icon konularına girmiyorum bile.online klasman oynarım daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 28 Kasım 2020; 15:4:17 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt

görüşüne katılıyorum hocam.

oyunun ilk haftalarında potw'den djene diye bir stoper yakalamıştım.Boyu kısa olmasına rağmen acayip keyif vermişti defans anlayışı.

Campbell vs gibi iconlar hormonlu kartlar gelince ertesi hafta direkt sildim.Konami bu sene direkt coins satma amaçlı oyun yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 28 Kasım 2020; 15:18:11 >
  • Lan ne saçma bi oyun ya, adam 1400 puan yapmış yaptığı tek şey kanatlara top açıp orta açmak. Ve işin garip yanı gol oluyor ha, ne bir oyun kurayım ne bir şey hiçbir şeye gerek yok. Kanattan orta aç sadece, vallahi yazık ya ne hale gelmiş oyun.

• suÇ kullanıcısına yanıt

Pes 2022 için konamiden değil ama Unreal engine firmasından çok umutluyum.Pes 2022 çıktığında bu mesajı alıntı yapmak nasip olur inşallah.

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Cech uzaklaştırmasi kötü sari olan da acaba ikonu nasil olacak

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

peshub ve pesmasterdaki kartı club boost seçince uzaklaştırma 91 oluyor.diğerleri özellikleri 99.

• quote:

Orijinalden alıntı: PES 2020

ÇOK DOĞRU BİR TESBİT. YEMİN EDİYORUM ŞUAN BEGENMEDIGIMIZ FIFA PESTEN 1000 KAT DAHA ZEVKLİ. BEN ALIŞMAYA BAŞLADIM. SKİLLER ÇOK RAHAT YAPILIYOR. ADAM ÇALIMLIYORUM YAAA. INANABILIYORMUSUNUZ FUTBOLDA ADAM ÇALIMLAMADA VARMIŞ. FİFA İN PES OUT ... 

Ben de tercihimi 22 de FIFA'dan yana kullanacağım herhalde.

Yani bir sürü coin full kadro zaten. ekstra para harcamamak için fifaya geçmedim.

Avrupa'da yaşayan biri olsam kesin fifaya geçerdim.

Kur farkından dolayı ulaşmak zor artık bu oyunlara.

Yani pes20'nin bile az çok bir karakteri vardı.

Bu 21 nedir abi, karakter yok ruh yok, futbol oyunlarını seviyorum ama nefret ettim.

Geçen akşam beşte beş galibiyet yaptım, bakıyorum keyif almamışım.

20de alıyordum. Yani press tuşuna basmadan oynamak zorundsin takım defansı boşaltıyor.

Atağa çıkacaksın, antin kuntin paslar, nedir abi bu.

Dün gece beşte beşten sonra adam altın top bile değil gümüş toplarla yıldızlar kadrosuna döşedi gitti, atak bile yapamadım.

Zaten yaptığım ataklardan da keyif alamıyorum.

Lanet bir oyun bu. Zaten şu top çeviren embesiller ayrı bir neftet ettirdi.

Sinirlenmiyorum artık öğrendim , ama keyif de almıyorum.

Fifa ruhsuz bir oyundu, ama çare kalmadı gibi.

Pes Mobile bu oyuna bin basar,tokat manyağı yapar o derece.

• enginkoto E kullanıcısına yanıt

Fifa 2021 indirime girmişken alayım diye kendimi çok zorladım ama elim gitmiyor hocam.

Oyuncuların garip garip top sürmesi,balon gibi şut çekmesi tüm futbol zevkimi bitiriyor.Oynanışta gerçekçilik hiç yok.

Konaminin düzeltebileceği şeyler fifaya göre çok daha kolay bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

Fifa 2021 indirime girmişken alayım diye kendimi çok zorladım ama elim gitmiyor hocam.

Oyuncuların garip garip top sürmesi,balon gibi şut çekmesi tüm futbol zevkimi bitiriyor.Oynanışta gerçekçilik hiç yok.

Konaminin düzeltebileceği şeyler fifaya göre çok daha kolay bence.

Eğer yıllardır pes oynayan biri isen hic tavsiye etmem pesin en kötüsu fifa dan her türlü iyidir

Fifa 20 alıp denemistim pisman oldum özellikle savunma yapma sistemi berbat sanki basketbol oynuyoruz onun gibi savunma sistemi yapmışlar birde oyuncularin biribirinden cok farki yok şut pas animasyonu cok kotu şut çekince balona vurmuş gibi his veriyor tamam içerik olarak çok üstün bir oyun burasına diyecek sözüm yok

• quote:

peshub ve pesmasterdaki kartı club boost seçince uzaklaştırma 91 oluyor.diğerleri özellikleri 99.

O zaman değmez uzaklaştırma düşük oldu mu yakina düşüyor top oda gol oluyor

Bayern Münih bekliyecem o zaman kadar coins biriktirecem

Bir dogru düzgün ikon kaleci gelmedi

İcon olarak iyi kaleci yok gibi.

Donnarummayı istiyorum bende ama geçen seneden beri çıkartamadım.Bu hafta a form potw'de olunca çok heveslendim yine gelmedi.Ben icon kahn ile idare ediyorum ama düz kart oblak yakalarsan takasla vs. işini görür baya.

formuda yüksek geliyor genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

O saçmalıklar klasman da da var,momentumu kabul ettik eyvallah ama myclub da daha oyun çıkalı iki ay olmuş.messi ronaldoyu hediye veriyorlar! Ne zevk bıraktılar nede heves..giderek basitleşen,zevkini kaybeden bir mod oldu myclub.günümüz oyuncuları 2. Plana alıp,legend icon konularına girmiyorum bile.online klasman oynarım daha iyi.

Myclub haftanın oyuncuları geldiği gün tadi kalmadı oyunun

Match day ler de eklenince iyice kötü oldu pes 19 geldi sanırım match day ler her hafta mor oyunculari kolaylıkla bulabildik herkesin kadrosu uçuk oluyor 2 hafta da geçmeden

Pes 21 saymıyorum fazla birsey yapmadılar pes 22 hazırlanıyor cogu kisi alsin diye messi ronaldo ikonlari geldi

Pes 22 de myclub baştan aşağı yenilenmesi lazim bu kadar kolay oyuncu çıkmaması lazim dayanıklılık iyileşmesi kaldırılmalı arka arkaya mac yapamıyoruz içerik artmalı yani oyuncular ne zor ciksin ne de kolay bunun bir ortasıni bulması lazim

Server gelmeli

• quote:

İcon olarak iyi kaleci yok gibi.

Donnarummayı istiyorum bende ama geçen seneden beri çıkartamadım.Bu hafta a form potw'de olunca çok heveslendim yine gelmedi.Ben icon kahn ile idare ediyorum ama düz kart oblak yakalarsan takasla vs. işini görür baya.

formuda yüksek geliyor genelde

Kalecilerim iyi form durumu kötü olunca 2 kaleci yi kadroya alıyorum yedek de baska mevkiye alacam oyuncuyu kaleci ile dolduruyorum ondan sıkıntılı oluyor

De gea alison var mor kaleci full seviye de de gea cok

Bende donamura icin açtım gelmedi lukaku geldi harika birşey yıkılmiyor adam

Birde r.de paul geldi oda güzel

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Bu haftaki açtığım 3 top ta arka arkaya donaruma verdi iki tanesini DP yaptım ama toplam verdiği 15 bin fullenmedi bile +olarak benim hesapta ne zaman top açsam mutlaka kaleci geliyor istisnasız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Lan ne saçma bi oyun ya, adam 1400 puan yapmış yaptığı tek şey kanatlara top açıp orta açmak. Ve işin garip yanı gol oluyor ha, ne bir oyun kurayım ne bir şey hiçbir şeye gerek yok. Kanattan orta aç sadece, vallahi yazık ya ne hale gelmiş oyun.

Birde sürekli L1 üçgenle oynayan da var

Pes 21 karışık bir oyun yapmışlar

Pes 16 L1 üçgen defans dan kanata L1 üçgene bas karşı karşıya gol

Pes 17 orta kafa vardi

Pes 16-17-20-21 karışımı bir oyun çıktı ortaya

Alisonda iyi aynen B form gelince bende oynatıyorum.

Bu oyunda hızı ve fiziksel teması iyi olan futbolcular acayip iş yapıyor.Lukakuda bu özellikler mevcut.Ben iconlardan dolayı oynatmıyorum ama verimli bir santrafor.

• 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.