Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fatigol diye bir hırsız.
    1000 küsur puanı var.
    Açıklamaya da böyle oyunun aq yazmış.
    Koydum tabi.
    90+ lagı yaptı geçersiz.
    Çok şey yazılır da değmez bu oyun için.
    Karaktersiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enginkoto E kullanıcısına yanıt
    Benim listede var o karaktersiz
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Hocam donnaruma ondan daha dengesiz yani o kaleci öZelliklerinin hakkını vermiyor neredeyse fulledim saç baş yolduruyor kahn ile en kötü 10-20 maç sayarım kurtardığı ama donna için 1-2 maç anca . Bu ara formda da kaleye yeniden koydum ama kahn gibi değil. Son 20 gündür kahn ı değerlendirme çünkü kova yaptılar şu gol muhabbetine benim kalede 82 lik sarı oynuyordu andrade sanırım dehşet işler çıkardı. En zorlandığım kalecidir kahn geçen yıl da çok maçımı çevirdi . Bu sene de arkadaşın hesaptan denedim yine çok iyi. kahn ve viera kaldı takınmda eksik . gelsin tüm coin i basacam artık şansa tüm kalecileri de antranör basacam o derece güveniyorum kahn a
  • neo23 kullanıcısına yanıt

Çok kötü yapmışlar bu sene. Yan topları sürekli alakasız şekilde içerilere yumrukluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Çok kötü yapmışlar bu sene. Yan topları sürekli alakasız şekilde içerilere yumrukluyor.

Çoğu kalecide var bu yalnız, oyunun sorunlarından bence bu.

İyi kaleciyi ben şurdan anlıyorum. Orta yaptığı zaman rakip manuel olarak kaleciyi yönlendirdiğim zaman bazı kaleciler yumrukluyor, bazıları yakalıyor topu. Cech, seczni mesela yumrukluyor, alllison tutuyor topu. Yumrukladığı zaman çok büyük sıkıntı, dışarı yumrukladı mı rakibin önüne düşüyor rakip direk şut çekiyor. İçeri yumrukladığı zaman daha kötü direk kendi kalene PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 29 Kasım 2020; 11:8:18 >
  • Arkadaşlar PS4 tarafında hileci var mı? PC tarafında bugün 5.kez hileci ile karşı karşıya geldim. Maçı biteremiyoruz adamlarla.

• iso0606 kullanıcısına yanıt

Aslında icon Rumenigge ve Beckenbauer ‘ı bulabilsek hormonlu Bayern takımında Kahn’ın da gücü artacağı için oyunun en iyi kalecisi haline gelebilir.Ben,Viera için sadece Arsenal yapıyorum takımı.Takımı,Kahn için Bayern yapmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: iso0606

Hocam donnaruma ondan daha dengesiz yani o kaleci öZelliklerinin hakkını vermiyor neredeyse fulledim saç baş yolduruyor kahn ile en kötü 10-20 maç sayarım kurtardığı ama donna için 1-2 maç anca . Bu ara formda da kaleye yeniden koydum ama kahn gibi değil. Son 20 gündür kahn ı değerlendirme çünkü kova yaptılar şu gol muhabbetine benim kalede 82 lik sarı oynuyordu andrade sanırım dehşet işler çıkardı. En zorlandığım kalecidir kahn geçen yıl da çok maçımı çevirdi . Bu sene de arkadaşın hesaptan denedim yine çok iyi. kahn ve viera kaldı takınmda eksik . gelsin tüm coin i basacam artık şansa tüm kalecileri de antranör basacam o derece güveniyorum kahn a

Hocam kahn'ın her şeyi güzel ama savunmacı kaleciler çıkışlarda geç kalıyor. Manuel müdahale de sapıtıyorlar.

Donnada beklentimin altında çıktı malesef.

Daha fullemedim gerçi.

Ama bu oyunda oyuncu performansları ile ilgili değerlendirme yapmak da zor.

Mobilde donna çok iyi. O kaleden çıkmaz artık.

Kahn dediğin gibi son dönemde biraz daha kovalaştı sanki.

20 de neuer çok iyiydi, bazen aşırı.gereksiz çıkışlardan dolayı gol yiyordu ama 21 de rakiplerden gördüğüm kadarıyla neuerin de bir esprisi kalmamış.

21 myclup modunda sanki oyuncuların genel oyuna etkisi azaltılmış gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Aslında icon Rumenigge ve Beckenbauer ‘ı bulabilsek hormonlu Bayern takımında Kahn’ın da gücü artacağı için oyunun en iyi kalecisi haline gelebilir.Ben,Viera için sadece Arsenal yapıyorum takımı.Takımı,Kahn için Bayern yapmaya gerek yok.

Aynen rummenige, beckenbauer,mathhaus,kahn.

Dört tane boostlu oyuncu olacak.

Başka bayern efsanesi yok değil mi.

Bu dört oyuncuyla bayern seçilirse oyunda etkisi olabilir.

Ama fullemek için de ciddi antrenör gerekli.

Benim daha full oyuncum yok.

Bu oyunda antrenör işi ciddi sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginkoto

Aynen rummenige, beckenbauer,mathhaus,kahn.

Dört tane boostlu oyuncu olacak.

Başka bayern efsanesi yok değil mi.

Bu dört oyuncuyla bayern seçilirse oyunda etkisi olabilir.

Ama fullemek için de ciddi antrenör gerekli.

Benim daha full oyuncum yok.

Bu oyunda antrenör işi ciddi sıkıntı.

Alıntıları Göster

Elber var hocam PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• enginkoto E kullanıcısına yanıt
    Ben de club selection dan gelen Neuer (93)
    Altın top Donnaruma (91) var

Neuer in artısı, sanki bir onlibero gibi defansın arkasını süpürüyor. Çıkışlarından dolayı 2 tane gol yedim şimdiye kadar. Çok beğeniyorum.
    Donnaruma da takip baskıyı kurduğunda çok iyi.
    Ben Neuer ile oynuyorum, eğer Donnarumma A form gelirse kaleyi ona veriyorum. Ikisi de çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

Elber var hocam  

Alıntıları Göster

Bizde yok zalım :)

• adriano123 A kullanıcısına yanıt

Bence de en iyisi neuer sonra donna sonra kahn olur herhalde ama oyuncular arasında hissedilir fark görmek zor. İki maçta rakip olarak neuer geldi maşallah poşet gibiydiler, 20 de korkardım neuer olunca.

Bayern topları gelirse ikon kahn mecburen as kaleci yapacaz bayern bosstuyla.

• Oğlumun hesaptan dün ranking challenge yaptım. Taktik 4-2-2-2 çift oos S. semak. şu an dizilişi değişti. oyun başında diziliş böyledi.

Legend Beckham Dos yanına icon iniesta GÖ

Önde İcon nedved ve icon messi var. Pas alışverişi çok iyi bir dörtlü. 5 te 5 yaptım. Müthiş keyifliydi. Aynı taktikten yok başka. benzer bir şeyler bulup top kontrol ve pası üst seviye olan oyuncularla oynayacağım ben de.

Thiago yu alacağım müzayede den o tarz bir takımda çok iyi pas yapar.

bir de Peshub tan baktığımız teknik direktörün gerçek olup olmadığını nasıl anlıyoruz?

• Hesapımı forumdan @Emrelali6 hocama sattım

skaywalker_06 nickli pes hesabı artık benim degil

Lite hesapda görüşmek üzere herkese bol şanslar dilerim

• Beyler Allah aşkına bilen yardımcı olsun, bu neyin nesidir ben anlamadım. Geçen hafta Türknet ten millenicom a geçtim. Hız testi ve değerler resimde ki gibi ama hiçbir maçı lagsız, takılmadan oynayamıyorum. Sürekli bağlantı işareti yanıyor ve puan diye bişey kalmadı. Hadi puanı geçtim, oyundan gram zevk almıyorum, bildiğin takıla takıla geçiyor maçlar. Ne yapmalıyım, çözümü nedir bu işin? Konsol da aynı, pc de aynı. Pişman oldum iss değiştirdiğime, türknet de yoktu böyle bişey..

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XY_SCORPION -- 29 Kasım 2020; 14:37:7 >

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    500 milyona ulaşmış 2 tane legend verecekler 3 aralık perşembe günü.

• Konami şimdi açıkladı, 500 milyon gol olduğu için 1 değil 2 tane legend temsilcisi verecekmiş. Baba kesenin ağzını açtı. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

Simione 5liye geçtim iyi bir sol bek lazım formda. Carlos baba çekeriz belki, akarız iyi oldu bu 2 tane işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 29 Kasım 2020; 15:10:57 >
  • Pc'ye de gelecek mi arkadaslar oduller?

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    İnşallah 2 tane cech çekersin bro
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.