Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nxplay

sana nakatanın yerine bir göbek, 2de stoper lazım

beckham'ı göbek oynat bence. ben göbeğe koydum, iyi paslar atıyo

Alıntıları Göster
    Hocam Pogba , Casemiro , Club Selection Fabinho , Vieira ve Beckham var bende. Fischer orta üçlüsünde en ideali nasıl olur ? Orta DOS Vieira sol ve sağ göbek kim oynamalı ? Ben Beckham'ı OOS kullanıyorum çünkü bende iyi OOS yok şu anda ama ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 23 Eylül 2020; 15:46:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ortaklaşa maçlarda tesadüfen oluşturduğum ve rakip üzerinde büyük baskı kuran dizilişten edindiğim izlenimle yakın zamanda Fernando Santos’un ,Pes 2019’da meşhur olan kanatlı 442 taktiği,bu kez çift Dos ,yine tam dolu destek aralığıyla gelebilir.Santos’un , Pes 21’de en başta 433 taktiğiyle gelebileceğini oyun çıkmadan tahmin etmiştim.Bakalım ,bu tahminim tutacak mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 23 Eylül 2020; 15:49:5 >
  • Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Eline yatkın bir teknik direktörse bir şey diyemem ama ,Fischer taktiği ,geçen seneki Santos taktiği gibi değil ve listedeki kilitler kalkıncaya dek kullanılabilecek bir teknik direktör.Bazı maçlarda defans ve hücum bakımından yetersiz kalıyor.Tavsiyem,liste kilitleri kalktığında başka t direktörlere baksan iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 23 Eylül 2020; 16:5:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Eline yatkın bir teknik direktörse bir şey diyemem ama ,Fischer taktiği ,geçen seneki Santos taktiği gibi değil ve listedeki kilitler kalkıncaya dek kullanılabilecek bir teknik direktör.Bazı maçlarda defans ve hücum bakımından yetersiz kalıyor.Tavsiyem,liste kilitleri kalktığında başka t direktörlere baksan iyi olur.
    Ne tavsiye edersin hocam ? 5'li defans denemek istiyorum ? Çift SF'li başka ne olabilir

• nxplay kullanıcısına yanıt
    Tbrklr hocam sizi pes 18 den beri takip ediyorum o zamanlar matici sizin gibi kullanan birisini görmemiştim oynadigınız oyun bana ilham vermisti orta kafayı bırakmıştım

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    4213 P Boer taktiği fena değil sanki,onu kullanıyorum.Yukarda belirttiğim gibi bu yıl sanki 442 çift dos ,kanatlı.destek aralığı dolu,önde baskı taktiği moda olacak gibi.

Tebrikler,demek ki bilek olunca teknik direktör vs hikaye.Biz de gitmişiz Fischer’dan kurtulup yeni teknik direktör alma peşindeyiz.
    Demek ki bu teknik direktörle şampiyon olunabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Tebrikler,demek ki bilek olunca teknik direktör vs hikaye.Biz de gitmişiz Fischer’dan kurtulup yeni teknik direktör alma peşindeyiz.
    Demek ki bu teknik direktörle şampiyon olunabiliyor.
    teknik direktörün oyuna etkisinin ben çok olmadığını düşünüyorum.%10 %15 fark ettirebilir.
    bilek yani oynayış %60
    %30'da kadro kalitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Hocam Pogba , Casemiro , Club Selection Fabinho , Vieira ve Beckham var bende. Fischer orta üçlüsünde en ideali nasıl olur ? Orta DOS Vieira sol ve sağ göbek kim oynamalı ? Ben Beckham'ı OOS kullanıyorum çünkü bende iyi OOS yok şu anda ama ...

Alıntıları Göster
    ben viera dos, pogba ve beckham göbek oynatıyorum.

ama beckham'ı oos'de oynatıcaksan, casemiro'yu al göbeğe bence ve onu da dos yap
    Teşekkürler

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi oyuncular bu tarz şeylerde ölçüt olamaz bu arkadaş iyi oyuncu önceki senelerden de tanıdığımız hep üstlere oynayan oyuncular bu arkadaşlar hangi td kullanırsa kullansın onlar için çok az fark eder yani kümsenin kullanamadığı çok kötü de td versen ellerine 1 haftada değil 2 haftda alır şampiyon kartını o yüzden bu arkadaş fischerle şampiyon olunca fischer iyi olmuş olmuyor bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mascbluefb

Tbrklr hocam sizi pes 18 den beri takip ediyorum o zamanlar matici sizin gibi kullanan birisini görmemiştim oynadigınız oyun bana ilham vermisti orta kafayı bırakmıştım
    haha eyw hocam. o eski oyunculuğumuz yok artık tabi uzun süreler ara verince. çok iyi oyuncular var. puan kasamam eskisi gibi ama en azından bir şampiyonluk kartı hedefi olmalı
    Ne ikon çekmişsin öyle hocam

Puyol-beckanbauer
    Viera-gulit
    Del pierro.

Üstüne 4 ikon paketi alıp en az 8k da coinle top açılmış. Hakkını vermişsiniz kadronun tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waddey22 -- 23 Eylül 2020; 17:16:25 >
  • 1 haftada şampiyon kartı almak çok zor hele oyunun bu haliyle hem de liteciler yok fifacılar yok rakipler hep ortalama üstü helal olsun yani

• Fifa çöp 1 Pes çöp 2

Bunlara kafa tutacak sadece futbola odaklı oyuncunun taleplerini bilen bir şirket oyun yapsa valla çıta çok yükselir. Bu 2 şirket danışıklı dövüş şeklinde bizi tokatlıyor

• Ea tamamen Fut’un kaymağını yiyor. Konami de Araplar ve Türkler sayesinde Pes’in kaymağını yiyor.

• Match day finali izleme ödülü saat kaça kadar izlemem lazim ödülü almak icin bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Match day finali izleme ödülü saat kaça kadar izlemem lazim ödülü almak icin bilen var mı
    00.29'a kadar girmen gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 23 Eylül 2020; 18:4:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

00.29'a kadar girmen gerekiyor.

Alıntıları Göster
    ben matchday maçı yapmasam bile 20.30 21:00 gibi katılıyorum hepsine.
    01:00 de büyük finale girip seyrediyorum 10000 gp veriyor.
    hazır takımlı olanda 4000 puanı tamamlayana kadar oynuyorum,bonusları alıyorum.
    my club içindekinden maç yapmıyorum sadece finali izleyip 10000 gp alıyorum.
    Tebrikler ilk 3 de olman dileğiyle artik

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.