Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa da dusmuyordu. Peste de dusmuyordur diye dusunuyorum. Bu sene pese gececegim icin fifadan ornek verdim. Yedek oturtabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynatmadığın sürece düşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaisersoze81

Lenovo legion y520 i7 1050ti laptop kaldirmiyor. Daha dogrusu goruntude yavaslik var. Lag sorunu var. Bir yolu yordami varsa lutfen bilgilendirin. Yoksa iade edecegim. Saygılar
    Hocam aynı laptopun Y520 80WK modeli var yani sizden tek farkı GTX 1050 var ben de. Çözümü gayet basit.

NVIDIA Denetim Masası'na gir.
    3D Programların Yönetilmesi
    Tercih Edilen Grafik İşlemci - Yüksek Performanslı NVIDIA işlemcisi

Program Ayarları bölümüne gir e Football PES 2020.exe ve e Football PES 2020 Settings.exe'yi NVIDIA seç tamamdır.
  • Günaydın millet, oyun hazır ama işe geldik iyimi ...
    Bugun kesin hasta olurum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Günaydın millet, oyun hazır ama işe geldik iyimi ...
    Bugun kesin hasta olurum ben
    myclub oynayacaksan tamam ama offline kariyer yapacaksan benim gibi beklersin

canlı güncelleme gelmemiş ana lige gireyim dedim hala ayew soldado falan var kapattım oyunu yarına kadar oynamıcam. yarın kadro güncellemesi var.
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    Günaydın hocam.
    Hiç kasma. 2 3 hazırlık maçı yaptım dün.
    Bir de my club takımını kurdum.
    Güncelleme olmadığı için takımlarda ne ana lig ne kariyer.
    Bekliyoruz mecbur
  • Sabah baktım yotubeden biraz, haklısınız perşembe güncellemesi gelene kadar kadro kurma, kurcalama vs...
  • Transferlerden olmadan ana ligin manası yok. 19 oyna daha iyi
  • Tesekkurler

• Hiç yok mu oynayan. 2 resim video paylaşın (:
    En iyi oyuncu ve superstar pc ye karşı maç yapan istatistik paylaşsın misal.
    Merak ediyorum ben mi yaşlanmışım yoksa yapay zeka mı çok iyi
  • sabah işe gitmeden 2 yama yükledim 2 side bozuk çıktı veya ben yapamadım sağlam yapama bulabilen bana özel mesaj atsın çok makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nameofblood -- 11 Eylül 2019; 9:41:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

sabah işe gitmeden 2 yama yükledim 2 side bozuk çıktı veya ben yapamadım sağlam yapama bulabilen bana özel mesaj atsın çok makbule geçer
    Bitane konuşuluyordu geçen ismi pesuniverse mi neymiş. Ucretliymiş normalde ama bi sayfa varmiş ordan bedava indiriliyor falan deniyordu. Ona baktınız mı

• Demoda gerçek 90 dakikada süperstarda 10 tane atıyordum şimdi en iyi oyuncuda atak kuramıyorum

messi dybala gibi oyuncularla seri çalım yapabiliyordum şimdi bi omuz yiyerek topu kaptırıyor demoda iyi topu saklayıp ekarte ediyorlardı. onun dışında oyun hızı aynı geldi ama sadece pas hızı artmış gibi geldi.

heyecanla sabah kalktım ana lig yapayım dedim ama kadro güncellemesi gelmemiş. geldikten sonra kariyere başlarım.

bir de PesUniverse dışında yama kullanmayın. Ben de onun çıkmasını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hiç yok mu oynayan. 2 resim video paylaşın (:
    En iyi oyuncu ve superstar pc ye karşı maç yapan istatistik paylaşsın misal.
    Merak ediyorum ben mi yaşlanmışım yoksa yapay zeka mı çok iyi
    Ya biride bana sevabına şu myclub olayının detaylarını yazıversin. Peste yeniyim. Dun 3 saat denedim bu modu ama kafamda çok soru işareti var;

1- takım uyumu en önemlisi deniyor ama bunu neye göre yükselteceğiz bilmiyorum. Tanınmamış güçsüz oyuncularla 76 idi, elimde Messi Ronaldinho martial kante falan var onları koyduğumda kimya 60a falan düşüyor. E onları oynatamicaksam ne anlamı kaldı. Yanlış bişey mi yapıyorum?

2- Oyuncular maç sayısı ile geliyor. 6 maçlık 10 maçlık gibi. Bunları daimi yapamıyor muyuz? Yerlerini nasıl dolduracağım? Bittikçe sürekli coins ve gp harcayıp oyuncu transferi mi yapılacak? Mantık bu mu?

Daha sonra başka sorularımda olacak, en önemlilerinden başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Ya biride bana sevabına şu myclub olayının detaylarını yazıversin. Peste yeniyim. Dun 3 saat denedim bu modu ama kafamda çok soru işareti var;

1- takım uyumu en önemlisi deniyor ama bunu neye göre yükselteceğiz bilmiyorum. Tanınmamış güçsüz oyuncularla 76 idi, elimde Messi Ronaldinho martial kante falan var onları koyduğumda kimya 60a falan düşüyor. E onları oynatamicaksam ne anlamı kaldı. Yanlış bişey mi yapıyorum?

2- Oyuncular maç sayısı ile geliyor. 6 maçlık 10 maçlık gibi. Bunları daimi yapamıyor muyuz? Yerlerini nasıl dolduracağım? Bittikçe sürekli coins ve gp harcayıp oyuncu transferi mi yapılacak? Mantık bu mu?

Daha sonra başka sorularımda olacak, en önemlilerinden başladım

Alıntıları Göster
    Takım uyumu dediği takım ruhu hocam. Misal elinde bir takım var. Kadro menüsüne girip oyun ruhuna göre ayarla de ki takım ruhu ne kadar iyi olursa takım o kadar iyi oynuyor. Ruh diplerde olduğu vakit sahada yürüyorlar.

Kimi oyuncular kimi teknik direktörün yapısına uygun olmuyor.

İlk çıkan kiralık oyuncular gidecek zaten ona çare yok. Kendi futbolcularının 10 maç oynama süresi var. Sonra sözleşme yenileyebilirsin. Bazı görev ıvız zıvırları yaptığın vakit sözleşme yenileme bileti veriyor.

Tavsiyem her maç farklı 11 ile çıkın. Ben hiç bir oyuncuyu üst üste 2 maç oynatmam. Offline müsabakalara girin düşük oyuncular ile gp kasın. Online oynarken ise takım ruhuna önem verin. En üst seviyede takım ruhunda çıkın. Ruh 60 ise Ronaldo hiç bir işe yaramaz misal.

Coins biriktirin gp ye yüklenin. Bol bol offline müsabakalara girip gp biriktirin. Günlük bonusları da alın her zaman.

Sormak istediğiniz var ise sorun cevaplarım

• PESUniverse V1 çıkmış şuan indiriyorum
  • Dün bir ara cinnet geçirecektim. Tamam gol yemiyorum eyvallah ama kolay gol olmuyor arkadaş.
    Rakip savunmadan çıkar iken öyle paslar öyle üçgenler yapıyor ki çıldırıyorum

Bir maç kazandım 2-0 dün. Topla oynama yüzde 30 a 70. Adamlar maymun etti beni tabiri caizse

19 da superstar daha kolay pozisyona giriyordum. Gol yeme oranım daha yüksekti tabi.

Karşı karşıya kalmak çok zor. Ama çok keyifli
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağol, takım uyumuna göre kadro yap seçeneğini görmemiştim, bugün açtığımda tekrar bakarım.

Ama takım uyumuna uymuyor diye Messi'yi Martial'ı falan oynatamamak üzücü. Onu biraz abartı yapmış japonlar :)

Ben oyuncu transfer ederken takım uyumuna uygun olacak mı olmayacak mı nasıl anlayacağım peki?

• İndirdiğin yeri yazabilir misin?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.