Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheSayer

Merhabalar, oyunu dijital ve taksitli olarak alabileceğim bir yer var mi.? Turktelekom kampanyasi disinda.
    selamlar, durma'da vardı taksit seçeneği ama küçük bir miktar vade farkı ekliyordu üzerine.
  • son 16 dk 100 mbps ile indiriyorum

Setting ayarlarını nasıl yapıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arca ACAR

son 16 dk 100 mbps ile indiriyorum

Setting ayarlarını nasıl yapıyorsunuz
    Biz yüzde 5 deyiz...Adam setting ayarı soruyor
  • Hadi hadi hadi hadi :D

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]
  • Konu sahibi başlığını değiştirip durdum hakkını helal et...:) msj bulunsun millet şahit olsun....vallaa yoksun burada ondan ...Gel sahip çık konuna Dostum ..:)
  • Fh4 cs go pes gibi baba oyunlar hep ssd dedir hocam bende.
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    120 gb hocam içindeki ps corel falan yükleyince yer kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Konu sahibi başlığını değiştirip durdum hakkını helal et...:) msj bulunsun millet şahit olsun....vallaa yoksun burada ondan ...Gel sahip çık konuna Dostum ..:)
    Hocam konuyu açan arkadaşı biliyorum. Biz birkaç kişi pes20 konsol konusundaydık. ordakiler pc cilerden rahatsız oldular. O da onlara kızıp açtı bu konuyu. Sonrada sırra kadem bastı. Unutmuştur muhtemelen konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 10 Eylül 2019; 21:0:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Hocam konuyu açan arkadaşı biliyorum. Biz birkaç kişi pes20 konsol konusundaydık. ordakiler pc cilerden rahatsız oldular. O da onlara kızıp açtı bu konuyu. Sonrada sırra kadem bastı. Unutmuştur muhtemelen konuyu

Alıntıları Göster
    Valla gelirse konu onundur Hocam :)
    Ama gelmesse alır yürürüm valla hazır konu

• quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Konu sahibi başlığını değiştirip durdum hakkını helal et...:) msj bulunsun millet şahit olsun....vallaa yoksun burada ondan ...Gel sahip çık konuna Dostum ..:)
    Olay ne şu Durmaplay'deki 149 TL olma mevzusu mu?
  • ben yatayım bari bu leş internetle %5 zaman hızlı geçsinde sabah bakayım
  • sağlam lisans yaması çıktı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

120 gb hocam içindeki ps corel falan yükleyince yer kalmadı
    240 candır
  • nameofblood kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun 1 saat önce çıktı yamayı geçtim artık
  • Ben yeniyim Peste bilmiyorumda şimdi bu Peste, Fifa'daki gibi her oyuncunun tek bir futbolcuyu kontrol ettiği online mod var mı? Fifa'da pro club dı galiba ismi. Oyuncu yaratıp halı saha maçı mantığında 11 kişiyle beraber maçlara dalıyorduk. Bunda da vardır diye tahmin ediyorum. Çoğunluk sağlanırsa belli bir gün ve saat belirlenir, herkes girer güzel maçlar çıkar. Biz geçmişte Bf1 için whatsapp grubu falan kurmuştuk organizeydik baya. Bunda da böyle bir şeyler düşünülebilir.

• Var hocam olmaz mı. Kariyer modu. İster bir futbolcuyu alabiliyorsun. İster sıfırdan oyuncu oluşturabiliyorsun.
    lisans yamasına o kadar çok alıştım ki artık lisans yaması yüklemeden oyuna girmek istemiyorum:)
    :) yok hocam kariyerde vardır tabi. Online olarak diyorum 11 e 11 maçlar, herkesin bir futbolcuyu yönlendirdiği

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.