Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cro@oan

Başlamadı diyo...
    tekrar dene tekrar dene gelio
  • Vazgeçtim nitro dan 1 saat beklerim.

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]

• EKMEEEKKKK ÇIKTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sözde 10 eylül. Arkadaş gündüz versen ne olurdu şunu yani. Ağaç ettin ağaççççç
  • Arkadaşlar benim gibi sadece klavye ile oynayan var mı? Ben ne yaparsam yapayım kol ile oynayamıyorum. Demoda defans yapmak inanılmaz zor geliyordu bu yüzden(en iyi oyuncu zorluğunda)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20 tl ye 100 mbps turbo aldım superonlinedan günlük :D
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    o 75 mb ı ben 20 dakikada indiriyorum şaka gibi ben hala buradayım :D

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Bende ne yaparsam yapayım joystickle oynayamıyorum illa yön tuşlarıyla olacak 😅 Şükür fena değilim ama iyi joystick kullanan biri çıktı mı şans tanımıyorlar sağolsunlar.

• Ssd yok mu çok fark ediyor. m2 ye döneceğim hatta sırf şu yüklemelerden dolayı
  • Beyler fiyat olarak kaçtan aldınız en uygun? 159dan var steamkey ama düşmesini beklemeli mi yoksa uzun süre düşmez mi? Bu kadar tazeyken hiç almadım takipte etmedim fiyatları bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

Arkadaşlar benim gibi sadece klavye ile oynayan var mı? Ben ne yaparsam yapayım kol ile oynayamıyorum. Demoda defans yapmak inanılmaz zor geliyordu bu yüzden(en iyi oyuncu zorluğunda)
    Fps oyunları için klavye birebir. Futbolda olmuyor hocam. Ps4 kolunu pcye bağladım alıştığım için her ikisinde de aynı kolu kullanıyorum.
  • Ben 130 a aldım hocam. Forumda bakiyesini satan birisi vardı ikinci el bölümünde. Yardımcı olsun bir göz atın isterseniz.
  • Yalnız joystick ile oynayanlar kesinlikle daha iyi oynuyor. Zaten böyle bir rakip geldiğinde tek şansım karşımdakinden daha sakin oynamak. Sakin olmak ta maç kazandırıyor bazen

• ben durmadan 160 a aldım
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    ssd varda dolu laptopta oynuyorum ikinci hdd e yüklüyorum oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cceyy

Beyler fiyat olarak kaçtan aldınız en uygun? 159dan var steamkey ama düşmesini beklemeli mi yoksa uzun süre düşmez mi? Bu kadar tazeyken hiç almadım takipte etmedim fiyatları bilen biri aydınlatırsa sevinirim.
    Hocam ben forumdan cs keyi alıp onları sattım. 10 liraya aldığım KEY’den 12 lira steam bakiyesi geldi. Böyle böyle parayı denkleştirip aldım. 270 lira olan fiyat bana 200 e mâl oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neti 12 nin üstünde Dostlar ....Hepinizi yazdım la bi kenara

Olim ayıp la

Edit : Oyun Durmaplayde 159 TL güncel ...

Taksit seçeneği mevcut ...Ama fiyat değişiyor bilginize ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Merhabalar, oyunu dijital ve taksitli olarak alabileceğim bir yer var mi.? Turktelekom kampanyasi disinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • playstationda 30 küsurdu pc de niye boyutu düşük? Kıllandım bu japonlara
  • Bi bildiğim telekom var, birde bankkart varsa ziraatin sonradan taksitlendirme yapar 6ya kadar büyük ihtimalle.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.