Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çakılı kalma oyuncuyu yatayda sabitler ileri gitmesini engellemez. Defans en geride dursun istiyorsan derin defans çizgisi açman lazım. Derin defans çizgisi ile de Rakibi üstüne çekmiş olursun yarardan çok zararı da olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini ara ip kamerama ulaşamıyorum cgn ip yüzünden de cgn ip den çıkmak istiyorum de Bi şansını dene turk telekom çıkarmayabiliyomuş kablonet çıkardı beni

• Whatsapp grup varmı grup kuralım beraber maç yaparız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vardy bu haftada gelmezse artık konami baya küfür yer

• Şu lite gelse de satsam oyunu

• Bugün öyle bir momentum varki. Hiçbirşey yapılmıyor. Takımın götüne sopa sokmuş gibi konami. Pazar günleri daha fazla müdahale ediyorlar oyuna.

7 8 maç üst üste kazanıyorum sonra 7 8 maç hiçbirşey yapamıyorum. Ben böyle bir sistem görmedim. Coin alsanda düzelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 8 Aralık 2019; 21:29:54 >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Yav 7-8 maç üst üste kazanmışsın hala söyleniyorsun. 3 maç üst üste kazanamayanlar var :)

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş. Ondan sonraki müdahale sıkıntı. Sistem seni hızla aşağıya çekiyor.

• Bu hafta bu kadro ile teror estirdim matchday de

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• Bu hafta için neden matchday duyurusu yapılmadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

İnternetten bakınca belli olmaz. Arayüzden modem ip’sine bak. 100 ile başlıyorsa cgn ip’desin demektir.
    Turkcell Superbox kullanıyorum, panele girince IP adresi sadece 192.168.8.121 olarak görünüyor ama bu panele giriş IP'si zaten. Superbox'ta da IP'yi havuza atma olayı var mıdır acaba?
  • Şu oyun içi satın alma olayı olduğundan beri oyun dünyası bok gibi oldu. FPS oyunlarında sistem yeni baslayan veya beceriksiz oyuncuları sistemde tutmak için ekstra destek sağlıyor. Futbol oyunlarında da. Mağlesef para hırsı

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Turkcell Superbox kullanıyorum, panele girince IP adresi sadece 192.168.8.121 olarak görünüyor ama bu panele giriş IP'si zaten. Superbox'ta da IP'yi havuza atma olayı var mıdır acaba?

Alıntıları Göster
    Superbox nedir? Sim kart ile mi çalışıyor o?
  • Adamın kalecisi bile 60 küsür defans göbek ali çamdalı uyum 56 olması lazım ama konami sag olsun. Ali çamdalı , full abumeyang a ne bir top geçirdi ne bir kafa vurdurdu teşekkürler konami bize bunu yaşattığın için ,formda vandijk 60 lık forvetten bir onuz bile alamaz mı alamaz son dk adama karşı karşıya da verdi sağ olsun ama adam beceriksiz çıktı çok şükür 😅

• Bide sabahın köründe top açma totemi yapiyim dedim Messi için ve tuttu :)

• Evet, sim kartla çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

Bide sabahın köründe top açma totemi yapiyim dedim Messi için ve tuttu :)

bana da geçen gün çıktı kendisi. iyiki de çıkmış. kiralık falan değil dimi yani kalıcı olarak kalıyor takımda?

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Evet, sim kartla çalışıyor.
    arayüze girip modem ip adresine bakar mısınız? örnek: 100.99.38.1 gibi bir ip var mı? yani 100 ile başlayan bir ip var mı? (bağlantı durumu içinde mutlaka yazar.)
  • Free siyah var bil macinda :) en dandik siyahlar gelir kesin😁

edit: sokratis copunu verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 9 Aralık 2019; 8:51:14 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Sokratis sanırım oyundaki en hızlı stoperlerden birisi. Ben onu sağ bek olarak kullanıyorum. Sıkıntısı pas olayı sadece.
  • 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.