Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun tamamen sacmalıyor daha doğrusu oynayanların yarısından coğu böyle... 2019 da bu kadar cok yoktu. santradan baslayan atık her kes l1 ücgen hop ki zaten atamıyon neyin derdindesin .. neyse onu geciyırum .sürekli tam kontra yapılcak kayıyorlar adamı indiriyorlar. hakem sarı veriyor . her frikik gol olması cok sacma ... ki bunu yapanlar bu yazımıda okuyor . 8 puan icin karakteriniz yoksa yapmaya devam edin .. dün biriyle karsılastım 1.0 öne gecti tam kaleciyle karsı karsıya kalcam pat kaydı . neyse. mac sonuna kadar kayıyor top ceviriyor msj attım 8 puan icin utanmıyormusun bir mac oynatmadın die. bana attıgı msj nasıl caktım yok ağlama . oyun zaten kalitesiz bir de kalitesiz kişilksiz insanların gelmesi ayrı. hayatın da tek basarısı bu olan oda karı gibi oynayan . kişiler yapcak bir sey yok . az bi keyif almaya bakın ..
  • Bizim hileci yine yakalanmış

• Şuan beni etkileyen en büyük hata imleç olayı önündeki topa bakıyo adam imleç değişene kadar yiyorum golü 3 kişinin ortasında top ama imleç uzaktaki 4. Kişide o 3 kişi bomba gibi bakıyo topa analogla değişene kadar bilet kesiliyo zaten umarım bu hata gider

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demosundan orgazm olduğum oyundan kısa sürede nasıl bu kadar nefret ettim anlayamadım. Oyunu satın aldım 1 aydır oynamıyorum canım oynamakta istemiyor. Konami oyunun içine sıçıp bıraktı resmen. Kötü gelen 2019 a girdiğimde o bile daha oturaklı görünüyor
  • Imleç olayini iyilestirmeleri lazim ostedigimiz adami secene ladar 30 kere L1 e basiyoruz biz secene kadar zaten iş işten geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Santradan adam ileri L1 + üçgen yapıyor direkt gol atıyor bug mı bu beceri işi mi?
    Az önce bir yunandan 2 gol yedim böyle. Birde rakip bulmuyor 3 diş ondan kabul ettim 2 diş rakibi laglı bir yunan geldi. Hormonlu mbappe ye basıyor l1 + üçgeni ve karşı karşıya. 2. Golden sonra ise rakip santra yaparken sağ analogla mbappe nin olduğu kanattaki stoperi seçip geri koşturdum atamadı. 4-3 yendim yine 1 gol yedim ama akan oyun içinde. Millet nerde açık, bug var onu kovalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 6 Ekim 2019; 12:51:34 >
  • Sözleşme süresi 10 maç nedir ya kazandığım Gp buna gidiyor

• Ulan nasıl oyunsa pazar günü rakip bulmuyor. Millet coop mu oynuyor anlamıyorum ki. Şu last of us 2 gelse de kurtulsam şu oyundan bir süre.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajında bahsettiğin p2p ile ilgili rakip bulmama hatası giderildi zaten o ayarı değişmeyenleri etkilemiyordu. Rakip istese hemen bulur sana ve senin durumuna göre rskip arıyor bi de PS4 de otomatik dns mi kullanıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 6 Ekim 2019; 13:23:52 >
  • Hic bir seride bu kadar fark yedigimi hatirlamiyorum.gerci adam 1000 kusurluktu

Guncelleme gelene kadar en iyisi demo ile vakit gecirmek..gercekten oyunda cok acemilik cekiyorum..sanki hic pes oynamamis,ilk defa kolu eline almis gibi alismaya calistim ama brceremsdim yeni nesil pese ayak uydurmadim olmadi yani.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 6 Ekim 2019; 14:6:53 >

• 3 gündür onlıne yapıyorum bütün maçlarım berabere bitiyor
    1-1
    2-2
    3-3
    4-4

ilk defa böyle bir şey görüyorum şaka gibi

3 günün sonunda bugun ilk galibiyetimi aldım online'da

neyse yinede keyif veriyor

babanın attığı gol oluyor #cr7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe.77 -- 6 Ekim 2019; 14:9:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Önceki mesajında bahsettiğin p2p ile ilgili rakip bulmama hatası giderildi zaten o ayarı değişmeyenleri etkilemiyordu. Rakip istese hemen bulur sana ve senin durumuna göre rskip arıyor bi de PS4 de otomatik dns mi kullanıyorsun?
    Yok google dns, ip de sabit. 19 da sorun yoktu ya bu oyunda zor buluyor aynı ayarlarda oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Hic bir seride bu kadar fark yedigimi hatirlamiyorum.gerci adam 1000 kusurluktu

Guncelleme gelene kadar en iyisi demo ile vakit gecirmek..gercekten oyunda cok acemilik cekiyorum..sanki hic pes oynamamis,ilk defa kolu eline almis gibi alismaya calistim ama brceremsdim yeni nesil pese ayak uydurmadim olmadi yani.

Bu hocada pek bir meşhur herkes de bu var. Bu senenin de olayı bu hoca herhalde. Fisher taktiği gibi kanatsız bol orta sahalı.

Gecen senin f.santos taktigi ile oynadim ama gobek cok bos kaliyordu.baktim bende herkeste boyle hocalar var ve oynuyorlar bende aldim.pes 18 de de ilk gunler fisher taktigi baya iyidi.sonra guncelleme gelince trasa bagladi.ekim sonu gelecek guncelleme ile yine ayni seyler olabilir.

• Psn arkadaşına oyuncu hediye gönderme var mı varsa nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Psn arkadaşına oyuncu hediye gönderme var mı varsa nasıl
    Yok öyle bir dünya.

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Gecen senin f.santos taktigi ile oynadim ama gobek cok bos kaliyordu.baktim bende herkeste boyle hocalar var ve oynuyorlar bende aldim.pes 18 de de ilk gunler fisher taktigi baya iyidi.sonra guncelleme gelince trasa bagladi.ekim sonu gelecek guncelleme ile yine ayni seyler olabilir.
    Şuanda kanatlar pek bir işe yaramıyor gibi ondan bol orta sahalı taktiği kullanıyor herkes. Bakma benim hoca da slk sğk var ama bende değiştirmeyi düşünüyorum.

Bence sende gec ilk belki zorlanirsin ama 1000 lik olur ucarsin alisincakanatli sistem suan baya zor.buna ragmen iyi yerlerdesin☺

• Rakip bulsa oynayacağız abi ama rakip bulmuyor. Bu yoklukta 5'te 5 i patlattık bakalım ne kadar giderse. En fazla 10'da 10 gördüm daha üstüne çıkamadım.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• Arkadaşlar oyun aynı ps4 de co op oynanırmı

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.