Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda en büyük sıkıntı top rakipteyken istediğin adamı secememek ve yine top rakipteyken eger oyuncu sizin kontrolünüzde değilse top yanindan gecse bile oralı olmuyor. Umarım konami bu sorunları düzeltir yoksa tekrar fifa'ya gecmek durumunda kalacağım. Bunlar ciddi sorunlar ve demo sürümünde dahi olmamaliydi. En son pes 2012, sonraki seneler de fifa oynamis biri olarak diyebilirim ki oyun fifa'dan oynanış olarak iyi ama bu sorunlar adamı kanser ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben beğenemedim bunu ya. yıllardır pes oynarım 2020 farklı geldi. hemen dönmüyor şutlar yavaş gidiyor paslar desen bir değişik. sarmadı beni
  • Arkadas bu sene ne bu takimi ileri alma bugu ne boyle

Acil guncelleme ile duzeltilmesu gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 5 Ekim 2019; 19:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Takimini atsana baskan taktigini merak ettim :)
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Ciddi bir stoper sorunum var, az pozisyon veriyorum ama genelde gol oluyor. Hormonlu van dijk, varane, ramos hiçbirini vermedi oyun. Daha doğrusu stoper vermiyor bir arsenal paketinden sokratia geldi nasıl geldiyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Aynen 1 tane daha guzel stp lazim sana.5 takim gucune gectin demek sende☺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 5 Ekim 2019; 20:10:45 >
    Benimde tam tersi stoper ve dos doldu takım kanat ve forvet gelmiyor bi türlü

• Santradan adam ileri L1 + üçgen yapıyor direkt gol atıyor bug mı bu beceri işi mi?

• Ortaklaşa seviyesini yükseltmek şart. Ben yeni başladım, genelde seviyesi düşük geliyor ve çoğu bilmiyor. Hala sırtı dönük falan pas veriyor millet çıldırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Santradan adam ileri L1 + üçgen yapıyor direkt gol atıyor bug mı bu beceri işi mi?
    Önlemini alabilirsin stoperi yönlendir oyuncu geriye cek

• aligur16 kullanıcısına yanıt
    Sağ kol ile istedigine geçiyor ama o da cok zaman kaybettiriyor.insallah gelecek yamada bu düzelir yoksa severek oynadığım oyunu erken bırakmak zorunda kalacağım

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Bu olaydan bende şikayetçiyim top adamımın yaninda alamiyorum xD

• Şuan oyun çok kötü durumda inşallah gelecek patch ile çoğu hatalar düzeltilir.

• Top çekeyim dedim 3 ribery geldi:)
    Bende takasla ronaldo aldım hormonsuz ama olsun bunada şükür:)
  • Sansli gunumdeyim:)
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ayaz84

Sansli gunumdeyim:)
    Yuh yav bal damlıyo

• Bide coin satin almadan geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Aynen 1 tane daha guzel stp lazim sana.5 takim gucune gectin demek sende☺
    Abi 4 yıldızda rakip bulmuyor ki mecburen geçtik.Aslına bakarsan bu kadro 5 için yetersiz millette ne kadrolar var. Ama 4 yıldızda güçlü bağlantı da dönüyor dönüyor rakip bulamıyor. Dengeliye alıyorum yine 2-3 dk bulmuyor sonra buluyor ama bu seferde 2 diş ve genelde yurt dışı geliyor. Ee bu seferde oyunda lag olma ihtimali oluyor.

Port açmıştım bu p2p hikayesi, oyunda açıklamıştı herhalde onunla alakalı rakip bulmada bir sorun var. Bir de şuan 3 te 3 gidiyorum geçende yine böyle rakip bulamadığı zaman 1200 lük bir adam gelmişti. Herhalde yüksek puanlı bir rakip buldurmaya çalışıyor ondan rakip bulmuyor herhalde çözemedim olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 6 Ekim 2019; 10:51:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Şuan oyun çok kötü durumda inşallah gelecek patch ile çoğu hatalar düzeltilir.
    En salak şey de topu alamayacağını anlayınca duruyor ve kafasını yukarı kaldırıyor salak salak bakınıyor böyle bir saçmalık olmaz.

Adamlar yanindan geçen toplara tepkisiz kalıyor. Sanki maça gelmemişler gibi . Birde top bir bana caripyor bir rakibe sonra tekrar banan tekrar rakibe. Yani birçok kere yaşadım bunu. Kör dövüşü şuan oyun. Karambol futbolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Adamlar yanindan geçen toplara tepkisiz kalıyor. Sanki maça gelmemişler gibi . Birde top bir bana caripyor bir rakibe sonra tekrar banan tekrar rakibe. Yani birçok kere yaşadım bunu. Kör dövüşü şuan oyun. Karambol futbolu.
    Çarpma olayı yeni ekledikleri animasyonla alakalı. Hani top rakibin apışarasına ve kafasına falan çarpınca oyuncu duraksıyor ya, sırf o animasyonu göstermek için normalde çok rahat gidecek top rakibe çarpıp bilardo gibi senin sahana geri dönüyor. Dandirikten bir animasyon için oynanışın içine etmiş oluyorlar yani en basit paslar bile geçmiyor rakip sahaya. Defans olayı zaten felaket, sağ analogla bile istediğin oyuncuyu ışıklandıramıyorsun defans tam kader kısmet işi şansa yani. Toplasan bir 3-5 kişi ne yaptığını bilerek defans yapıyordur ama onlarda da şans faktörü vardır yine. Bile isteye istediği adamı seçip de defans yapabilen olduğunu sanmıyorum bu oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 6 Ekim 2019; 11:14:10 >

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.