Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kasıtlı nezaket dereceni düşürüyosun da banlamasın konami

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum böyle bir sebepten banlayacaklarını. Mantıksız yani.
  • Beyler selam pes 19da trophy kasiyorum ama averaj takımı dediğini anlayamiyorum
    Yeniyorum iki yildizli takimi vermiyor nasil yapılacağını bilen varmi

• senmiydin o 150yi veren :D bende 100 attım cok yüksek 150

100 bile etmez ama piyasa yükseldi konami sagolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Bu oyunu ne kadar hasta varsa oynuyor. Derecem 470 karşıma 900 küsürlü adam geldi. 5-1 yeniyor beni ona rağmen sinyal veriyor amaç nedir?
    böylelerini önemseme hocam. gerçek hayatta eziklik yaşayanlar böyle şeylere başvuruyorlar. hıncını senden çıkarmaya çalışıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlam veremiyorum hocam yani zaten yeniliyorum derdim değil 5 tane atmış hala sinyal atıyor :)

dediğim gibi hocam bunlar leş gibi insanlar. bırak sen güzel hayatına devam et. onlar da maç bittikten sonra boktan hayatlarına devam etsinler.

• Oyun oynuyoruz sinir ediyolar ama dediğin doğru hocam

Dostum msjini yeni gordum rahatsizdim biraz kusura bakma..burasi dostum daha hizli girmek icin burayi tercih etmistim

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam çok sağ ol halledeyim de alayım menajer

• şimdi de yok kardeşim oynuyordu, yok kuzenim oynuyordu modası çıktı

• 4222 oynuyorsaniz eger,iki sf ye kesinlikle verimli kanat ozeligi olan oyuncu koymayin bir halta yaramiyorlar.mbpape yada messiyi koyarsaniz,kanar cizgisinde olurlar paso ve vder kac yalan olur.kurnaz hedef santrafor,fitsatci golculer ilk tercihiniz olsun hep👍

ronaldo ne olacak peki :)
  • utku1043 kullanıcısına yanıt
    Onunla oynanadim ama messi ve mbpape dedigim gibi :)

Onlari oradan aldim rahatladim forvette

Ben de Ronaldo, Zaha, Mertens vb Verimli Kanat oyuncularını o mevkilerde oynatıyorum çoğu zaman, bir sıkıntı olmuyor. Menajer Deschamps (Defansif).
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Ben şu anda 1320'deyim, 10 maç yapıyorsam en fazla 3 tanesi 500 puan üstü geliyor. Çoğu zaman ilk yarı bitmeden maçı bırakıyorlar. Gerçekten garip sistem. Belki de benim kasten nezaket derecemi düşürmüş olmamdan kaynaklanıyordur bendeki durum.
    puan kasabilmek adına nezaket dereceni kasten düşürüp düşük puanlı kişilerle karşılaşmak istiyosan hayatını gözden geçirmelisin kardeşim...

• Nezaket derecemi düşürmemin asıl sebebi benim bağlantımı koparan hilecilerden kaçmaktı (adamlar hep karşı tarafı kopardıklarından kendi nezaket dereceleri hiç düşmüyor, hep AAA kalıyor. Ben de madem bu hileyi çözmüyorlar, öyle göze böyle parmak diyerek bu yola girdim). Ayrıca nezaket derecemi düşürdüğüm ilk zamanlarda da yüksek rakiplerim çok geldi, ama hiç momentum, hileci veya lagla karşılaşmadım. Beni yenen de oldu, yendiğim de, hala da yeri gelince çok düşük puanlı rakiplerime yenilebiliyorum, ama ne oluyorsa çoğunlukla hakkıyla olduğunu hissediyorum. Oyun daha güzel oldu benim için, bende öyle devam ettim. Zaten şu anda da sıralamada 63. sıradayım, puanı benden yüksek 62 kişi, daha düşük olan 166.000 kişi var. Yani benden yüksek puanlı rakibimin gelmesi olasılığı matematiksel olarak çok az. Benle eşleşmeleri için 4* olmaları şart sonuçta (4* oynuyorum), çoğu yüksek puanlılar (ve de o sakındığım hileciler) 5* oynuyor. Günde 10 maç yapıyorum, doğal olarak 6-7 tanesi düşük puanlar, 3-4 tanesi 700-900 arası oluyor. Benim için oyun bu şekilde daha stressiz ve güzel. Asıl mesele yenmek yenilmek değil, oyunun kontrolünde olduğumu hissedebilmek benim için. Konami ne kadar az oyunuma müdahale ederse o kadar zevk alıyorum. En azı da bu şekilde oluyor malesef.

• Kardesim fernando santosla oynacaksan kanat oyunculari erman Toroğlu deyimiyle deve dişi gibi olacak.olay basit Fernando santoa kontranin kralidir defanstan tek uzun topla rakip kalede gol pozisyonu na girersin nasilmi? Mesele su derin defans cizgisi ceza sagasina hucum defansif taktiklerin .hucum ise dos defansif sahte bekler. Oos kesinlikle 10 numara tarzi olmali cunku 3 bir forvet gibi içeri girsin misal reus talisca . Eger ki oos yaratici oyun kurucu yaparsan cexa sahasina girmez yay etrafinda bekler ama 10 numara oldumj direk ileri kosar.ben solda mertensi kullanıyorum iceri girip sag ayakla cok gol attim sagdada caligurinin hormonlusunu kullaniyorum forvetimin biri hedef adan veya firsatci golcu.birde su var gf nin oyuncj tarzini firsatci golcu verimli kanat yaratici oyun kurucu denedim ama hic biri hormonlu embolonun formunu vermiyor sahte kosucu oldugunda 1-2 oyuncuyu pesine takiyor seninde ya ortadan yada diger kanattan bos adamin muhakkak oluyor. Ben xbox platformunda oynuyorum fernando santosu aldim alali 14 macta 1 kere yenildim 9 galibiyet 4 beraberlik aldim beraberlik aldigim rakipler haftalik puanlari 150 200 olan rakiplerdi bundan once resmen boyle rakiplerden 4-5 yiyordum simdi yesemde cok rahat atiyorum

• Evet ronaldoyu aldik sonunda 350k civari birsey tuttu:)

Arkadaslar bir herifle oynadim dmrcn79 nickli serefsiz

2-0 one gecti basladi top cevirmeye neyse yakaladim attim

Top cevirmese belki yenilirdimde

Oyle boyle 4-2 yaptim son dakika maci kopartti baya ust duzey hileci yani

Bunu nereye sikayet edebilirim mac videosunu kaydettim genelde sallamam ama bunu edecegim!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Bu mesaj silindi.
    Tam anlamadık, bi kere daha yazar mısın?
  • 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.