Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabii ki hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Sane mi boş oyuncu ? Bıraksana hocam Allah aşkına aynı oyunu mu oynuyoruz
    Katilmaya bilirsin bana gore bos kadrosu kotu olanlar icin birsey diyemem

Neymar ronaldo hazard kesecek bir oyuncu kesinlikle degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Bende dedim gecenlerde Sane kotu diye.
    Hele dikine giderseniz bir anda capraza dogru yoneltin gorun ne kadar çöp oldugunu.bir anda durakliyor gibi oluyor,rakip aninda ensesinde.ben hiz begenmedim bu yuzden

Alıntıları Göster
    Ben denedim m.city de sla ve gf de oynattim hiz dan baska bir yenetek bulamadim

Neymar hazard ronaldo ile oynadiktan sonra bos bir oyuncu sterling de oyle sadece hizi var bunlarin tabi bunlar benim fikrim boyle bana gelse kadroya bile almam

Coutinho keane bale boyle oyuncularda var ama kadroya almiyorum

• demr89 kullanıcısına yanıt
    Bu ne anlamadim 263 puandan sadece 1 mac ile 970 kusur puan nasil olmus kadron kotu mu kotu ise bu rakibi nasil yendin cok garip ilk defa boyle birsey goruyorum da

• Mrb arkadaşlar

Hata kodu olarak CODE:THPS2_400 VE CODE:QIMJ508_400

Kodlarını alıyorum bir çözüm bilen var mı?

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Ben de haftalık oyunculardan geleni var gerçekten efsane

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Kadro gücü ile ne ilgisi var haftalık puanın rakibin puanının yüzde 60 ı nı veriyor rakip puanı yüksekse tek maçta 2000 de olursun 3000 de

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Kadro gücü ile ne ilgisi var haftalık puanın rakibin puanının yüzde 60 ı nı veriyor rakip puanı yüksekse tek maçta 2000 de olursun 3000 de
    Bende zanettim normal puan pardon

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Bu ne anlamadim 263 puandan sadece 1 mac ile 970 kusur puan nasil olmus kadron kotu mu kotu ise bu rakibi nasil yendin cok garip ilk defa boyle birsey goruyorum da
    Merhaba iyi gözlemleme yapmamışsınız

klasman puanı değil haftalık puan

rakibin puanı 1.463 benden 5,5 katı sayılır kaybedince doğal olarak yüksek bir haftalık puan veriyor

klasman olarak devamlı aynıolan 6 yada 8 puan veriyor
  • Myclub birincisi Plusibop'un 5-3-2 taktiğinin detaylarına baktık arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tam12

Myclub birincisi Plusibop'un 5-3-2 taktiğinin detaylarına baktık arkadaşlar.

Bu taktikle oynayan , yada özenip yapan çok görüyorum, arkadaş 300 puanda ama çekmiş 3lü stoper taktiği önde çift forvet sürekli ver kaç deniyor, 90 dk da sadece '2 pozisyon' buluyor.

Yapanlar çok başarılı yapıyor, ama dediğim gibi bilek işi tamamen bu :) Lagda yoksa çok iyi oynanır bu taktik ben beceremem şahsen

• Doğru diyorsun hocam en iyi taktik diye birşey yok tamamen oyun tarzınla ve bileğinle alakalı.Bu taktikle hızlı kontaratak oyunu yapamazsın mesela onun taktiği ayrı.Aynı taktikte ben ortadan oyun kurarken Plusibop beklerden oyun kuruyor.Oyuncularıda buna göre seçmek lazım
    Ronaldo yu kestiğini kim söyledi ronaldo gf sane sla birbirlerini nasıl kesebilirler

• demr89 kullanıcısına yanıt
    Evet kendi reklamını yapmanın kibar yolu. Rakibi yenip okkalı puanı alıp umarım bir daha karşılaşırız diyerek paylaşmak hakikaten güzel reklam olmuş. Çok merak ediyorum yenilseydin de rakibini tebrik etmek için aynı hareketi yapacak mıydın ?

• XY_SCORPION X kullanıcısına yanıt
    Lafferty nasil dostum.

• Makinayi recovery mode alıp ordan yedek alabilirsin belki.

• arkadaşlar merhaba,
    oyunun henüz acemisiyim, myclub'da bu hücum ve defans talimatları bende soluk görünüyo, nerden nasıl aktif edilir bulamadım,
    lite sürümünü kullanıyorum bu yüzden değildir herhalde..?
  • Salah için kaldı mısır temsilcisi, zaten en pahalisida o nasıl biriktiricez şimdi o kadar coook ugrastiricak

• quote:

Orijinalden alıntı: cagkannn

arkadaşlar merhaba,
    oyunun henüz acemisiyim, myclub'da bu hücum ve defans talimatları bende soluk görünüyo, nerden nasıl aktif edilir bulamadım,
    lite sürümünü kullanıyorum bu yüzden değildir herhalde..?
    Taktiklerden gelismis talimat kismindan hucum defans olmak uzere ikiser tane talimat secebilirsin

• cagkannn C kullanıcısına yanıt
    Soluk kısımdaki talimatları değiştiremiyorsun myclub modunda. teknik direktörün taktiği neyse onunla oynamak zorundasın .Lite olmasıyla alakası yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özrail -- 16 Ocak 2019; 20:18:9 >
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.