Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo23

Oyunun akıllara zarar olan ve bu oyunu Fifalaştıran ,Pes ruhunu yok eden özelliği:Hızı,patlama gücü 98 olan Aubumeyang tarzı forvet oyuncularını,hızı ovu fark etmeyen,her orta saha veya savunma oyuncusunun kolayca yetişip yakalamasıdır!Pes 15 te hızlı oyuncuların bir ayrıcalığı vardı,Robbeni,Ronaldo yu bulan seviniyordu!!!Aubumeyang ile bomboşsun,kaleye yönelmişsin,hızını almış.O da ne ,nitroo boost takan bir oyuncu anında yanımızda ve topu kaptırıyoruz!!!

Bu oyun,bu anlayış,online alt yapı,yapışkan boğucu pressi ve yukarda bahsettiğim sorunuyla çok uzun ömürlü olmayacak!!Ya playstaion 5 te,eski Japon yapımcı grubu tarafından oyun,sıfırdan yapılacak ya da Pes ismi tarihe gömülecek!!
    siz istiyorsunuz ki ronaldoyu messiyi alan uzasın gitsin, öyle bir şey yok. günümüz futbolunda böyle bir olay kalmadı.
    açın premier ligi, italya ligini seyredin hızlı santraforlar yine hızlı ama artık stoperler de hızlı.
    auba dediğin adamın hızı örnek veriyorum 98 onu markajlayan stoperin hızı da 94-95 seviyelerinde, öyle topu alayım tüm savunmayı arkama takayım yok birader.

sen forvetine yatırım yapıyorsan ben de stopere yapıyorum adama 100 dp hocası basmışım yok öyle yanından geçip gitmek.
    hızlı futbolcunun hızını kullanmak istiyorsan 60 70'den sonra oyuna sokarsın yorulan defansın arasında şov yaparsın.

• fifa ultimate team icin oyuncu ozellikleri, takim kurma vs bu konuda yardimci olan siteler, mobil uygulamalar var ( futbin gibi)

pes myclub icinde var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesbeannem

siz istiyorsunuz ki ronaldoyu messiyi alan uzasın gitsin, öyle bir şey yok. günümüz futbolunda böyle bir olay kalmadı.
    açın premier ligi, italya ligini seyredin hızlı santraforlar yine hızlı ama artık stoperler de hızlı.
    auba dediğin adamın hızı örnek veriyorum 98 onu markajlayan stoperin hızı da 94-95 seviyelerinde, öyle topu alayım tüm savunmayı arkama takayım yok birader.

sen forvetine yatırım yapıyorsan ben de stopere yapıyorum adama 100 dp hocası basmışım yok öyle yanından geçip gitmek.
    hızlı futbolcunun hızını kullanmak istiyorsan 60 70'den sonra oyuna sokarsın yorulan defansın arasında şov yaparsın.

Alıntıları Göster
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• özrail kullanıcısına yanıt
    hocam kilit ne işe yarıyor hep sorucaktım unutyorum ..
  • yesbeannem kullanıcısına yanıt
    sana katılıyorum ustam harikasın . hatılıyorum adriano dönemi sağdan alan yardırıyordu r carlos keza öleydi 19 koşuyorlardı sinir bozucuydu bu sene böle bir sey yok ronaldoda olsa yakalayıor defans ve cok iyi olmuş..
  • gecmiş olsun hocam .. gecen sene aynısı başıma geldi müzayeden aldııgm smaling antrönr yaptım gecmiş olsun dönüşü yok 250 bin cp yap zaten 25 gp leri topla vs alırsın yine
  • Biraz önce akıllara durgun olay yaşadım :)

Ceza sahasına gelmeden karşı karşıya kaldığım pozisyonda arkadan ayağıma kaydı rakip, sonuç sarı kart. Frikik attım ve direkten döndü.

Aynı pozisyonu rakip yanda 2 stoper olacak şekilde yakaladı ve otomatik kayma özelliği yüzünden ben ramos kendi kendine kaydı, sonuç kırmızı kart: rakip gol attı. Momentumun farklı şekilleri olmalı, böyle değil.
  • alexalexalex86 A kullanıcısına yanıt
    Oyuncuyu satmanı , yanlışlıkla antrenör yapmanı engelliyor.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Bende uyum 99, Level 37, 87 OV şu an. Tek kelimeyle fişek :) Uçuyor, kaçıyor, top çalıyor, kafa topuna çıkıyor, gol atıyor. Herşey var adamda.

• alexalexalex86 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam artık napalım bende gp kasmaya başladım
  • PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Yarar 3469 nickli arkadaşa dikkat edin ilk golden sonra kendini yırttı maçı kopartmak için sürekli lag yaptı ikinci yarının hemen başında koparttı maçı 5. galibiyet maçımdı allahtan hükümsüz saymadı.Bağlantı koparmada uzmanlaşacağına biraz oyun oynamaya kafa yor.

• CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Sane’nin kafa toplarındaki hakimiyetine hayran kaldım . boyu kısa adam ceza sahası içinde de kafa vuruyor , kanatta yüksek topta indiriyor.Bonus kafalı olması mı avantaj yaratıyor acaba 🤔

• first9 kullanıcısına yanıt
    http://pesdb.net/pes2019/ var.

• özrail kullanıcısına yanıt
    kafa büyük olunca denk getiriyor topa
  • M.city sectim cok berbat sane sterling aguero hepsi birbiribden bervat bana gore tabi sane sla yaptim tik yok gf yaptik yine tik yok sadece hizi var gol atma anlaminda bos bir adam neymar ronaldo hazard varken kadroya bile giremez

2 haftadir online mac yapmiyordum dun online klasman oynadim ilk mac da sorun yoktu diger maci agir cekimde oynadik ne zaman cozulecek bu online daki sorunlar merak ediyorum birde ayni Ulkeden denk geliyor buna ragmen boyle 1 mac rahat olurken akici filan diger mac tam tersi oluyor bu cok buyuk bir sıkıntı malesef

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    m.city nin formu A bu hafta nasıl berbat hocam? :))

• quote:

Orijinalden alıntı: evren377

m.city nin formu A bu hafta nasıl berbat hocam? :))
    Bana gore oyle sana gore iyidir bence bos oyuncu

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Sane mi boş oyuncu ? Bıraksana hocam Allah aşkına aynı oyunu mu oynuyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla benim karşıma hazard neymar falan geldiği zaman yerden kalkamıyor
  • bu efsane oyuncular nekadar sürede bir geliyor geldiğinde kaçırdım sürekli
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.