Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu da bir kez mi alacağız yoksa 3 günde 3 tane mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar ian rush gelmişti geçen sene başlarım öyle efsaneye şöyle adam gibi 90-91 senelerinin efsanelerini istiyorum ben. 😬

• saat kaçta çıkıyor bu ne saçma arkadaş açsana sabahtan
  • ronaldo nasıl alınır ... ve ronaldo kadromuzda izlemek isteyenler buyursun ...https://www.youtube.com/watch?v=msjrAu-HR8c
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Level 1 Efsane siyah top verecek hem de. Adam gibi biri gelir inşallah ya. İçimden bir ses Recoba veya Ian Rush gelecek diyor, yani en işe yaramazları.
    Bana Denilson paketinden Rai verdi 87'lik yine o gelmese bari. Bir Gullit patlatsam fena olmaz aslında ya da nedved o da olur ya da vieira ama vermez tabi.

O değil oyunun başından beri şimdiye kadar 6 tane 5 yıldız ajan verdi, hatta bugün de 3 tane verdi. 6 ajanın hiçbirini birleştirince bir halt olmuyor. siyah stp'den bir şey çıkar dedim ama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 31 Aralık 2018; 17:46:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysicalEducation

Onu da bir kez mi alacağız yoksa 3 günde 3 tane mi ?
    1 tane.
  • Avrupa liginde Sevilla geldi.
    Yok böyle maç ! Gerçekteki Sevilla maçı kadar heyecanlı bir maç oldu.
  • Kampanya aktif hale gelmiş. Players to watch dedikleri biz de olan oyuncular hepsi düz siyah ronaldo, messi cart curt. 300 topluk paket yapmış içine de 16 tane siyah atmış geri kalan sarı gümüş kısaca açmayın yani diyor konami.

Legend gelmiş yapay zekaya karşı kazanıp hemen açmak lazım. Doğru düzgün bir efsane gelse bari ya. Denilson ve batistuta'dan gelmedi bari buradan verse.
  • aynen öle neden bir barcelona psg vermıyor sla vermiş ispanya ligi vermiş 25 29 vermiş... sacma
  • yüzde yüz siyah top demişti biri öle bir yüzde yüz siyah görmedim ben bilgisi olan arkadaslar burdamı hediye 700 myclup gelmiş 5 yıldız ispnya 5 yıldız sla 5 yıldız 25 29 yaş varmı başka farklı gelenler
  • Teknik direktör olarak Guardiola mı yoksa Klop mu?Listede şu an Guardiola var ,onu alayım mı?Yoksa Klopp u mu bekleyeyim?Fischer den kurtulacağım sonunda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 31 Aralık 2018; 18:26:25 >
  • Bu sefer efsane zorluk fos çıktı ilk maçta fark attım

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

viera dedik gerrard geldi oda iyidir

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yves Didier Drogba -- 31 Aralık 2018; 18:37:10 >

• PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• quote:

Orijinalden alıntı: alexalexalex86

yüzde yüz siyah top demişti biri öle bir yüzde yüz siyah görmedim ben bilgisi olan arkadaslar burdamı hediye 700 myclup gelmiş 5 yıldız ispnya 5 yıldız sla 5 yıldız 25 29 yaş varmı başka farklı gelenler
    Bilgisayarla maç bölümüne gir görürsün.
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Bana barcelona geldi yenemiyorum bi türlü

• PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunahmet

Bana barcelona geldi yenemiyorum bi türlü
    Bir de gereksiz gümüşlerle gireyim dedim barcelona geldi 5 attı ilk yarı bıraktım maçı
  • Yenemiyorum bi türlü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baylar bu efsane bil. nasil yenilir? 3 mac yaptim hepsinde yenildim aw...

• Çöp kadroyla girmeyin rezil olursunuz pc efsane seviyesinde geliyor. Ben ilk maç çöplerle girdim liverpool geldi + 18 içerik çıktı ortaya. 2. maçta Barcelona geldi as kadroyla girdim zor zahmet yendim 1-0 onu da. Böyle bir pas makinesi yok, ulan takım hiç mi hatalı pas atmaz. Hele Liverpool'lular tam azman. R2 ile herhalde dayıyorlar götlerini top alabilene aşk olsun.

Topu çevirdim Luis Figo geldi. Ulan gene bulamadık Gullit'i arkadaş olacak iş değil. Gitti gitti 87'lik adam verdi ya, hay beleş topunuza.
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.