Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: planetcrk

Konami bu amcaya özel bi legend paketi yollamalı 😄
    ah keşke o kadar anlayışlı olsalar keşke be
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Benim verdiğim
    İtalya ligi - sut gücü - topuk hareketi kombini ile %100 alınıyor.
    Hazir coop turnuvasi varken iyide gp kasiliyorr. 160 bin gp halledersin Ronaldo yu bu sekilde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gelir ama sicrama cok para onun yerine.
    İtalya ligi ile sut gucunu daha ucuza alip 3 lu kombin yaparak kesin ronaldoyu alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Hücumda zorlanırsın 5 lı defans ile özellikle senden güçsüz rakiplere karşı pozisyona girmek zor olabiliyor birde taktığe göre oyuncu oynatman lazım

Sağ bek ve solbekleri iyi kullanman gerek

Bende Fatih Terim vardı bir ara 5 defans oynatıyordu o zaman aldım çok iyi gidiyordu takım Messi alınca işler değişti kötü gitmeye başladı her taktik herkese uyacak diye birşey yok

Pubisop ile karşılaştım bende 5 defans taktik ile çıktım

Berabere bitti 0-0 dediğin gibi orta kafa olayını çok kullanıyor özellikle sağ bek solbekleri çok kullanıyor taç atışlarını uzun kullanıyor

Bana göre hiç iyi oynamıyor sürekli aynı şeyleri yapıyor demekki her zaman ise yarıyor ki bu puanlara gelmiş

En azından hile yapmadan oynuyor hile yapmadan oynayan her oyuncu hile yapan yüksek puanlardan daha iyidir en azından kendi bileğin nereye kadar gittiğini görüyorsun hile yapanlar aciz ve ezik insanlardır

Şuan da simeone ile oynuyorum onun da gerçi çok farkı yok. 920 derecelerde geziniyorum, daha yukarılara çıkmak için daha dominant bir oyun ve taktik lazım. Kloop 4-3-3 iyiydi ama önde baskı defansından mıdır nedir çok kolay gol yediğim için bıraktım. Aslında tam defans yapan 4-3-3 valverde falan deneyebilirim bakalım.

Alıntıları Göster
    Bende bu TD alayı var desem yeridir.

532 Terim var cok guzel taktik ama bazen acayip sikinti oluyor oyuna yebi baslamis kisilsr seni yenebiliyor ilerde eksik kalabiliyorsun ama denemeye deger.

Simeone bende de var mesela ben pes ligi turnuvasına simeone ile girdim daha rahat oynuyorum cunku 4-2-2-2 ile hani sende ona göre kendine uyarla dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PhysicalEducation

Dostum ajan dediğin nedir ? Nasıl yapılır anlatabilir misin
    Buyur kardeşim bu arkadasimizin cok guzel egitici ogretici videoları var izleyerek daha rahat ogrenebilirisn.

https://youtu.be/XaUbRpuJhN8

• Arkadaslar menajerler kisminda 433 low yok benim. Bahsedildigini gordum bu menajerden ama ben bulamiyorum. Birde haftanin takimi paketleri ne zaman geliyor kadrom kotu iyilestirmek icin coinleri bekletiyorum diger turlu su an ki paketlerden iyi oyuncu cikartmak hayal gibi.

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    Yok bunu biliyorum zaten dostum , ajan diyince bilmediğimiz farklı birşey mi diye merak ettim sağol yinede

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    hocam keşke 160k gp ile iş bitse. sadece italya ligi için dün 2 kere ihaleye girdim birinde 101000'e diğerinde 111000'e gitti. sut gücünü bilmiyorum ama topuk hareketi ingilizce ne olarak geçiyor bu ama oda 150-160 bin den gidiyor. siz çok şanslı almışssınız. rakamlar dudak ucuklatıyor

• İki ileri bir geri yapa yapa ilk 100'e girdik sonunda :)

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 31 Aralık 2018; 9:59:14 >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Ben Salah'i 100.000 GP'nin altina aldim muzayede ile. Aceleniz yoksa ozellikle gece yarisi bitenlere teklif birakin bazen cok dusuk tekliflerle kalabiliyor. Topuk hareketi heel trick olmasi lazim oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

İki ileri bir geri yapa yapa ilk 100'e girdik sonunda :)

Kaç puan toplamıştın? Ben de sonlardaydım da ona göre kendimi kıyaslayacağım daha bakamadım oyuna işteyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Pes ligi değil, MyClub sıralaması. 1169 puandayım şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

hocam keşke 160k gp ile iş bitse. sadece italya ligi için dün 2 kere ihaleye girdim birinde 101000'e diğerinde 111000'e gitti. sut gücünü bilmiyorum ama topuk hareketi ingilizce ne olarak geçiyor bu ama oda 150-160 bin den gidiyor. siz çok şanslı almışssınız. rakamlar dudak ucuklatıyor
    Topuk hareketi dün 39 bin gp aldım dışarı çıkacaktım. teklif bıraktım işlerimi hallettim geldim oyunu açtım baktım ajan almışım kaçtan gidiyor bilgim yok ama 39 bin gp iyi gibi tamamen şans işi.

siz pes platinlemişiniz trophy konusunda gördüm 4 kupam kaldı özel mesajdan size bir iki şey sordum cevaplarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 31 Aralık 2018; 12:28:30 >
  • Players to Watch 2019!
    2019 myClub'ının başlangıcı için yıl boyunca parlaması beklenen oyuncuları seçtik.
    Players to Watch 2019 Özel Temsilcisi, 2019'da iyi performans sergileyeceğini düşündüğümüz GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncularla sözleşme imzalayabilir.
    Alındıktan sonra öne çıkan kulüp Temsilcilerinden gelen oyuncular, aynı dönemde düzenlenecek olan 'Legend Challenge' BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası'nda Takım Bonusu alabilecek.
    Seçilen oyuncuları maç kadronuza ekleyerek maçtan sonra %20 daha fazla GP kazanacaksınız.
    myClub 2019 bomba gibi bir başlangıç yaptı, umarız siz de sezona bomba gibi başlarsınız!

・Özel Temsilci

■Dönem
    31/12/2018 15:00 (UTC) - 03/01/2019 02:00 (UTC)
    *Kesin tarihler, bakımdan etkilenebilir.

■Özel Temsilci: Players to Watch 2019
    *Bu Özel Temsilciden oyuncular 30. Seviyede alınır.
    *Oyun içi kulüp verileri, PES'in Canlı Güncellemeleri aracılığıyla sık sık gerçek dünyadaki futbol verileriyle senkronize edilir. Bu duruma rağmen PES'in kulüp verilerinin tamamen güncel olmaması ihtimali bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bir oyuncu almaya çalışmadan önce her Özel Temsilci için [Hedefler Listesini] kontrol etmenizi öneririz.
    [Hedefler Listesi] nasıl kontrol edilir:

• Sınırlı Süreli Efsane Mücadelesi.
    Bu hafta myClub'da düzenleyeceğimiz 'Efsane Mücadelesinde' oyundaki en zor BİL rakiple karşı karşıya geleceksiniz.
    Efsane BİL ile mücadele edin ve galip gelerek ilk kez tamamlama ödülü olarak LEGENDS Lv.1 Özel Temsilcisini kazanın.
    Bu Özel Temsilci garanti SİYAH top Efsane oyuncular alır.
    Daha ne bekliyorsunuz? Mücadeleyi kazanarak takımınıza simgeleşmiş bir Efsane kazandırın!

■Dönem
    31/12/2018 15:00 (UTC) - 03/01/2019 02:00 (UTC)
    *Kesin tarihler, bakımdan etkilenebilir.

■Özel Temsilci: LEGENDS Lv.1
    Maçı kazanırsanız ilk kez tamamlama ödülü olarak SİYAH top Efsane oyuncularla sözleşme imzalayabilen LEGENDS Lv.1 Özel Temsilcisini kazanacaksınız.
    Ayrıca Players to Watch 2019 Özel Temsilcisiyle aldığınız herhangi bir oyuncuyu maç takımınıza eklerseniz maç sona erdikten sonra %20 daha fazla GP kazanacaksınız.
    *LEGENDS Lv.1 Özel Temsilcisinin son kullanma tarihi bulunmaktadır. Oyundan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
    *27/12/2018 08:00 (UTC) itibarıyla oyunda görülmüş olan tüm Efsaneler, bu Özel Temsilci tarafından alınabilecek.
    *Bu Özel Temsilciden oyuncular 1. Seviyede alınır.
    *Oyun içi kulüp verileri, PES'in Canlı Güncellemeleri aracılığıyla sık sık gerçek dünyadaki futbol verileriyle senkronize edilir. Bu duruma rağmen PES'in kulüp verilerinin tamamen güncel olmaması ihtimali bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı bir oyuncu almaya çalışmadan önce her Özel Temsilci için [Hedefler Listesini] kontrol etmenizi öneririz.

• Listeleri koyabilirmisiniz size zahmet 👍

• Bugün saat 18'de aktif olacak kampanya ile yapay zekayı yenince % 100 level 1 siyah verecekmiş konami online bilgide yazıyor. Bakalım nasıl bir şey çıkacak.

• Bu players watch ta kimler var acaba

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Level 1 Efsane siyah top verecek hem de. Adam gibi biri gelir inşallah ya. İçimden bir ses Recoba veya Ian Rush gelecek diyor, yani en işe yaramazları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 31 Aralık 2018; 14:1:22 >
  • Arkadaş 3 lü 5 yıldız kombinasyonda bile beyaz top çıkma ihtimali var. Büyük saçmalık.

Bu arada iyi seneler oyundaşlar...

• 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.