Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler türk oyuncularla eşleşmemek için ne yapmalıyım yenerken iyi yenilirken topuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baggitekstil B kullanıcısına yanıt
    Merhaba baggitekstil oyunun incelikleriyle ilgili video paylaşır mısınız?

• Football Always kullanıcısına yanıt
    maçını izledim atakların organize boşa güzel adam kaçırıyorsun benim tarzımda oynuyorsun hatta benim aceleden yapmadıgım geriye yana 360 dönerek adamların presinden kaçıyorsun her zaman yapcam diyorum bi beynime söz geçiremiyorum :) 32dakikada messi ile keleci çıkmışken sol köşeye aşırtma atabilirdin özelliklerde aşırtmalı şut kontrolu olan oyuncular 2019 efsane aşırtma goller atıyor maçta bariz üstün oynamışsın. Bu arada 2 3sene önce birinin Türkiye birincisi olması yeni oyundada birinci olacagı veya herkezden iyi oynuyacagı anlamına gelmez ben 2015yılınca dünya sıralamasında ilk 20kadar yükselmiştim 3yıl oynamadım hiç 2018de 900puanı geçemedim.
  • Olay iyi oynamış veya oynamamış olması değil, maç içindeki pres ve şutlar konusunda soru sordum.

Eski serilerdeki başarılara da gelince, kişinin oyun DNA sı, oynayış şekli %85 eski el alışkanlıklarıdır, ben her zaman bu şekilde oynuyorum, ben yapmasam ellerim skill yapıyor, kontrol edemiyorum, bazen istem dışı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    şut konusunda zaten cvp yazdılar press konusundada senin dediğin kadar değil maçın geneline bakarsak sende iyi pres yapmışın adamdan en az 2kat fazla pozisyonun var birde bu açıdan bakmak lazım. rakip ne kadar iyi olursa savunmayı daha iyi yapıyor haliyle diğer rakiplerdeki gibi 4 5atamıyorsun 1-2zor atıyorsun üst düzey rakiplerin çoğu böyle.
  • Ben yoğun prese resmen direndim, 2-3 pasta ani kontra atak yaptım yine de önüm kapalıydı, çalımlarla vuruş pozisyonları yarattım.
    Yoksa kaleci degajım dahil tüm toplara kafa vuran, çoğu yerden pası kesen, omuz omuza her zaman topu alan, arakadan biranda yetişip iterek, hırpalıyarak top alan hep Fransa oldu, 90dk bu performans insanın fizik kurallarına aykırı, bence bu bir oyun kusuru, bu kusurla mücadeleyi aynı dilden konuşsam da bir yere kadar verebildim

• Pes 2018 de ,bazı maçlarda tuhaf bir gol atamama sorunu yaşıyordum.Ceza sahasına giriyorsun ;rakip yapışıyor,her pası kesiyor,şut atmak için boş alan çok az ve golü atamayınca sonunda golü yiyordun.Özellikle defans,yetişemeyeceği yerde illa ki yetişiyor.Sanırsın defans oyuncuları Nitro takmışlar kıçlarına...

Pes 2015 te ,Pes 6 da defansın yetişemeyeceği yerler, müsait şut pozisyonları her şey belliydi.Pes 18 de ise kaleciyle karşı karşıya kalmak yok gibi bir şey..Her şey golü kesme ,insanı oyundan soğutma üzerine kuruluydu.Maçta 1-0 yeniksin ,kaleciyle karşı karşıyasın plase yapıyorsun kaleci topu çeliyor;kafa vuruyorsun kaleci inanılmaz bir şekilde topu kornere yolluyor.

Pes 19 da bu yapaylık olmamalı;özellikle ışınlanıp gelen nitro takmış defans hiç olmamalı.Neuer,De Gea dışındaki normal 80 lik kaleciler her topu kurtarmamalı.Kaleci,leğen de olsun demiyorum ama bu işin bir standartı olmalı.

Sonuç olarak Pes 19 ,gole odaklı bir oyun olmalı.Defans tabi ki sağlam kademe yapmalı ama öyle sülük gibi yapışan,ışınlanıp gelen defans insanı oyundan soğutuyor.Gol atmanın tuhaf buglu yöntemlerle kesildiği oyun simulasyon olmayacağı gibi gol atmanın keyifli,doğal olduğu oyun da arcade sayılmamalı!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 22 Ağustos 2018; 20:16:30 >

oyunun kusuruna gelirsek o konuda tamamen haklısın ben arapas ile 10adam kaciriyorsam 7-8ini defans tutuyor sanki defansın totosuna roket takmişlar 2018dede vardi bu ama 2019 aşırı var. verkaçlarda da ataktaki adamlar agar kalıyor 2019da sistem defans konusunda yardim ediyor atakta ise tm aksine. bunu bence zayıf oyuncular ile üst düzey oyuncular arasindaki farki kapatmak için yapmislar ama oda olmamış bu ve bi kaç seyi oyunun normal sürümünde düzeltirlerse harika olur...

• Bir satıcıyla konuştum, oyun türkiyeye geldi ama çok pahalı olduğu için dükkana getiremedim bekliyorum bir süre diyor. Satacak olan adam bile alamıyor, biz napıcaz anlamadım. 400'lere yaklaşıyormuş söylediğine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 22 Ağustos 2018; 20:56:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Bir satıcıyla konuştum, oyun türkiyeye geldi ama çok pahalı olduğu için dükkana getiremedim bekliyorum bir süre diyor. Satacak olan adam bile alamıyor, biz napıcaz anlamadım. 400'lere yaklaşıyormuş söylediğine göre.
    Deme hocam ya !! gerçi ne olacaktıki bu kurla, hiç acele etmesin daha beklesin alsa bide kendi kar payını koyacak üstüne ki zaten satamaz o fiyatlara. Bu vesile ile ülkeyi şu hale getirenleri Allah bildiği gibi yapsın ne diyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Deme hocam ya !! gerçi ne olacaktıki bu kurla, hiç acele etmesin daha beklesin alsa bide kendi kar payını koyacak üstüne ki zaten satamaz o fiyatlara. Bu vesile ile ülkeyi şu hale getirenleri Allah bildiği gibi yapsın ne diyim..

Alıntıları Göster
    Uzun bir süre 350'nin altına bulamayız bence. Bazı satıcılar zaten 399 lira'dan ön siparişe açmış sahibinden.com'da. Konuştuğum başka bir yer de 60 dolar olacak diyor. O da 360 lira ediyor şimdiki kurla. Ben en çok Teknosa D&R gibi yerlerde ne olacak onu merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 22 Ağustos 2018; 21:21:19 >

• En iyisi digital almak hocam,boşverin hiç girmeyin kutuluya..
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Onun da satışı problemli oluyor. Ben her yıl kutulu alıp, PSN'de 30 liraya düşünce satıyorum 120'ye falan kutulusunu. Dijitalini alıp öyle devam ediyorum.
  • quote:

Bir satıcıyla konuştum, oyun türkiyeye geldi ama çok pahalı olduğu için dükkana getiremedim bekliyorum bir süre diyor. Satacak olan adam bile alamıyor, biz napıcaz anlamadım. 400'lere yaklaşıyormuş söylediğine göre.
    Yuh ya 400TL nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Bu da kıl ediyor rakibi ama yenisi tam troll işi, ne zaman görsem gülüyorum
    bu haraketi nasıl yapıyoruz acaba skills özürlüsüyüm biraz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Pes 2018 de ,bazı maçlarda tuhaf bir gol atamama sorunu yaşıyordum.Ceza sahasına giriyorsun ;rakip yapışıyor,her pası kesiyor,şut atmak için boş alan çok az ve golü atamayınca sonunda golü yiyordun.Özellikle defans,yetişemeyeceği yerde illa ki yetişiyor.Sanırsın defans oyuncuları Nitro takmışlar kıçlarına...

Pes 2015 te ,Pes 6 da defansın yetişemeyeceği yerler, müsait şut pozisyonları her şey belliydi.Pes 18 de ise kaleciyle karşı karşıya kalmak yok gibi bir şey..Her şey golü kesme ,insanı oyundan soğutma üzerine kuruluydu.Maçta 1-0 yeniksin ,kaleciyle karşı karşıyasın plase yapıyorsun kaleci topu çeliyor;kafa vuruyorsun kaleci inanılmaz bir şekilde topu kornere yolluyor.

Pes 19 da bu yapaylık olmamalı;özellikle ışınlanıp gelen nitro takmış defans hiç olmamalı.Neuer,De Gea dışındaki normal 80 lik kaleciler her topu kurtarmamalı.Kaleci,leğen de olsun demiyorum ama bu işin bir standartı olmalı.

Sonuç olarak Pes 19 ,gole odaklı bir oyun olmalı.Defans tabi ki sağlam kademe yapmalı ama öyle sülük gibi yapışan,ışınlanıp gelen defans insanı oyundan soğutuyor.Gol atmanın tuhaf buglu yöntemlerle kesildiği oyun simulasyon olmayacağı gibi gol atmanın keyifli,doğal olduğu oyun da arcade sayılmamalı!!
    Üstadım 2018 yorumuna imzamı atarım. Ama 2019 da nitro takmış defans oyuncusu yok Mane ile kanattan yardırıp gidebiliyorsun sadece kademedeki adam daha iyi pozisyon takip ettiği için yakalama şansı doğuyor. Bu da anormal bir durum değil .

• quote:

Onun da satışı problemli oluyor. Ben her yıl kutulu alıp, PSN'de 30 liraya düşünce satıyorum 120'ye falan kutulusunu. Dijitalini alıp öyle devam ediyorum.
    400 TL ye alırsan zararlı çıkarsın

140 TL fazla verecen

120 TL ye satıp 30 TL ye geri alacan 400 TL ye oyunu alsan her türlü zararlı oluyorsun

260 TL ye digital alırsan bir zararın olmaz

Böyle 50 TL kazançlı çıkarsın yanlış hesaplamadiysam

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

140 TL fazla verecen

120 TL ye satıp 30 TL ye geri alacan 400 TL ye oyunu alsan her türlü zararlı oluyorsun

Alıntıları Göster
    Sıfırı 400 lira olan oyunu tabi ki 120'ye satmam, piyasası daha fazla olur tahminimce. PES 2018'i 250'ye almıştım. Mayıs ayı gibi store'da indirimle 30 tlye aldım, kutuluyu 120ye sattım. 160'a geldi oyun yani.

Şimdi 400 lira olursa, sezonun sonlarına doğru ikinci el piyasası ne kadar olur onu tahmin edebilmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

140 TL fazla verecen

Alıntıları Göster
    Benim oturduğum yerde fiber yok adsl var
    Oyun güncellemelerinde bile çok uzun sürüyor ertesi güne kalıyor , ertesi akşam işten gelince oynayabiliyorum

Şimdi oyunu store dan almak isterim ama yüklemesi çok uzun sürer
    Kutulu alsam yüklemesi çok daha kısa sürmezmi ?

Bir de mesela bugün store dan oyunu alsam yüklemeye bugün mi başlıyor yoksa çıkış tarihinde mi ?

Daha önce çıkış tarihinden önce store dan oyun almadım
    Mesela pes19 un demosunu 1-2 saat arasında yüklemişti yanlış hatırlamıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 22 Ağustos 2018; 22:14:1 >

• werneke W kullanıcısına yanıt
    Bazi oyunlar cikis tarihinden 1-2 gun once indirmeye aciliyor. PES'te gecen yil nasildi hatirlamiyorum. Kutulu 300-400tl gibi fiyatlara satilacaksa 2 kisi dijital almak cok daha mantikli.

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.