Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
19
Favori
98.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: Lucius

Başlarken seçtiğimiz oyun stili için olanı ülkeyi değiştirme şansımız var mı arkadaşalar?

Başladıktan sonra ülke değiştirmeyi denemedim, olacağını sanmıyorum ama takım sıfırlama var.

O zaman kötü oldu baya. Brezilya seçtim. One day hediyesinden thiago silva çıktı. Hangi ülkeyi seçerseniz o ülkeden oyuncu çıkıyor. Takım sıfırlasak bile hem hediye gitti hem de ülke değiştirmekdikten sonra bir anlamı yok. İşin kötü yanı seçtiğiniz ülkeye göre takım oyuncularını kurmanız gerekiyor. Aksi takdirde takım ruhu dibe vuruyor.
  • Lucius kullanıcısına yanıt
    Ben ingiltere seçtim Reus verdi ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstisna olmuş sanırım. Veya bana denk geldi. Ama bu ülke değiştirme olayı umarım vardır veya ülkeyi sıfırlama. Çünkü takım sıfırlamayla olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucius -- 13 Kasım 2014; 20:45:43 >
  • Bonus ile birlikte UEFA yılın takımından oyuncular geliyor. İlk mesajlarda konuda paylaşmıştım kadroyu.
  • Aynen aldım hocam oyuncuyu. Teşekkürler. Sadece ülke olayı problem.
  • bu day one bonusunu nasıl kullanabiliriz ben çözemedim daha oyuna girdim takımı oluşturdum bir maç yaptım çıktım sonra ps store'da redeem code bölümüne yazdım cd deki kodu tebrikler dedi ama kimseyi vermedi oyuncu olarak neyi yanlış yaptım platform ps3 ama fark edermi bilmiyorum
  • Ben 20'sinde güncelleme ile verilecek diye biliyorum hediyeleri ama alanlarda olmuş. Benim kullandığım US hesapta yoktu henüz.
  • Arkadaşlar ben de myClub a baştan başlamak istiyorum yanlış ülke seçtim vs. Önemli olan baştan başlamak mümkün mü sıfırdan? Bunu bilen var mı?

• Elimde PS4 için.

5 adet Pes 15 ve 5 adet FiFa 15 bulunuyor, ürünler 0, kutulu, jelatinli v.s. ve türkiye oyunu.

İstanbul içi elden alınabilir.

Tanesi 120TL. olarak satıyorum.

İlgilenenler PM bıraksın, görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 14 Kasım 2014; 4:24:28 >
  • quote:

quote:

quote:

Başlarken seçtiğimiz oyun stili için olanı ülkeyi değiştirme şansımız var mı arkadaşalar?

Başladıktan sonra ülke değiştirmeyi denemedim, olacağını sanmıyorum ama takım sıfırlama var.

O zaman kötü oldu baya. Brezilya seçtim. One day hediyesinden thiago silva çıktı. Hangi ülkeyi seçerseniz o ülkeden oyuncu çıkıyor. Takım sıfırlasak bile hem hediye gitti hem de ülke değiştirmekdikten sonra bir anlamı yok. İşin kötü yanı seçtiğiniz ülkeye göre takım oyuncularını kurmanız gerekiyor. Aksi takdirde takım ruhu dibe vuruyor.

Brezilya sectim bale geldi :)

• Bu gotze yi alan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

quote:

quote:

Brezilya sectim bale geldi :)

Demek ki oyunun bir bana garezi var :)

• Arkadaşlar ben bugün oyunu indirdim 2 yıldız futbolcu filn vercekler ama hereks menejerden yok ulkeden bahsediyor bir arakdsaımz ilk bastan konuyu acabilirmi oyunu kurmayanlar için hangi ülke neden seçilmeli filan cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden herkese :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancakmak

Arkadaşlar ben bugün oyunu indirdim 2 yıldız futbolcu filn vercekler ama hereks menejerden yok ulkeden bahsediyor bir arakdsaımz ilk bastan konuyu acabilirmi oyunu kurmayanlar için hangi ülke neden seçilmeli filan cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden herkese :)

Hangi ülkeyi seçtiysen ilk etapta ağırlıklı olarak ona uygun oyuncular veriyor. Ama zaten hiçbiri beç para etmez. Master League default takım misali. Sonrasında yeni gelen oyuncular ile istediğin takımı kurduğunda hangi ülkeyi seçtiğinin bence önemi kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: morphine

Arkadaşlar ben de myClub a baştan başlamak istiyorum yanlış ülke seçtim vs. Önemli olan baştan başlamak mümkün mü sıfırdan? Bunu bilen var mı?

menülerin sonunda bir yerlerde takım sıfırlama vardı myclub içerisinde.
  • Ben myclub çözemedim gitti t.d. biz seçiyoruz onu anladımda taktik oynuyor onu anladım oyuncu almayı çözemedim castola minanda stemer ıvarov diye oyuncu isimleri 10.000 puanlık oyuncular geliyor forvet oos defans kaleci ama ben gö de oynayan oyuncu almak istiyorum ama sadece bu mevkilerden oyuncu geliyor rasgele sonra her maç sonra menejer çıkıyor oyuncu veriyor tabiki rasgele ben istediğim oyuncu alamıyacakmıyım oyuncular 78-79 dereceli oyuncular geliyor ben böyle saçma bir mod görmedim hadi oyuncular rasgele geliyor en azından alacam oyuncunun mevkisini ben belirleyemek istiyorum oda olmuyor umarım anlatabilmişimdir
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben bugün oyunu indirdim 2 yıldız futbolcu filn vercekler ama hereks menejerden yok ulkeden bahsediyor bir arakdsaımz ilk bastan konuyu acabilirmi oyunu kurmayanlar için hangi ülke neden seçilmeli filan cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden herkese :)

Hangi ülkeyi seçtiysen ilk etapta ağırlıklı olarak ona uygun oyuncular veriyor. Ama zaten hiçbiri beç para etmez. Master League default takım misali. Sonrasında yeni gelen oyuncular ile istediğin takımı kurduğunda hangi ülkeyi seçtiğinin bence önemi kalmaz.

Ulkenin hic bir onemi yok tr secin kim nerelo onu belirlemek amaclari heralde. Ben brezilya sectim bale geldi . Herkestede ayni default takim var yani brezilya icin orali futbolculari vermiyor . Ama belki bana kart verirken agent icin s. Amerika kartlarindaha cok veriyor belkide eu dan bir ulke secmek dhaa iyidir hepsi cop o liglerdeki oyuncularin :)

• quote:

quote:

Mesut Kardeşim teşekkürler.
  • Sadece kiralayarak nokta atışı yapabiliyorsun. Onun dışında maç sonu verdiği menajerlerden kötü oyuncular geliyor zaten. 10000 GP'lik alıncada mevki değilde ortasaha defans forvet gibi geliyor. Maç sonunda verdiği menajerlerden 3 tanesini birlikte kullanıp daha belirgin özelliklere yönelebilirsin.
  • 3ünü birlikte kullandım 60lık kaleci geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.