Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
19
Favori
98.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wertymat

Ya bende gotze yok.

Bir yilin oyunculatridan verdi ibra cikti baskada birsey yok

Gotze icin bir islem yapmak falanmi gerekiyor???

Bende ön sipariş hediyeleri olmadığı için net birşey diyemem ama PES konusunda bir arkadaş nasıl alınacağını anlatmış. PSN'de duyuru yada bildirimler kısmına kod geliyormuş. Onun üzerinde x'e basınca psn store'a otomatik olarak yazılıyor ve sadece onaylamak gerekiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Ya bende gotze yok.

Bende ön sipariş hediyeleri olmadığı için net birşey diyemem ama PES konusunda bir arkadaş nasıl alınacağını anlatmış. PSN'de duyuru yada bildirimler kısmına kod geliyormuş. Onun üzerinde x'e basınca psn store'a otomatik olarak yazılıyor ve sadece onaylamak gerekiyormuş.

o mesajın linki var mı acaba hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

quote:

Ya bende gotze yok.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=91748945&mpage=248 bu sayfada esevetnov nickli arkadaş yazmış. bende olmadığı için deneyemiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

quote:

Ya bende gotze yok.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=91748945&mpage=248 bu sayfada esevetnov nickli arkadaş yazmış. bende olmadığı için deneyemiyorum

sağol hocam. :)

• Arkadaslar birşey sorucam ben də ps4 ve pes 2015 var PSN den üyelik yapicaz degil mi? Ve ayrıca para veriyoruz galiba? Yoksa online oynayamiyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanbjk06

Arkadaslar birşey sorucam ben də ps4 ve pes 2015 var PSN den üyelik yapicaz degil mi? Ve ayrıca para veriyoruz galiba? Yoksa online oynayamiyor muyuz?

PS4'te online oynamak için makinada yüklü bir plus hesabı olması gerekiyor. Şu an en ucuz yolu Hong Kong psn'den alıp o hesabı ana hesap olarak etkinleştirmek.
  • Selam herkese, sorum şu My Club modunda yeni menajer aldım, eski menajerimi serbest bırakmak istedigim de Şu an onun taktigini vs kullanıyorsun diyor. Kısaca eski menajerimi nası deaktif edebiliyorum? yeni menajerin taktigine geçişi nasıl sağlıyoruz?
    teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: one49

Selam herkese, sorum şu My Club modunda yeni menajer aldım, eski menajerimi serbest bırakmak istedigim de Şu an onun taktigini vs kullanıyorsun diyor. Kısaca eski menajerimi nası deaktif edebiliyorum? yeni menajerin taktigine geçişi nasıl sağlıyoruz?
    teşekkürler şimdiden.

Menude oyun planin ustunde ki kutuya gir sonra solust kosede td nn uzerine grl kareya bas.oradan degistirebilirsin...

• Taktik ekraninda sadece "Edit position" koymuslar. Managerin formasyonunu kullanmak zorundayiz. Allahtan bu edit positionda oyuncular istedin yere kaydirabiliyorsun atiyorum 3-4-3 gibi yapip uygun oyuncularla CM'yi LM yapip (bazi oyuncular esnek degil sadece kendi pos. oynuyor) FIFA'da oynuyorum onda cikartamadigim adamlari hediye vermesi guzel oldu. Ama eksikleri var belli ki yetistirememisler. Mesela squad ekraninda oyuncunun hangi ulkeden ve hangi league'den geldigini gostermiyor. Aciklamasinda ayni ulkeden olanlar team spriti artiriyor diyor. Zaten hangi league'den geldiginin önemi yok bunda kaldirmislar onu sadece ülkesi önemli.

Oyundada tackle islemi çok etkisiz top almak icin uzman olmak gerekiyor, arapaslari asiri tehlikeli ve sutlar cok isabetli hep gol oluyor dedigim gibi eksikleri önümüzdeki seneye düzelteceklerini umuyorum. Cünkü gecen seneye göre çok olumlu ve iyi yönde gelisim gösterdi eski pes tadini alacagimi umuyorum.

Son bir not dönen kürelerle oyuncu çıkartmak güzel ve heyecanlı olmuş beğendim

• beni sinir eden t.d. taktik ve ona göre oyuncu bulamamam
    ben sol bek sağ bek dos nerden bulacam
    4 tane seçenek var ne kadar saçma şimdi stoper oos forvet mi dolduracam
    ben heralde satın alamıyacam dos bulamıyacam mı sürekli kiralık oyuncumu alacam o mevkilere
  • Muhteşem kadromu paylaşayım sizinle :) 85 lik olan gareth bale diğerleri isimsiz kahramanlar:)
     PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU]
  • Saol dostum Teşekkürler

• kutulu cd oyun aldım play station storeden redeem kodunu giriyorum ama gelen kutusuna bonus gelmiyor yapan arkadaş varmı bu olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sung

kutulu cd oyun aldım play station storeden redeem kodunu giriyorum ama gelen kutusuna bonus gelmiyor yapan arkadaş varmı bu olayı

Redeem kodu girip onayladiysan gelir ama bazen hemen gelmiyor diyorlar.

• Ya şu bilgisayarın zorluğunu nasıl değiştiririz? Hep orta seviye geliyor, bir de bir oyuncu ile kaç maçlık sözleşme imzalanabiliyor? + Bu maçlara cpu maçları dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

Ya şu bilgisayarın zorluğunu nasıl değiştiririz? Hep orta seviye geliyor, bir de bir oyuncu ile kaç maçlık sözleşme imzalanabiliyor? + Bu maçlara cpu maçları dahil mi?

COM zorlugu oynadikca degisecek herhalde cunku ayar yapilabilecek bir menu gormedim. Kontratlar 10'ar maclik cpu maclari dahil.

• quote:

quote:

Ya şu bilgisayarın zorluğunu nasıl değiştiririz? Hep orta seviye geliyor, bir de bir oyuncu ile kaç maçlık sözleşme imzalanabiliyor? + Bu maçlara cpu maçları dahil mi?

COM zorlugu oynadikca degisecek herhalde cunku ayar yapilabilecek bir menu gormedim. Kontratlar 10'ar maclik cpu maclari dahil.

Eyvallah hocam, bir de bir şey sorcam. Sen Götze hediyesini kullandıktan sonra, 1 tane daha Götze hediyesi duruyor mu sende? Şimdi kontratı biterse yenilemicem çünkü bende bir tane daha Götze hediyesi var, yanlış değilse öyle yapcam yani sana bir sorayım dedim.

• quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam, bir de bir şey sorcam. Sen Götze hediyesini kullandıktan sonra, 1 tane daha Götze hediyesi duruyor mu sende? Şimdi kontratı biterse yenilemicem çünkü bende bir tane daha Götze hediyesi var, yanlış değilse öyle yapcam yani sana bir sorayım dedim.

Bende hediye oyuncu yok. Su an takimin en iyisi Pedro:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende hediye oyuncu yok. Su an takimin en iyisi Pedro:)

Anladım hocam ben var sandım sende de. Bende 4-5 tane sağlam oyuncu var da paralarını nasıl karşılıcam diye düşünüyorum şimdi gaza gelip açtım. Allahtan 4 tane uefa hediyesini açmadım duruyolar, dara düşünce açıcam onları da

• Myclup girmek nasip olmadı daha veri paketini indirmiyor o yüzden oynayamıyorum veri paketini baska sekilde yükleme sansımız yok mu.. Veri paketini indir deyince pes2015 sunucusuna baglanırken beklenmeyen bir sorun olustu diyor durmadan bu hatanın cözümünü bilen varmı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.