Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.532
Cevap
19
Favori
98.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MyClub bu sene hiç sarmadı. Açtım ana lig oynuyorum. Her gün myclub günlük bonusu alıyorum, ş.ligi bil'e karşı turnuvadan da her gün bir maç yapıyorum sonra çıkıp ana lige devam. bu şekilde tek maçla 5000 gp ye yakın geliyor her gün (günlük bonus+ilk zafer+maç ). sanırım gp kasmanın en kolay yolu da bu. Tabi bu moddan sıkılmış ve günde en fazla 2 maç yapabilenler için. Veya iflasa çok yaklaştıysanız ve ben kendimi tutarım, fazla oynamam diyorsanız deneyebilirsiniz.
  • arkadaşlar 5 şubattaki veri sürümüyle beraber ocak ayında yapılan transferler eklendi. galatasaraya sabri, beşiktaşa miloseviçi eklediler. gösteri maçına girdiğimde canlı güncelleme seçeneğini açık yaptığımda bunların hepsi var. ama düzenle moduna girdiğimde kadrolar eski, transferler yapılmamış oluyor. bugün playstationdan veri paketini sildim ve yeniden indirdim ve kuruldu ancak yinede düzenle modunda hala transferler yapılmamş duruyor. bu sadece bende mi böyle yoksa aynı sorunu yaşayanlar var mı?? ps3 te oynuyorum.
  • Kombinasyonlar tırtlamış sanırım. Belirtilen şekilde İspanya Ligi + Asya/Okyanusya + Kısa Pas seçtim ama çekik gözlü bir kardeşimiz geldi takıma 66 gücünde.
  • Arkadaş şurada oynayacağımız 6 ay daha ve doğru düzgün topçu gelmedi yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demo sürümü yükleme bonusu 10000gp veriyo bu bonusu nası alıcaz bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukcelebi

demo sürümü yükleme bonusu 10000gp veriyo bu bonusu nası alıcaz bilgisi olan varmı

Oyun çıkmadan önce aynı hesaptan demoyu oynamış olman gerekiyor.
  • yeni başladım daha 2015e. 2014de MLO da bütçe sıralamasında 1. bendim Riodororo :D bu 2015 napmış arkadaşlar my club ne ya fifa gibi. dandik dandik işler pes kendini iyice bitirmiş. Adam alamıyorum ya bu nedir transfer yok. Daha 2 gün oldu başlayalı mascherano ansaldi sagno dimichelis koscielny bunlar geldi zart diye. Bu iyice çocuk oyununa dönmüş. 2016 almam herhalde çünkü 2013 ve 2014 MLO da bağımlı olmuş biri olarak hayal kırıklığına uğradım 2015de. hiç pişman değilim bu kadar zaman beklediğime de oyunu oynamayı. Rezalet.
  • çer çöp adamlarla çaylak kupası oynuyorum bu şekilde gp biriktiriyorum transfer için
  • yüzde 68 siyah top çıkma oranı 15 denemde 2 siyah top mu çıkar arkadaş :)) öldürecek bu oyun beni 15 denemede 2 siyah 13 sarı şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

yüzde 68 siyah top çıkma oranı 15 denemde 2 siyah top mu çıkar arkadaş :)) öldürecek bu oyun beni 15 denemede 2 siyah 13 sarı şaka gibi.

Bana 3te 2 siyah top çıkmasada 2de 1 çıkıyor bu CL temsilcisiyle. Sen epey şanssızmışsın:)
  • bu günki güncellemede ne yenilikler var
  • Offline turnuvalardan sampiyonlar ligi gitmis. Ama online yapilan maclara sanirim 1 hafta boyunca %50 GP ilavesi gelmis.

• bugün bakımdan sonra myclup ı açtığımda gelen kutusunda 2 msj vardı. 260.000 GP ve 250 myclup parası. şok oldum. herkese geldi değil mi bu hediyeler???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalsanli

bugün bakımdan sonra myclup ı açtığımda gelen kutusunda 2 msj vardı. 260.000 GP ve 250 myclup parası. şok oldum. herkese geldi değil mi bu hediyeler???

Gecen hafta ne kadar top actirdiysaniz oradaki puanlari geri vermisler.

• neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

neden?

Ibrahimovic toplarin icinde yer almasi gerekirken yokmus. Ozur mahiyetinde.

• bana böyle bir şey gelmedi dün. sizlere gerçektende geldimi bu hediyeler yada bugün sabah olan birşeymi bu?
  • dün öğlen bakım yaptılar saat 12 ile 3 arasında. o bakımdan sonra şampiyonlar ligi 1. hafta etkinliğinde siyah topların içinde ibrahimoviçi koymayı unuttuklarını belirtip özür dilemişler. dün akşam myclubu açtığımda gelen kutusunda hediyeleri gördüm uzaktaydım sıfırları sayamadım 26.000 falandır dedim ama 260.000 hediye vermişler. ama ben 1. hafta etkinliğinde 40 tan fazla top açtırmıştım, ne kadarını geri vermişler bilmiyorum. diğer arkadaşlardan böyle hediye alan var mı??
  • maalasef bana böyle bir hediye verilmedi. evi arayıp oğluma bir bak gözümden mi kaçmış dedim ama olmadığını söyledi. şöyle bir detay var benim kadromda ibrahimoviç mevcut. belki de kadrosunda olanlara vermemişlerdir.
  • 80.000 gb de bana verdiler bende baya actirmistim

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.