Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
19
Favori
98.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GP biriktiriyorum yüklü bir rakama gelince top actirmayi hedefliyorum sizce bir kerede hepsini açtırmak mi iyidir yoksa parca parca mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yaklaşık bir aydır oynuyorum :) Çok sık oynamıyorum günde 2-3 maç atıp çıkıyorum bazen o bile olmuyor. Tek takımım var ama onca GP'yle denememe rağmen onca menajer olmasına rağmen(3 Yıldızlı aynı anda 3 menajer) şuana kadar 2 defa siyah top düşürebildim onlarda tanımadığım oyunculardı acaba bende mi bir sorun var :D
    Kendi başıma oynayarak 5.klasa geldim ama hala bir tane yıldız oyuncum yok :D Son güncellemelerden sonra tavsiyesi olanlar herkesten cevap bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oquzhann -- 10 Şubat 2015; 21:02:48 >
  • arkadaşlar pes 2015 my club onlinede aynı takımda 3 kişi oynayabilirmiyiz..
  • Arkadaşlar ben bu hediye bonusu alamıyorum yardımcı olurmusunuz

• Evet arkadaşlar şampiyonlar ligi gelmiş.kimler kazandı ve hangi oyuncuyu çıkarttı?

• Schalke - Real Madrid
    Shakhtar Donetsk - Bayern Münih
    Basel - Porto
    PSG - Chelsea
    İlk etapta bu eşleşmelerden oyuncular gelecek. Bana Huntelaar, Cabaye, Van Der Wiel ve Arbeloa çıktı.
    Siyah top gelme olasılığı daha yüksek. Takımları güçlendirmek için büyük fırsat.
    Kupayı 1 kez muhakkak yapın son maç bile ''en iyi oyuncu seviyesinde''.
  • Arkadaşlar merhaba ben de pes 15 ps3ü bugün satın aldım kutulu. Fakat bu kod kaç haneli? Kutuda kod bulamadım arka kapağında barkod misali 13 hane var. ürünü gg üzerinden volki tolki adlı kullanıcıdan aldım sıfır ürün jelatini ben açtım. Ayrıca pes 2013 gibi kendimiz oynadığımız master lig hangisi bunda? Menajerlik yapmadan oynanan lig?

• benim karşıma sırasıyla
    Psg-shaktar-basel ve finalde schalke geldi.Basel ve schalke çok kolaydı ama psg ve shaktar zorladı.Neyse oyundan soğutcaklar yakında.
    Gelen oyuncu shaktardan fernando.biriken paralarla da menejrr aldım ondan da çelsi den zouma çıktı.

• Bana sarılı geldi şansa bakar mısın ya l.digne geldi Paris'ten 75 güç çok şanssızım

• Turnuvayı oynamak çok mantıksız. Top classta 4 maçı ana kadro ile oynamak demek kontratları bitirmek ve zarar demek. Onun yerine 6 novice cup'da maçı yapın dandik kadro ile 10k'ya kendiniz açın

• Diego godin geldi 87 güç ohh beee :))

• Coentrao,draxler,jese,dante,indi,sirigu,rakitsky çıktı

• dante 84,draxler 81, neuer 93 dün bunlar geldi 4 tanede sarı açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

Turnuvayı oynamak çok mantıksız. Top classta 4 maçı ana kadro ile oynamak demek kontratları bitirmek ve zarar demek. Onun yerine 6 novice cup'da maçı yapın dandik kadro ile 10k'ya kendiniz açın

Zaten 1 kez veriyor özel temsilciyi. Seviye ''en iyi oyuncu'', superstar yok. Level 2 takımımla hiç zorlanmadan aldım. Bence 1 kez yapmakta fayda var. Ondan sonra dediğin gibi çöp kadrolar ile GP kasılabilir.
  • Ya bu toptan çıkan oyuncu nere gidiyor? Niang çıktı bana kadroda göremiyorum ama oyunun acemisiyim :/

• quote:

Orijinalden alıntı: quemmaa

Ya bu toptan çıkan oyuncu nere gidiyor? Niang çıktı bana kadroda göremiyorum ama oyunun acemisiyim :/

İlk etapta kadroya ekle demediysen takım yönetiminde takıma oyuncu ekle çıkıyor kare yada üçgene basınca.
  • guardiola hamburg macına tek forvetli çıkıyor,yine bizim 4-2-2-2 taktiği yalan oldu

• Arkadaslar merhaba, myclub mode a yeni basladim, sizden ricam mmac yapmak disinda gp kazanmanin yollari varmidir? Ya da suna dikkat et daha fazla gp toplarsin dediginiz birsey varmidir? Su an bilgisayara karsi oynuyorum rakibe karsi oynasak daha fazla gp veriyormu? Yardimlariniz ocin tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

Arkadaslar merhaba, myclub mode a yeni basladim, sizden ricam mmac yapmak disinda gp kazanmanin yollari varmidir? Ya da suna dikkat et daha fazla gp toplarsin dediginiz birsey varmidir? Su an bilgisayara karsi oynuyorum rakibe karsi oynasak daha fazla gp veriyormu? Yardimlariniz ocin tesekkurler...

Online yada offline oynamanın GP kazanmak için pek bir farkı yok. Şu an GP kasmanın en hızlı yolu elinizdeki çöp oyuncularla çaylak turnuvalara girip sözleşmeleri bitince göndermek olabilir.
  • Şu defans olayı kafayı yedirtiyor bana. Göbekte Ramos ve Juan Jesus ile oynuyorum. Hız anlamında da sorunlu oyuncular değil ama adam yanlarından geçip gidiyor. Koştukları yok.. Takım ruhu da 88-90 halbuki.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.