Şimdi Ara

PES 2013'te en iyi takım ve taktik? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
1
Favori
261.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben o oyuncuları aldığımda hepsi normal güçlerindeydi.Daha sonra emekli oldular ve benim genç takımımda 16 yaşında geldiler.Ordaki halleride +30 zaten.Bazılarının 2. kez emekli hali.Sonradan onlarıda geliştirdim.2040 senesindeyim.Asıl sen durduk yere tartışma başlattın kardeşş.Bundan sonra boşuna alıntılama.Cevap vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 8 Eylül 2013; 0:07:30 >
  • Tamam siz haklısınız genç, cevap vermeyeceğiz için oluk oluk prestij kaybettim.
  • ben genelde Juventus ile oynarim. Taktigim de bu. Bence ideal bir taktik, kanattan ve ortadan gelebiliyorum.

PES 2013'te en iyi takım ve taktik?
  • Bana sorarsan ben Barca'yı hiç sevmem ama Real Madrid'in ataklarını, ara paslarını önleyebilecek nadir takımlardan bir tanesi. Real Madrid'e karşı Barça ile oynayacaklara bir tavsiyem de Ön liberoda Sergio Busquest yerine Javier Mascherano'yu oynatmalarını tavsiye ederim. Sol bek'e de Adriano'yu koymayı unutmayın

Ayrıca City ile oynayacaksan Tevez'i OOS agüero'yu SF, Nasri'yi GÖ, sol kanatta Milner, sağda Silva ile iyi bir taktik kurabilrsin. Ara pas üzerine dayalı. Zaten Agüero'ya defansan ara pas atsan yine de alabiliyor topu.
  • met.nar kullanıcısına yanıt
    Taktik fena değilde forvet arkaları ile forvet seçimleri bence yanlış.
  • Man City. klasik kadro
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamale

Man City. klasik kadro

balotelli maicon tevez varken cityi cok iyiydi ama simdi reali tek gecerim hcam.
  • Bana göre en iyisi Real Madrid
    4-3-3
    Ronaldo Benzema Di maria
    Özil oos Kaka oos

Xabi alonso dos

Coentrao Pepe Ramos Arbeloa
    Casillas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergen590 -- 12 Eylül 2013; 17:53:06 >
  • Pes 13'ün bugları: m.city , aguero, benzema tabiki.

taktik olarak hızlı oyuncuların varsa takımda "hızlı kontraatak" la oyna.
  • Bunu da tavsiye ederim.
  • Bu da M.City güncel kadrosu (Guidetti hızlı oyuncu tavsiye ederim.)
  • Ben Juventus'u alırım.Defans'a 5 adam orta saha 3 forvete 2 adam alırım.Topu Pirlo'ya geldi mi gerisi kolay zaten.
  • adamım bu kadroyu kimse alamaz

11 7 10

----------------NEYMAR----------------C.RONALDO--------------------------------------MESSI------------------

31 12

LENNON 14 AGBONLAHOR

STOCH
    27

KRASIC 3 D.ALVES

PİQUE

• YADA BU KADROYA

• İbrahimoviç i çok sevdiğimden dolayı hep PSG oluyorum ama bir dostumla maç yaparken Real Madrid Bayern Münih veya Arsenal
  • PSG ve Real Madrid.
  • Her takimin kendi taktigi en iyisidir. Man U 4-4-2 sasmaz, elin alisinca overalller onemsiz kaliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Manchester City al bu takımı kimse önünde duramaz
  • real madrid akar
  • Bence en iyi takım real madrid'tir.Oynadığın taktiğede bağlı tabi ama kanatlara kaka di maria kaka yerine benzemayıda kanat oynatabilirsin.En ileri ronaldayı koy(gf olarak) kanatlardan ronaldoya ara parası at her ara parası gol olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.