Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.321
Cevap
28
Favori
390.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: noxite

e cod un splitscreen olayı gibi bisi bu o zaman :D

Bınevı onun gıbı bısey sen evınden ben evımden dıger arkadaslar mısal onlıne lıg kurucaz sıfrelı onlıne lıge gırdıgımızde kendı aramızda mac yapıcaz kendı aldıgımız takımlar olcak vs. vs. bı gelsın guzel olur bu yıl musaıtım gecen yıl vakıt yoktu katılamamıstım hıc bı lıge forumdakı arkadasların actıgı
  • ya beyler sizede oluyormu

mloda adami aliyorum, 2dk sonra askida oluyor transferi

aldigim adamlarin cogu oyle

pesdb.net ten bakiyorum

adam sadece 20 kiside var, transferi askida

bu ne boyle ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesmet

quote:

e cod un splitscreen olayı gibi bisi bu o zaman :D

Bınevı onun gıbı bısey sen evınden ben evımden dıger arkadaslar mısal onlıne lıg kurucaz sıfrelı onlıne lıge gırdıgımızde kendı aramızda mac yapıcaz kendı aldıgımız takımlar olcak vs. vs. bı gelsın guzel olur bu yıl musaıtım gecen yıl vakıt yoktu katılamamıstım hıc bı lıge forumdakı arkadasların actıgı

herne zaman girersen ps den bi davet cak ordayım kardesim eklisi nzaten bende,:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

ya beyler sizede oluyormu

pesdb.net ten bakiyorum

bu ne boyle ya?

Su kalecılere artı bu oyuncu trasfer askısından dolayı sınırden onlıne bırakmıstım 2 gun oncede dayanadım sımdı terkrar baslıcam.. Proflın ıcıne ettıydık gercı yenıle yenılede olsun duzeltırız.. Şu Rakip sıralaması neyin nesi tam olarak bilgin varmı ?

quote:

herne zaman girersen ps den bi davet cak ordayım kardesim eklisi nzaten bende,:)

Tamamdır kardeşım denk gelırsek bı karsılasırız... (( : Onlıne lıg acılsın onada bırlıkde katılırız burdan arkadaslarıda davet ederız.

• quote:

Orijinalden alıntı: esesmet

quote:

ya beyler sizede oluyormu

pesdb.net ten bakiyorum

bu ne boyle ya?

Su kalecılere artı bu oyuncu trasfer askısından dolayı sınırden onlıne bırakmıstım 2 gun oncede dayanadım sımdı terkrar baslıcam.. Proflın ıcıne ettıydık gercı yenıle yenılede olsun duzeltırız.. Şu Rakip sıralaması neyin nesi tam olarak bilgin varmı ?

quote:

Tamamdır kardeşım denk gelırsek bı karsılasırız... (( : Onlıne lıg acılsın onada bırlıkde katılırız burdan arkadaslarıda davet ederız.

+1

• ARkadaşlar Şu rakip sıralaması maçlarını nasıl yapıyoruz.. ? Normal Quick maclardaki başarılarımıza göremi aryıor yoksa başka bi şeklimi var ?
    Birde bu online 2 gundur gırmıyorum 4.5m.$ vardı suan 3.3m$ var dıyor nasıl bı sacmalıkdır bu ? PAralarlamı oynandı ben gırmedıgım arada ?
  • yok hocam buyuk ihtimal hala 4.5m var

oda bir bug, sag ustte farkli gosteriyor
    adam almaya kalkinca gorursun
  • quote:

yok hocam buyuk ihtimal hala 4.5m var

oda bir bug, sag ustte farkli gosteriyor
    adam almaya kalkinca gorursun

Bi bakıyım hocam macdaydım dedıgın gıbı mi harbıden..

Bi düzelme olmadı 1m$ gitmiş aga dogru hatırladıgımada eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esesmet -- 25 Eylül 2012; 22:49:09 >
  • Arkadaşlar bu Pesin sistem saati bizden 2 saat gerideydi degilmi ?
  • Goller hep defans arkasina atilan toplarla oluyor fifa ya bu yonden benzemesi kotu olmus defans her pozisyonda onde degilse geride kaliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaşınma sonucu ( :
    İlk büyük sınav ve en büyük hezimet.. :P 5-0
    Takım puanımdan hemen hemen 150 puan daha yüksek bı takımla karsılastım ve oyuncularımın ne kadar acız kaldıklarını bi işe yaramadıklarını özellikle sözleşme sonu kaleciye yol gözükmesi gerektigini birkez daha anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Goller hep defans arkasina atilan toplarla oluyor fifa ya bu yonden benzemesi kotu olmus defans her pozisyonda onde degilse geride kaliyor

aynen sarkan adamı yakalayamıyorsun
  • Ya beyler,

Bu MLO'da bazı oyuncuların transferleri hep askıda duruyor. Nasıl yakalayacaz bu askıdan çıkma anını? Söylediği saatte de hiç açıldığını götmedim.

Bazı adamlar 100 kişide var hiç artmıyor. Ya da 1-2 artıyor. Var mı bi çaresi askıdan çıkma anını yakalamak için.

• quote:

quote:

Goller hep defans arkasina atilan toplarla oluyor fifa ya bu yonden benzemesi kotu olmus defans her pozisyonda onde degilse geride kaliyor

katılıyorum.orta gol olayı çok zorlaşmış.bu arkaya sarkma sıkıntısı biraz olsun giderilirse bu oyuna doyulmaz arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

quote:

katılıyorum.orta gol olayı çok zorlaşmış.bu arkaya sarkma sıkıntısı biraz olsun giderilirse bu oyuna doyulmaz arkadaş..

Aynen Kalecilerin ve Defans hatalarının düzelmesi gerekiyo başından beridir söylüyorum

• Oyun gercekten iyi ama bu arkaya atilan toplar duzeltilmezse oyunu futbol oyunu gibi oynamanin mantigi kalmiyor pek sanmiyorum ama update gelirse oyun efsane olur sanki her pozisyonda servet - sheva karsilasmis gibi oluyor

• quote:

Oyun gercekten iyi ama bu arkaya atilan toplar duzeltilmezse oyunu futbol oyunu gibi oynamanin mantigi kalmiyor pek sanmiyorum ama update gelirse oyun efsane olur sanki her pozisyonda servet - sheva karsilasmis gibi oluyor

bence nutlaka düzeltilir kardeşim,avantaj sorunuda giderilirse pes 2013ü kimse tutamaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Oyun gercekten iyi ama bu arkaya atilan toplar duzeltilmezse oyunu futbol oyunu gibi oynamanin mantigi kalmiyor pek sanmiyorum ama update gelirse oyun efsane olur sanki her pozisyonda servet - sheva karsilasmis gibi oluyor

bence nutlaka düzeltilir kardeşim,avantaj sorunuda giderilirse pes 2013ü kimse tutamaz..

gecen oyunda oynanabirlikle ilgili update geldimi? geldiyse bunada gelebilir

• Müsabakalarda ilk 16 ya girdim tam maça başlıycakken karşı taraf bişey yapıyor ve bağlantı gerçekleşmediği için rakibiniz maçı kazandı diyor Allah belasını versin şu oyunda ne kadar yenilgiyi hazmedemeyip çirkefçe oynayan hile yapan trol varsa ya hep bu almanlar yapıyor genelde pislikleri..
  • Birisi kart yediğinde hakemin o kişiye kart gösterişini, kart yiyenin tepkisini falan göstermiyor oyun nedense Bu sorun birtek bendemi var yoksa sizde de varmı
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.