Şimdi Ara

Pes 2013 Frikikten Gol Atma Anlatım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
19.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=cxrgqgvfKH8

Anlatım bana aittir. Sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olurum.
    (Video görüntü düşüklüğü game cam dan kaynaklanıyor malesef, 480p izleyin.)

Pes 2013 Frikikten Gol Atma, Pes 2013 Frikikten Şut Çekme, Pes 2013 Frikikten Gol Nasıl Atılır, Pes 2013 Frikikten Gol Atma Anlatım

• saolasın kardes iyi oldu
  • Yardım edebildiysem ne mutlu. Ayrıca klavyeden anlatımında ekleyeyim, Pes 2013 ün kurulu olduğu bölüme giderek setings.exe açın oradan da klavye tıklayın karşınızda tuş ayarlama bölümü olacakdır oradan da videoda anlatığım, tuşları kendinizce ayarlayın böylece klavyeden de yapabilirsiniz bir ayrıntıda genelde L2 - R2 Tuşları klavyede LB - RB olarak gösterilmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeverageTR -- 11 Ağustos 2013; 23:50:48 >
  • Ben sadece şuta basıp aşağı basıyordum.Bir dahakine R2yi de basalım bakalım.
  • klavyede nasıl oluyor
  • yine çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 38Karaca38

klavyede nasıl oluyor

Yorum olarak yazmıştım ama tekrardan belirttiğim;
    Pes 2013 ün kurulu olduğu bölüme giderek setings.exe açın oradan da klavye tıklayın karşınızda tuş ayarlama bölümü olacakdır oradan da videoda anlatığım, tuşları kendinizce ayarlayın böylece klavyeden de yapabilirsiniz bir ayrıntıda genelde L2 - R2 Tuşları klavyede LB - RB olarak gösterilmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeverageTR

quote:

Orijinalden alıntı: 38Karaca38

klavyede nasıl oluyor

Yorum olarak yazmıştım ama tekrardan belirttiğim;
    Pes 2013 ün kurulu olduğu bölüme giderek setings.exe açın oradan da klavye tıklayın karşınızda tuş ayarlama bölümü olacakdır oradan da videoda anlatığım, tuşları kendinizce ayarlayın böylece klavyeden de yapabilirsiniz bir ayrıntıda genelde L2 - R2 Tuşları klavyede LB - RB olarak gösterilmekte.

çok teşekürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.