Şimdi Ara

PES 2012 Demo Çıktı (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
2
Favori
76.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1- Analog stick olmayan gamepad ile oynamak iyice zor. Adam kaçırmak mümkün değil. Mümkünse ben beceremedim.
    2- Top çalmak zorlaştırılmış gibi geldi. Top adama yapışıyor sanki godmode açmışlar gibi.
    3- Kaleciler gerçekten felaket. Bir pozisyonda penaltı noktasına kadar açıldı orada kaldı öylece adam yanından geçti attı golü. Başka bir pozisyonda topu uzaklaştırmak için kendi kendine açıldı ama tam topa gelecekken vazgeçip geri dönmeye başladı o sırada çoktan gol olmuştu. Üstüne gelen oldukça yavaş bir şutu direk içeri aldı.
    4- Paslara alışmak gerekiyor. Bar olayı biraz değişmiş sonuna kadar dolsa bile yanındaki adama hafifçe bırakıyor. İsabet artmış durumda.
    5- Kolay faul oluyor gibide hissettim omuz omuza mücadelelerde düdük çok çaldı.
    6- Son olarak topu süren adam hala diğerlerine göre bir nebze yavaş koşuyor bunuda düzeltseler keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2Shane -- 23 Ağustos 2011; 4:06:16 >

• Pes 11 den cok daha ıyı , Fıfa 11'den kotu. Fıfa 12 arasında daglar kadar fark var.
  • Görüntüler bulanık gibi maç esnasında,
  • Pato-Robinho bu kadar hızlıysa C.Ronaldo&Messi nasıl olucak bakalım,
  • Kaleciler beyinden mahrum gibi oynuyor,durup dururken ceza sahası dışına koşmaya falan başlıyor rakip gelirken,
  • Yine fizik kurallarına aykırı vuruşlar var top aniden çok yükseliyor bazen,
  • Şutlar biraz düzelmiş sanırım,
  • Penaltılar düzelmiş,
  • Rakip geçmek çok kolay olmuş Pes 10 oynuyor gibi hissettim kendimi,
  • Kayarak topu almak ilginç şekilde zorlaşmış,
  • Çok ağır(yavaş) futbolcular bile ani dönüşler yaparak rakip geçebiliyor [saçma].
  • Umarım düzeltmeler olur.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yadigâr -- 23 Ağustos 2011; 4:33:18 >
  • defans konusuna tekrar değinirsem: biraz daha oynadığımda cidden zor geldi. x e basılı tutup topu alma olayı kalkmış gibi duruyor. x e basınca baskı yapıyor ama topu alma değil de topa doğru yönelme. devamlı faul yaptım rakibe.

kaleciler harbi gerizekalı biraz.

pes2011 den kat kat daha güzel ama.
  • Valla yalan soylemiyim 6 tane mac yaptim gamepad ile bi tane bile gol atamadim
  • kaleciler berbat, diğer özellikler 2011'deki gibi.Bu sene de Fifa alacağım
  • Baya bi gelisme var,yanliz kalecilerin yapay zekasi PES dedirtiyor ..

ama bu sene umidim var konami'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 23 Ağustos 2011; 3:51:13 >
  • Arkadaşlar yorum isteyenlere şunu diyeyim

Oyunu denedim grafikler falan güzel yalan yok ( PC'im iyi )

Ama gerçekden KONAMİ'ye yakıştıramadım PES'i gittikçe FİFA'ya benzetiyorlar PES 2012 neredeyse FİFA 11 'in aynısı diyeceklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeerPower -- 23 Ağustos 2011; 4:59:31 >
  • Oyunu genel hatlarıyla beğendim ikili mücadelelerde ki o zorluğu hissettirdi.Tek beğenmediğim yer şut çekince topun bi acayip gitmesi tam anlayamadım.
  • rakip takımın oyuncusundan top alma o kadar'da zor değil aslında bu video'yu izleyin yapılması gerekenleri yapın tabi gamepad'iniz var ise ben böyle rahat alıyorum topları

http://www.youtube.com/watch?v=hLu9SgjrJgM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apoc -- 23 Ağustos 2011; 5:34:45 >
  • tam ekran olmadı oyun,bu çözünürlük tam ekran için uygulanamaz diyor,laptop çözünürlüğü normal 1366X768 diğerlerinde de olmadı sorun nedir ?
  • Top fiziğine hayran kaldım.Çok gerçekçi faso alıyor toplar.Futbolculara çarpması sekmesi felan gayet iyi bayaa gerçek maç havası verdi.
    Grafikler (aa ,af ve adaptive aa ile açarak baktım) çok temiz ve gerçekçi özellikle gündüz maçlarındaki o güneşe bayıldım.
    Tribünlerde bazı arkadaşların dediği gibi seyirciler kartondan değil bazı açılarda uzaklar öle gözüküyor sadece , yakından ve kamera tekrarlarında gayet iyi.
    Kamera çok kullanışlı olmuş; sahaya çok daha rahat hakim olabiliyoruz.

Oynanış rahat olmuş bunuda dengelemek için konami yapay zekayı baya bir ilerletmiş yani rahat oynanışa rağmen oyun zor.
    Futbolcular daha bir esnek olmuş ayrıca kritik anlarda biraz kolu oynatarak bile hayati boşluklar açabiliyoruz kendimize.

Sonuç olarak bazı hatalarda var ama(Bazı açılara saçma paslar ,ayağa fazlaca yapışan top gibi) artısı eksisini affettirdi bana, oynarken çok zevk aldım.Geçen seneki FIFA 11 PC den (konsol versiyonunu bilmem:)) bu seneki PES2012 genel olarak daha oturaklı bir oyun gibi geldi bana.

FIFA 11 PC'de animasyonların kalitesi dışında, özellikle oyun derinliği açısından tek düze gelmişti bana (Özellikle şöle güzel bi kafa golü veya defansa çarpan bir frikik yada uzaktan şut ile gol atamamam , sahanın bana küçük gelmesi vs..)Ama PES 2011'i hiç beğenmediğim için, FIFA bence çok çok daha iyi bir oyundu.
    Bu sene ise PES animasyonlarda, FIFA'nın geçen seneki yumuşaklığını gene yakalayamamış olmasına rağmen genel olarak çok daha güzel geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmes -- 23 Ağustos 2011; 5:53:02 >

• İlk maçım

PES 2012 Demo Çıktı
  • halettim
  •  PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

• FIFA 2012.
  • Bir önceki oyuna göre yapay zekanın atak yapma çeşitliliğini artmış gördüm. Arada tek pas, ver-kaç ve kanat değiştirme yapabiliyorlar. Birde Copa Libertadores maçı yaparken Santos ile oynarken sürekli aynı tezahürat sesini duydum. Önce hoşuma gitti ama sonradan sürekli tekrar ettiği için çok sıkıcı gelmeye başladı. Umarım tek tezahürat ile sınırlı olmaz bazı takımlar
  • Bu arada evet yapay zeka geliştirmesi kendini hissettiriyor.. Karşı takımın atak organizasyonu, pas verişleri şut çekişi boşa kaçması vs çok iyi ancak bizim şutlar dağlara taşlara..
  • Temin bir orta açtım benim oyuncum ıskaladı bilgisayar kafayı vurdu gol oldu nasıl kapatıcaz bu AI ı pek zevk bırakmıyor :D
  • Arkadaşlar

img/dt0d.img
    img/pes2012_topbg1.sfd dosyaları CRC hatası verdi parttan çıkmıyor.Allah rızası için birisi şu iki dosyayı hot+file.coma upload edebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.