Şimdi Ara

PES 2012 Demo Çıktı (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
2
Favori
76.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynadıkça oyunu daha da sevdim.Bu ikinci yorumum olucak ve kısaca diyeceğim şudur;

Gelmiş geçmiş en iyi PES oyunu ve Pc Platformundaki en iyi futbol oyunu şimdilik (FIFA 12 yi daha görmedik).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmes -- 23 Ağustos 2011; 6:37:15 >
  • demoyu indiriyorum anlamadığım bişey var ps cafemiz var daha fifa oynayan olmadı :D:D:D
  • Pes 9
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeerPower

Umarım Konami bi iyilik yaparda Pes 2012 , Fifa 12 gibi online'si ücretsiz olur inşallah :)

fifa 2012 online ücretsiz olduğunu nereden çıkardın acaba ?
  • Öncelikle şunu belirteyim "PES 6'ya en yakın oyun"

Oynanış çok seri olmuş 2011'deki hantallık gitmiş,daha akıcı bir oynanış var bayağı zevkli geçiyor maçlar,kale ağları sonunda düzelmiş,top fiziği yine fifadan çok daha iyi

PES 6'ya çok benzettim oyunu ve beğendiğimi söyleyebilirim

Oyunu yok 10dk oynadım hemen sildim diye yorum yazanlara itibar dahi etmeyiniz,fifa fanları deyip geçin...

Birkaç SS aldım;

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

PES 2012 Demo Çıktı

Merak edenler olursa Oyunu laptop'ta orta seviyede oynuyorum,daha çabuk ss alabilmek için de pencere moduna ayarladım,tam sürümünü Xbox 360'da oynayacağım.

Sıra fifa 2012'de bakalım o nasıl olacak :)

• Arkadaşlar

img/dt0d.img
    img/pes2012_topbg1.sfd dosyaları CRC hatası verdi parttan çıkmıyor.Allah rızası için birisi şu iki dosyayı hot+file.coma upload edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Fernandes

Arkadaşlar

img/dt0d.img
    img/pes2012_topbg1.sfd dosyaları CRC hatası verdi parttan çıkmıyor.Allah rızası için birisi şu iki dosyayı hot+file.coma upload edebilir mi?

orda mısın ?

edit : bekle yardımcı olacağım. Nickine dua et. yoksa yatıp uyuyacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 23 Ağustos 2011; 7:37:32 >
  • Yalnız bahsettiğin dosyalar 400 mb. Benim upload etmem + senin indirmen oyunu tekrardan indirmene denk gelir ???

edit : sıkıştırdım 288 mb'ye kadar düştü. hotfile upload yapamıyorum nedense upload süresini vs göstermiyor sitede sorun var.

fileserve upload yapim dedim o da 40dk gösteriyor. en iyisi oyunu sen tekrardan indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 23 Ağustos 2011; 7:46:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Yalnız bahsettiğin dosyalar 400 mb. Benim upload etmem + senin indirmen oyunu tekrardan indirmene denk gelir ???

edit : sıkıştırdım 288 mb'ye kadar düştü. hotfile upload yapamıyorum nedense upload süresini vs göstermiyor sitede sorun var.

fileserve upload yapim dedim o da 40dk gösteriyor. en iyisi oyunu sen tekrardan indir

Hocam sağo fileserve olsun farketmez bir upload sitelerinden birine yükle farketmez
  • jenerik video kaldırmak için

quote:

Program Files'deki Konami/Pro Evolution Soccer 2012 DEMO/img dosyasının içindeki "pes12pv.sfd" dosyasını silin

oyun çok kötü 2011 in çok az geliştirilmiş hali olmuş ki yine çok kötü

bu yıl da fifacıyız artık

ayrıca;

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=25063885

kim bu bilmiyorum ama aynı düşüncedeyim herifle
  • Super haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord of the pes

demoyu indiriyorum anlamadığım bişey var ps cafemiz var daha fifa oynayan olmadı :D:D:D

Hocam Türkiye'de özellikle PS cafelerde nedense PES oynanıyor.Millet alışmış artık,gidip FIFA sorduğumda %90'ında olmuyor zaten ama her hangi bir internet cafeye git FIFA oynarlar.PES oynayan tek tüktür.
  • Hocam..link ölmüş..
  • -Şutlar güzel,
    -Pasların şiddetinin ayarlanabilmesi güzel, isabetli gidiyor.

Bu kadar. Eksileri saymaya gerek yok aslında ama; atmosfer, animasyonlar, sesler, ikili mücadele yoksunluğu, neredeyse herkesin Messi gibi ayağına yapışık top sürebilmesi (Bkz.Berbatov), kalecilerin vahim durumu...vs diye gider. Winning Eleven'dan bu yana PES oynarım, son 3 senedir sadece kötüye gidiyor PES serisi. PES 6 güzeldi zamanında tamam da hala ona "yakın" bir oyun yapmaya çalışmak ya da oyunun öyle olması bir oyunu ileri değil geri götürür.

Geçen sene Fifa bariz şekilde üstündü bu sene de öyle olacak gibi gözüküyor, özellikle konsol ile PC versiyonunun aynı olacağını düşünürsek.

Bazı arkadaşlar beğenmeyen olursa "Fifa'cı" gibi garip bir ifadeyle yaftalanma peşinde, oyun kötüyse kötü derim arkadaş takım tutar gibi oyun tutulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HapLoo -- 23 Ağustos 2011; 10:11:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jr.SmiTh

Temin bir orta açtım benim oyuncum ıskaladı bilgisayar kafayı vurdu gol oldu nasıl kapatıcaz bu AI ı pek zevk bırakmıyor :D

Tarafları seç / Klavyede A tuşuna bas / Yardımcı oyuncular seçeneğini seç / Oradaki şıkları istediğin gibi değiştirebilirsin.

PES 2012 Demo Çıktı

• hadi bakalim indiriyorum
  • birisi hotfile upload yapsa da biz de indirsek
  • Dün gece sahur vakti erinmedim 2 maç yaptım, tamamen 2 maça göre ve tarafsız olarak söyleyeceğim ilk izlenim; oyun 2011 e göre oldukça gelişmiş ve oynanabilirlik çok iyi bir seviyeye gelmiş, izlediğim videolardaki gibi tempo çok iyi...

Sahur vakti pek şut çekemedim 2 maçın ikisinide yenildim, çektiğim birkaç şuta göre yorum yapmak istemem...
  • serverde problem var galiba
  • arkadaşlar görüntü bulanık neden acaba tam sürümde böyle olursa hiç zevkli olmaz nedenini bilen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.