Şimdi Ara

PES 2012 Demo Çıktı (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
979
Cevap
2
Favori
76.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

PES 2012 Demo Çıktı

[iage]http://img803.imageshack.us/img803/846/pes20122011082300385323.jpg[/simage]

[iage]http://img833.imageshack.us/img833/9069/pes20122011082300380483.jpg[/simage]

Sol ayağı havada sağ ayağıyla orta açacak gibi geldi önce. Sonra savunmacının sağında olduğunu gördüm ve tamda yayın üzerinde, kaleyede vurabilir ama topun durduğu yer sağ ayağının solu ve dediğim gibi sol ayak hafada ilginç topta biraz büyük sanki ..

FAIL

• 1 maç yaptim ve yorum yazmak için buraya geldim.

Ilk izlenimim oyun cidden güzel. Pes11 e göre daha yumuşak animasyonlara sahip böylece geçen oyundaki ani animasyon geçişleri azaltılmış. Mesela paslar gecen sene bi garipti. Çok farklı paslar atılıyordu. Nasıl anlatayim böyle gerçekte alakasi olmayan yerlere top atma olayı yok yani artık. Paslari gerçekten çok begendim.

Hani yapay zekayı gelistirdik diyorlardı ya geçen yayınlanan videoda evet gerçekten geliştirmişler. Oyuncuların sahada dagilimlari ve pas alabileceği yerlere hareket etmeleri gayet güzel.

Grafiklerdeki bulaniklik önce garibime gitti ama alisinca çok güzel atmosfer kattigini fark ettim. Milan porto maçı yaptım o san sironun gündüz havasını yakaladım . Italya ligi maçı izliyormusum gibi geldi.

Defans yapmak sanki az daha zorlaşmış. Normalde defans oyuncusunun defans yapma çapı düşmüş gibi. Çünkü eskiden o kadar yakınında olduğunda topa mutlaka müdahele ediyordu defans yapan oyuncu.

Ben beğendim oyunu Online için orijinal key alabilirim belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 23 Ağustos 2011; 2:24:42 >

• savunma taktiğini kullanıyorum adamlar geçemiyor xD ayrıca çok sıkı markaj yapıyorlar etrafımı saniyeler içerisinde rakip sahasında sarıyorlarhttp://www.youtube.com/watch?v=hLu9SgjrJgM
  • FENERBAHÇE varmı PES 2012 de merak etim
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

İncelemeye gerek kalmamış, aradaki fark dağlar kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magilum

Kale arkası reklam panolarına şut gelince çıkardığı teneke sesine bittim.
    Taç çizgisinin gerisinde teknik direktör de el kol hareketleriyle talimat veriyor bu çok hoştu, eskisi gibi bir odun yok artık.
    Oyuncular boş alanları dolduruyor, oyuncular sürekli pres hâlinde. Öyle iki üç kişinin arasından geçmekte neredeyse mucize, en azından bizim yeteneklerimize kalmış bir şey.
    Fizik harikaydı bence. Paslaşmalar da eskiden oyuncu topu bekler ve topa basıp öyle hareket ederdi. Artık topu çok estetik bir şekilde ayağının altında yuvarlayarak önüne alıyor. Ataklarda bu gerçekten zevkli oluyor. Atılan goller güzellikten ziyade mücadele ve gerçeklik kokuyor. Asıl güzel ve zevkli yanı bu. Vurayım gol olsun, yok.
    Grafikler pes 2011'e göre gözle görülür bir şekilde daha iyi, yanılmıyorsam aynı grafik motoru fakat estetik kırılmalar yok olup gitmiş.
    Tek beğenmediğim yanı yine tribündeki seyiciler ve seyirci tepkileri.
    Tek diyebileceğim, harika harika harika. Pes 2011'i kaldırıyorum, bir süre demo ile idare edip tam sürüm çıktığında orjinal alacağım kısmetse.

2 maç yaptım, çıkarabildiklerim bunlardı.

bunu oynayıp orj alıcam dıyosan fıfa 12 demosunu oynadıgında ea sports'a mal varlıgını bagıslamandan korkuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Taç çizgisinin gerisinde teknik direktör de el kol hareketleriyle talimat veriyor bu çok hoştu, eskisi gibi bir odun yok artık.
    Oyuncular boş alanları dolduruyor, oyuncular sürekli pres hâlinde. Öyle iki üç kişinin arasından geçmekte neredeyse mucize, en azından bizim yeteneklerimize kalmış bir şey.
    Fizik harikaydı bence. Paslaşmalar da eskiden oyuncu topu bekler ve topa basıp öyle hareket ederdi. Artık topu çok estetik bir şekilde ayağının altında yuvarlayarak önüne alıyor. Ataklarda bu gerçekten zevkli oluyor. Atılan goller güzellikten ziyade mücadele ve gerçeklik kokuyor. Asıl güzel ve zevkli yanı bu. Vurayım gol olsun, yok.
    Grafikler pes 2011'e göre gözle görülür bir şekilde daha iyi, yanılmıyorsam aynı grafik motoru fakat estetik kırılmalar yok olup gitmiş.
    Tek diyebileceğim, harika harika harika. Pes 2011'i kaldırıyorum, bir süre demo ile idare edip tam sürüm çıktığında orjinal alacağım kısmetse.

bunu oynayıp orj alıcam dıyosan fıfa 12 demosunu oynadıgında ea sports'a mal varlıgını bagıslamandan korkuyorum.

pc de fifa 11 oynadığımda ilk önce cidden oyun çok iyi gelmişti. demiştim bu pesden çok daha iyi ama ne bileyim zaman geçtikte oyunun aynı seneryo üzerinde ilerlediğini fark ettim. pesdeki farklı atak kombinasyonlarını yakalamıyorum fifada. bilmem belki de ben beceremiyorum. ama fifa12 yi de bekliyorum tabi. sonuçta konsol ile birebir yapacaklar. böylece 2 sene atlamış olacağız. çok daha bomba olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 23 Ağustos 2011; 2:29:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Bitimi vermem fifaya.

• Pes 11 arasında ciddi derecede fark var. Oynanış daha rahat. Tam sürümde eksiklikler giderilirse oynanabilir bu oyun.

Takımlar arasında ciddi dengesizlikler var. Napoli, Porto'ya oranla daha güçlü, aynı şekilde Manu-Milan farkı da öyle. Demo olduğuna veriyorum.
    Benim için futbol oyunlarında oynanabilirlik çok önemlidir. Bu demoda hiç kasmadan rahat oynadım diyebilirim...
  • Arkadaşlar gecenin bu saatinde bir inceleme yapayım dedim buyrun bakın nasıl olmuş
    http://ecihat.blogspot.com/2011/08/pes-2012-demo-inceleme.html
  • beyler ben bişey duydum.pes 2012 full çıktığında ps3 deki 3d oyuna sonradan eklenebilecekmiş bi güncelleme paketi gibi mi olacak bilmem artık
    Bi de 2tane demo çıkacakmış bu ilki
  • Kaleciler hakikaten rezalet. Uzaktan vurun kaleyi tutsun yeter. Hafif köşelere gitti mi %90 gol. Bir çok pozisyonu da saçmasapan bir şekilde sektiriyor.

Ayrıca top tamamen balon.
  • Taç atışları oyun durmadan devam ediyor , hakemler avantaj kuralını güzel uyguluyor, teknik direktörler devamlı hareketli ve bağırıp duruyorlar. İkinci adam kontrol özelliği ise süper olmuş. Oyunda Aİ nin yönettiği adamlara taktik bölümünden sizin kontrolünüz olmadan isterseniz şut atma , pas atma , ve rakibe agresif veya normal kayarak top alma özellikleri verebiliyorsunuz yada bunları kapatabiliyorsunuz. Pas isabet oranınıda beş zorluk derecesinde ayarlamışlar.
  • pes 2012 güncel bilgilerine burdan ulaşabiliriz arkadaşlar.hiçbir yerde yok bunlar
    soccercenter.net/forum/k/pes-2012-guncel-bilgiler_165552
  • Umarım Konami bi iyilik yaparda Pes 2012 , Fifa 12 gibi online'si ücretsiz olur inşallah :)
  • Demo için alternatif indirme adresi TIKLAYIN
  • Oyun, Ps3 platformunda
    stereoskobik 3D desteğine sahip
    olacak(3D desteğinin oyun çıktıktan
    kısa bir süre sonra ücretsiz bir
    güncellemeyle ekleneceği açıklandı)

Superstar zorluk seviyesi... Top player ın üstünde olacak olan bu
    zorluk seviyesi yeni oyunda Pes
    Shop'dan açılabilir olacak. İspanya liginin lisansı alındı. Bunun
    yanında Trabzonspor dahil
    Avrupa'daki birçok takımın lisansı da
    alındı, bazı takımlar silindi. Eklenen Takımlar: Genk (Belgium) Standard Liège (Belgium) Bayer Leverkusen (Germany) Wisła Kraków (Poland) Oţelul Galaţi (Romania) CSKA Moscow (Russia) FC Zürich (Switzerland) Trabzonspor (Türkiye) Silinen Takımlar: Club Brugge (Belgium) Werder Bremen (Germany) Dinamo Bucureşti (Romania) CFR Cluj (Romania) Unirea Urziceni (Romania) Spartak Moscow (Russia) FK Crvena Zvezda (Serbia) SK Slavia Praha (Czech Republic)
    Ayrıca oyuna Arapça dili eklendi

• top balon gibi ya düzgün bi şut çekemiyoz abanma yok
  • Mükemmel Ötesi Olmuş Manchster-Milan Maç Yaptım Oynayış Tamamen Değişmiş..Gerçekcilik Kat Kat Fazla..Bu Sefer Olmuş Pes
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.