Şimdi Ara

pes 2012 defans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar önce bol sitemle baslayim yahu bu nasıl bi oyundur key hatalı çıktı felan dmz ayariydi bogustum durdum omrumden ömür yedi ve şimdide oynuyorum 2 gol 3 gol atıyorum gelgelelimki öyle basit goller yiyorumki öyle salakca ve ucuz goller yemin ederim oyundan soğudum bu defans nasıl yapılıyor oyunda adam toptan kaçıyor sinir ediyor beni yediğim goller hep hatalı goller biri yardım etsin bana lütfen defans neden böyle aptal saçma sapan hareket ediyor napmam lazım top calamiyorum rakipten defansta ve ceza sahasına giren top bi türlü çıkmıyor ya uzaklastirayim diyorum top kendi adamima çarpıyor ya kaleye giriyor yada rakip futbolcuya geçiyor tak gol yiyorum

• defans hakkında bilgi verebilecek kimse yok mu arkadaşlar ofansif süper ama defans beceremiyorum kesin bi formülü vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the show must go on -- 14 Şubat 2012; 17:52:28 >
  • top rakipteyken r2+x ile kontrollü defans yaparsın, adam sana iyice yaklaşınca elini r2'den çeker topu kaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichigo85

top rakipteyken r2+x ile kontrollü defans yaparsın, adam sana iyice yaklaşınca elini r2'den çeker topu kaparsın.

demek olay buymuş basitmiş bu tuşlara basınca önünü kapatıyor ama genede zamanlamayı iyi yapmak gerek adam geçmez oldu sagolasın dotum beni büyük bi dertten kurtardın üst üste 6 kez maç aldım oh be
  • Kardeş resimini baştan koy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerthus

Kardeş resimini baştan koy.

defalarca denedim çıkmıyor hep aynı bende bıraktım öyle
  • Defans yaparken seçili oyuncunla pres yada baskı yapma kademe yap ... şut tuşuna basılı tutarak oyuncularını rakibine yakınlaştır rakip pas hatası yapıyor yada senin kapmaya çalıştığın topu seçili olmayan oyuncuların rakipten alıyor.. zaten bi süre sonra alışınca süper bir çözüm olacağını anlayacaksın ve baskı altındayken topu kapmak orta sahada top kapmaktan daha faydalı bence cünkü cok hızlı ataklara çıkabiliyorsun..
  • Top rakipteyken hem seçtiğin adamla pres yapıp hemde bilgisayarın yönettiği oyuncuları prese yönlendirebilirsin bu şekilde kağptığın toplarla kontraatğa çıkıp bulabilirsin. Hızlı oyunculara sahip takımlarda çok işe yarar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.