Şimdi Ara

PES 2011 Türkiye Ligi! High Quality STSL Patch[ÇIKTI!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
47.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2011 Türkiye Ligi! High Quality STSL Patch[ÇIKTI!]

El Comandante ve der Freund (Esaba) Sunar;

Katkıda bulunanlar; darcheville, nickless1, *YuSuFBuLDu*, denxho, Hawke, avrupaslan,

Oyuna Spor Toto Süper Lig eklendi.
    İngiltere , İspanya ligleri lisanslı hale getirildi.
    Spor Toto Süper Lig takımlarının formaları eklendi. (2011)
    Spor Toto Süper Lig takımlarının yüzleri eklendi.
    Spor Toto Süper Lig oyuncu güçleri ayarlandı.
    Tüm takımların forma numaraları ayarlandı.
    Oyuna gerçek Master Lig(Ana Lig) sponsorları eklendi.
    Lig ve Avrupa durumuna göre bazı takımların gücü arttırıldı.
    Spor Toto Süper Lig takımlarının stadyumları eklendi.(Oyun içinden)
    En güncel toplar eklendi.
    Yeni Saçlar eklendi.
    Avrupa takımlarından kaliteli oyuncu yüzleri.

Kurulum:
    1-Bilgisayarınızdan oyunu tamamen kaldırın.(Program Files'taki ve Belgelerimdeki KONAMI dosyalarını silin.
    2-Oyunu kurduktan sonra hiçbir yama, güncelleme indirmeyiniz.Rar'dan çıkardığınız klasörde "download" isminde bir klasör görüceksiniz bunu gerekli yere atın.(Nereye atacağınız yine aynı klasördeki "Önce Okuyunuz" da yazıyor.)
    3-HQPatch2011STSL.exe'sini çalıştırınız.İleri butonuna basarak yamayı kurunuz.
    4-Yamayı kurduğunuz yere gidiniz ve kitserver klasöründeki manager.exe'yi çalıştırınız.Manager.exe'de Attach butonuna basarak yamayı oyuna ekleyiniz.
    5-Daha sonra "KONAMI" klasörünü Belgelerime atınız.
    6-Ve oyuna girerek yamanın keyfini çıkarın.

Girişte çıkan ilave içerik'i yüklemeyiniz.Eğer yüklenirse EDIT dosyası bozulu ve formalar yüzler gider.O ilave içerikte sadece İrlanda forması var.Yama zaten KONAMI'nin yaptığı güncellemenin üstüne yapıldı ve verilen download klasöründe oyunun güncellemesi yer almaktadır.Güncellemeyi indirmenize gerek yok.Yani Avrupa'dan son transferler vs. var.Altını çizerek belirtiyorum girişte çıkan ilave içeriği yüklemeyiniz.

Bunları yaptığınız halde forma, logo veya yüzler oyunda yoksa tekrar HQPatch2011STSL.exe'sini çalıştırınız.Daha sonra yamayı nereye kurmak istediğinizi sorcak.Gözat'a tıkla***** masaüstünde bir klasör oluşturarak yamayı onun içine çıkartın.Daha sonra masaüstüne çıkardığınız kitserver dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere atınız.

LİNK..

http://hotfile.com/dl/81339691/9d156bf/H.Quality_Patch_2011.rar.html

PES 2011 Türkiye Ligi! High Quality STSL Patch[ÇIKTI!]

• Bobo olmuş valla
  • ben kurdum bank asya da sorun var takımlar tamam ama oyuncular hepsi farklı
  • hocam bank asya için güncelleme olucak ondan biraz sabır ....
    gelıyor süperlige takılalım..:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukumsu

hocam bank asya için güncelleme olucak ondan biraz sabır ....
    gelıyor süperlige takılalım..:D

bekliyoruz,emeğe saygı
  • hocam rar pass nedir ...
  • Oyuncular iyi olmuş , teşekkürler
  • rar passı warken nasıl iyi olmuş diyorsunuz anlamıyorum varda ben mi görmüyorumm birisi rar pass'ı yazsın madem yamayı kullanabiliyorsunuz ...
  • Ben yüklediğim halde neden Türkiyeligine erişemiyorum yani yükledikten sonra sadece arka plan değişiyor ama süper toto ligi yok.Sebebi nedir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerhakanokur

rar passı warken nasıl iyi olmuş diyorsunuz anlamıyorum varda ben mi görmüyorumm birisi rar pass'ı yazsın madem yamayı kullanabiliyorsunuz ...

www.soccertr.com
  • BİZİM MİLLETİMİZDEN BAŞKA İNTERNETTE BİR DOSYA PAYLAŞIP VE O DOSYAYA ŞİFRE KOYAN BİRİ VARMI LÜTFEN SÖYLEYİN YA BU KADAR SAÇMA BİR İŞ OLURMU İNSANLARLA PAYLAŞIYOR VE ŞİFRE KOYUYOR AMAÇ NE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: omerhakanokur

rar passı warken nasıl iyi olmuş diyorsunuz anlamıyorum varda ben mi görmüyorumm birisi rar pass'ı yazsın madem yamayı kullanabiliyorsunuz ...

www.soccertr.com

passwordunuz yanlıs

• Önce Okuyunuz'u açmak için PW istiyor ?
  • lan yapcaniz isin .... pw ney laa bunun malmısınız...
  • arkadaşlar şifre comandante dir.saygılar
  • Cana çok fena benzemiş :)
  • işte budur (:
  • ya kardeşim C:Program Files/Konami/Pes 2011 içinde download diye bir klasör yok ayrıca yaman da çalışmıyor.Ey Allahım ya
  • Sizin Yapacağınız yamanında sizinde ulan ne sahtekar adamlarsınız siz be birşey oldugu yok fasondan paylasım fasondan yorumlar!
  • UlAN HARFİ HARFİNE DEDİĞİNİZİ YAPTIM ADAM DEĞİLSİNİZ OLUM SİZ
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.