Şimdi Ara

PES 2010 Master Lig Genç Yetenekler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
8.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Catermole
    Horymarqua
    Wijnaldum
    Abdülkadir
    Diego
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awésomé

Şimdi başladım master lige Boca ile
    İşime yaradı diyemem çünkü hiçbirini alamadım(walcott,diego,santon )
    Transfer yapmak ile ilgili ipuçları varsa alabilirim.

bu adamları boca'ya getirememen doğal gelmelerini pek bekleme
  • Kadrom bu.
    İş yapar mı ?
     PES 2010 Master Lig Genç Yetenekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Half Man Half Amazing

Kadrom bu.
    İş yapar mı ?

@Arda Turan
    @Limmermann(Altyapı ovr:92 yaş:16)
    Takıma katıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardy boyz

Ilucznica ve Rozyknets daha önceki kariyerimden biliyorum

Kompany ise yeni başladığım galatasaray kariyerimde şans eseri buldum ama 81 ile geldi bana :)

Yanlış hatırlamıyorsam bu oyuncu 4-5 bölgede birden 80+ ile oynuyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Half Man Half Amazing

Kadrom bu.
    İş yapar mı ?

kaç yılındansın eğer 2-3 yıldan fazlaysa kötü gibi bide kompany bende dmf sende nasıl cb oldu?
    ve iş yapar mı demişsin eğer iyi oyuncuysan her takım ve oyuncu iş yapar o yüzden canım sıkıldı oyunu bıraktım

hee bir de benim kadromun ss vereyim

Not:kompany yi dmf de oynatırdım normalde ama cb deki adamım çok düşüktü o sene onu öyle oynatmıştım kompany de dmf de 102 veya 103 tü olay skill kartları geliştirmekte yatıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonesknow -- 1 Eylül 2010; 5:41:19 >

• @GaA_BaT

senin kaçıncı senende o kadro ? benim 2011 deyim gs ile gençler var 70 civarı falan arda 88 o çok gelişiyo
  • Bende fenere Vilalba'yı aldım,adam 1.60 cm ama 8-9 tane kafa gölü var.

Agüero alamadım ya içime oturdu.
  • önceki gs oyunumda sinan bolatı barca almıştı ve acayip gelişmişti ama bu sefer baktım 2. sezon hatta 3 e geçtim 63 mü ne gücü hiç gelişmemiş gs de emirhan diye bi kaleci vardı onu iyi geliştirdim 20 yaşına 68 e geldi

parcovic(SB) diye biri genç takımdan çıkıt 16 yaşında gücü 80 di kaçırmadım tabi ama artis ilk 11 de çıkarmazsam hemen tavır yapıyo ulan senin yaşın ne başın velet

kompany(dmf) ancak 2. sezonda teklifi tabul etti 30 küsür milyon bonservis verdim içime oturdu o

diego(gk) da 2. sezon bitince teklifimi kabul etti daha öncesinde kaç kez teklif yapmıştım

şimdi aklıma takılan bir şeyi sorayım 2. sezon kadroyu çok az sayıda tutmuştum oyuncuların gelişimi çok iyi oldu(takımın antrenörünü falan en yüksek seviyede) şimdi 3. sezona başlarken kadroya bir sürü genç takımdan oyuncu aldım ve kiralık falan da veremedim . kadro çok geniş olunca antremanda gelişmeleri oyuncuların hepsine yayılır ve kişi bazında azalır mı acaba ?

• bende defans çıkmıştı 16 yaşında 86 puanla adı da Libermann idi
    ayrıca listede yazılanlar doğrudur
    internette biraz daha araştırırsanız efsane oyuncuların isimlerinin çakmasıyla yeni adamlar çıkarmışlar onları kadronuza katabilirsiniz
    bir de şunu söyliyim birkaç sene oynadıktan sonra da şu an yaşlı olan iyi oyuncular genç olarak tekrar çıkıyor örneğin giggs scholes van der sar falan, alınıp değerlendirilebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

@GaA_BaT

senin kaçıncı senende o kadro ? benim 2011 deyim gs ile gençler var 70 civarı falan arda 88 o çok gelişiyo

galiba 2014-2015 sezonuydu onun ilk yarısında da diegoyu satmıştım 105 likti
  • Lazio'ya gelebilecek adam akıllı ucuz yetenekler varmı? Özellikle defans ve bek olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __éSér__

Lazio'ya gelebilecek adam akıllı ucuz yetenekler varmı? Özellikle defans ve bek olabilir.

italya ligi bana zevk vermemişti sadece 3 büyük takım var adam akıllı diğer maçlar sıkıcı oluyor oyuncuları bilmediğinden ben sana ingiltere ligini öneririm en zevkli ligdir ama tabi senin zevkin
  • ben fenerbahçedeyken ilk sezonda foggia die birini aldım ve şu nada ovr 90 gayet hızlı ve çalım atan futbolcu öneririm.
  • Ilucznica
    Hornamkis
    Palsehin
    Rozyknets
    Foggia
    Bercelgiu
    Salzan
    Jerdkov

bunların çoğu ikinci lig'de oynuyor ve hızla güçleri tavan yapıyor.
  • CANTLESIR SPOR Diye Bi Takım Var Orada Palsehin Falan Hepsi Turk Baya Da Overall'i yüksek Oyuncular Onlar İşe Yarar...
  • Drenthe yi unutmuşsun oda çok süper gelişio
  • Diego capel. kesinlikle alın. 3. yılında zaten manchester united size 96 mlyn $ lık teklif yapacaktır. gerçekten süper bi ofansif orta saha. her yıl asist kralı olacaktır
  • benim önereceklerim :

Sutto CB

Abdulkadir SMF

Onur K. SMF

Juan Mata SS

Villalba SS

Elhxaper DMF

Thorcewell DMF

De Muilen DMF

M.Hill SB

Entelana GK
  • Ben Kompany'yi 23 milyon bonservisle aldım .
    Hiç Zorluk Çıkartmadı .

http://tinypic.com/r/33jrbmb/7
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.