Şimdi Ara

PES 2009'un en iyi atak oyuncusu?(Sizce?) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
14.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle ibrahimoviç ve messidir abi en iyi ataklar.yanına eto da eklenebilir çünkü usta arkadaşlarım var düz koşarak bile kaleye girip gol atıyolar bana etoyla :D cristiano ronaldo bence o kadar iyi değil neden bilmiyorm ama ısınamadım.adriano diyenlere çok şaşırıyorum çok müthiş ve sert şutlarına rağmen aşırı yavaş kıçını kaldıramayan bir oyuncu.essien adrianoya tercihimdir şut olarak çünkü hem orta sahayı hem defansı hem hücumu güçlendiren ve ateşleyen bir oyuncu.bir kere de rio ferdinandın kafasına gelmişti vurduğum şut adam yere düştü çok sevdim ondan sonra
  • ROONEY
  • defans olarak puyol derim, atak olarak da ibrahimovic
  • Messi'yi güçsüz yapmışlar,omuz omuza gidemiyor.

Ronaldo.
  • agüero bence 10 numara
  • Messi Kaka Eto

utanmasalar adamın içleriden geçicekler hele birde ceza sahasına gırdın mı hafif topu kenara cekip attıgın her şut gol
  • Messi kaka ibrahimoviç
  • messiyi şutlarıyla birlikte kullanabilen biri için başkası yalan
  • S.a merhaba arkadaşlar ben bu sitede yeniyim.

***~~~<<<---{CrİsTi@nO rOn@lDo}--->>>~~~***

Sergio Agüero(Kun Agüero)

Messi

Quaresma

Arda Turan

Benzema

İbrahimoviç

David Villa

Fernando Torres

Didier Drogba

Thierry Henry

Robinho

umarım yeterlidir...
  • rooney yada etoo c.ronaldo..
  • Adriano
  • bence henry...
  • Messi
    C.Ronaldo
    Kaka
    Adriano (Garip biliyorum ama bence öyle.Özellikle 08de süper ötesiydi, adam futbolu bıraktı)
  • ben oyunda anelkayla bile messiyle oynadığımdan iyi oynuyorum. 1kaka 2gerrard 3tevez
  • messi+c.ronaldo
  • messi veya ronaldonun fizikleri etoya göre zayıf.eto tır gibi önüne geleni ezip geçiyor.etoyu durdurabilen tek oyuncu pepe gördüğüm kadarıyla.pepeyi bildiğiniz hayvan yapmışlar
  • Beyler Torres de hakketen süper ...
  • SAMUEL ETO'O
    Başka lafa gerek bile yok.
    Bide Agüero Beklenmedik derecede iyi.
  • En iyi atak oyuncusu demişsiniz o zaman diyorumki Messi çünkü barcada atağa kalkarken pas attığımız hastalık olan adamdır kendisi sonra etoo adamın hareketleri kıvrak ve çok hızlı henry ye bişi demiyorum adam futbol baletidir(barca hastasıyım) ondan diğerlerini gözlemlemedim
  • Eto' ve C.Ronaldo bence.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.