Şimdi Ara

PES 2009'un en iyi atak oyuncusu?(Sizce?) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
14.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forvet dediğin adam, geride kalmamalı. Atağa çıkmalı, pozisyon almalı... Bunlar Cavenaghi'de süper. Ayrıca, kafa vurma, top sürme, şut da süper adamda.

Düzenleme: 3'lü forvet oynayanlar için Cavenaghi, Gilardino, Amauri. AMF olarak da Kaka'yı koydunuz mu iş bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullet -- 19 Şubat 2009; 13:25:09 >
  • Eto'o bu oyunun kralı.
    Nerde kaldı o eski 10 numara Zidane Onsuz oyun kurmak eskisi kadar zevkli değil tabi.Neyse;mecburen 4-5-1 li kalabalık ortasahaya devam
  • Messi.
  • etoo messi
  • messi c.ronaldo ve villa yı tek geçerim
  • Tek kelimeyle Eto'o
  • etoo - messi -c.ronaldo
  • C.Ronaldo ve Messi kesinlikle
  • eto-messi-c.ronaldo
  • Rooney le arkadaşı ağlatıyordum.İnanılmaz güçlü yapmışlar 2008 de de güçlüydü zaten.Rooney i ileride tek forvet oynatırım her zaman
  • En iyi mi değil mi bilmem ama benim elimde en iyi hücum oyuncusu: Roberto Baggio

Classic Italy'yi açınca çıkıyor. Top ayağına yapışıyor resmen, topu almak mümkün değil. Şutları da çok iyi. Hava topu bile alıyor yeri geldiğinde. Tek dezavantajı 2. bilemedin 3. faul'den sonra sakatlanıyor.

Güncel oyunculardan Roberto Baggio'nun halefi olabilecekler; Del Piero, Agüero, Messi. Ama ben Messi'yle oynayamıyorum, haddinden fazla hızlı olduğundan topu ayağından aşıyor. Del Piero ikili mücadelelerde zayıf kalıyor. Agüero çok kral ama PES 2010 onun zirvede olduğu oyun olacak.

Sağlam PES oyuncusu denebilecek bir arkadaşımla düzenli olarak karşılıklı oynarız. Roberto Baggio'ya o da hayretler içerisinde bakıyor. Classic Italy'yi aldırmıyor bana hatta.

• Messi, Drogba, Ibrahimoviç.
  • yeni yamayla etonun gücünü düşürmüşler.milletten çok şikayet geldi galiba
  • ibrahimoviç,eto'o,anelka,martins
  • thierry henry ve lionel messi
  • pire tevez'in üstüne adam tanımam. az ipten almadı beni.

plase lavezzi yalnız w.love'ın oranları nsl bu kadar düşük olur görür görmez yüksetmiştim... yine ahı gitmiş vahı kalmış gigs'i nsl bu kadar hızlı yapıyorlar
  • Bence en iyisi Carlos Tevez olmuş.
  • eger master oynuyorsanız size tavsiye edecegim 2 oyuncu...

Birsa
    Harnik

Bir oyuncu daha vardı ama adı gelmedi aklıma geldiginde yazıcam
  • messiyle eto aynı takımda olunca manyak bişey ortaya çıkıyo
  • en iyi oyuncularla oynamak zevk vermiyor. Adaletli olmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.