Şimdi Ara

Pes 2008 en güçlü takım ? ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
5.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pes 2008 de en güçlü takım hangisi veri olarak ? ben hollanda klasikten daha güçlüsünü görmedim sayısal olarak.takım nerdeyse altıgen oranda bir güç grafiğine sahipti.sizin bildiğiniz var mı daha güçlü ?

• brazilya italya

inter man.united
  • hollanda klasik veri olarak onlardan daha güçlü
  • Real Madrid

ManU güçsüz ya
  • Liverpool
  • Barça
  • anlamadınız arkadaşlar siz beni. ben sayısal olarak diyorum.takımları seçerken altıgen şekilde istatistik çıkıyor onun en kabarık en geniş olanını diyorum ben.hollanda klasik benim gördüklerim arasında en genişiydi varsa bildiğiniz klasil takımlar arasında onu sordum ben.
  • Yamalarda Real Madrid'i baya güçlendiriyorlar.Ama yamasız oyunda Barça.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gm7pro

Barça
  • Bence Milan!
    Sol kanada koy Serginho'yu yeter.
    Yavrum maşallah tek başına bir takım...
  • tabiki İnter

pes2008'de fizik gücü bariz en önemli şey,body balance'si yüksek ve boyu uzun olan oyunculardan top almak neredeyse imakansız.İnter'de hem fizikli hemde uzun oyuncular var.Direk eziyorlar rakipleri.İnter'den sonra da Chelsea'de bu avantaj var

bknz: adriano,zlatan,vieira,materazzi,samuel,maicon,chivu
  • inter kesinlikle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blade77

tabiki İnter

pes2008'de fizik gücü bariz en önemli şey,body balance'si yüksek ve boyu uzun olan oyunculardan top almak neredeyse imakansız.İnter'de hem fizikli hemde uzun oyuncular var.Direk eziyorlar rakipleri.İnter'den sonra da Chelsea'de bu avantaj var

bknz: adriano,zlatan,vieira,materazzi,samuel,maicon,chivu

İnterle hiç oynamadım ama chelsea hakkında kesinlikle katılmıyorum.Benim favori takımım oydu ve herzaman onda oynardım gerek pc gerek ps 3te.Ama fizik güçleri çok kötü top kapamıyordum adeta.
    Şuanda M.United ile oynuyorum takımımı buldum gibi =)

• sağda messi solda ronaldinho tutabiline aşk olsun :)
  • İnter
    Atarasa Adriano'm atar.
  • oynamayı bilene Fransa, Çok dengeli bi takım hem ps2 hem ps3,xbox360 ve pc de
  • quote:

Orjinalden alıntı: melihyildiz

oynamayı bilene Fransa, Çok dengeli bi takım hem ps2 hem ps3,xbox360 ve pc de

PES 2008 e kadar fransaydı fakat zidane in olmamasından dolayı fransa bence artık tam bir takım değil.orta saha da zidane in yerinde oynucak adam yok fransa da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cm3589 -- 28 Haziran 2008; 16:33:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dankos

İnter
    Atarasa Adriano'm atar.

ibrahimoviçi koyuyorum sol kanada sağ kanatta adriano ve ortada david suazo...Müthiş oynuyolar...
  • İnter ve Chelsea ile oynuyorum hep, gayet güçlüler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanevreka

quote:

Orjinalden alıntı: dankos

İnter
    Atarasa Adriano'm atar.

ibrahimoviçi koyuyorum sol kanada sağ kanatta adriano ve ortada david suazo...Müthiş oynuyolar...

david suazo zaten vazgecilmezim figo out david in

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.