Şimdi Ara

PES 14 PC OYUNCULARI TOPLULUĞU ( PES 14 PC )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
3.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2014 PC OYUNCULARI TOPLULUĞU na Hoşgeldiniz....

PES 2014 PC Oyuncuları Topluluğunda;

- PES 2014 için Kaliteli Paylaşımlar, Eleştiriler, Fotoğraflar, Videolar ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

- Yakın Zamanda PES 14 için Online Lig kurulacaktır. Katılımlarınızı bekliyoruz

- Yeterli sayı olduğunda lige başlanacaktır. Orjinal CD kullanımına ve Online olarak oynayanlar başvurabilirler

- Başvuru için Topluluğa katılmanız yeterlidir. İstemeyenler Lige katılmayabilir

- Forumda lütfen küfür ve kavga etmeyelim arkadaşlar...Teşekkürler...

- PC kullanıcılarını bekliyoruz.....

• Yeni forumumuz hayırlı ve uğurlu olsun....
  • yeni forum hayırlı olsun başarılar zevkli güzel etkinlikler olur inşallah
  • inşallah kardeşim teşrif ettiğin için teşekkür ederim bizi ihya ettin...Az önce maç yaptım offline da yine harika maçlar oldu özellikle şutlar ve paslaşmalar harika olmuş yaa...
  • teşekkürler hocam yaklaşık 12 maç üzeri maç yaptıp sadece 1 tanesinde saniyelik lag oldu o da ttnet ten olabilir güncellenmeden onra oyun çok iyi oldu baya zevk almaya başladım inşallah katılım olur lig olursa güzel maçlar çıkartırız
  • Online ı henüz denemedim neler söylüyorsun hiç takılma ve sorun yok değil mi bende D-Smart Net kullanıyorum standart 8 mb lik bağlantı yavaşlama ve lag problemi yaşar mıyım acaba hocam henüz denemedim offline takılıyorum yamanın gelmesini beklemiştim...
  • GOadvance kullanıcısına yanıt
    şu anlık online nazar deymesin online kupa bölümü ve sıralama maçında denedim fazla sorun çıkmadı hocam inşallah hep böyle gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman_Enes_TR -- 20 Kasım 2013; 1:54:04 >
  • online single tadında kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

online single tadında kesinlikle

online single ne demek hocam
  • Hocam yeni konu hayirli olsun mesajim bulunsun bende oyunu pc de oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 20 Kasım 2013; 4:02:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Hocam yeni konu hayirli olsun mesajim bulunsun bende oyunu pc de oynayacağım.

Çok teşekkür ederim Aramıza hoşgeldin dostum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

quote:

Orijinalden alıntı: antking

online single tadında kesinlikle

online single ne demek hocam

online oyunu single gibi akıcı anlamında hocam
  • Evet PES Seven herkesi Online oynasın Offline oynasın bekliyoruz...
  • hepimize hayırlı olsun evet artık yeni evimiz burası

bu muhteşem videoyu izlemeyen çok şey kaçırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 20 Kasım 2013; 12:39:25 >
  • Videoyu izledim IBRAKADABRA süper...

- DLC 2.00 paketini ve 1.04 Update i kuramayan arkadaşlar için burada izah etmek istiyorum. Eğer 1.04 ü ilk önce kurmazsanız DLC 2.00 de 1/2 sayfa var. Yarılarda indirmeyi durduruyor. Bende de olmuştu daha sonra ilk önce 1.04 ü kurdum (18 MB) daha sonra DLC 2.00 paketini kurdum hiç takılmadan yükledi. 1.2 gb kadar DLC paketi

- Oyun şu anda tam olarak % 100 FUTBOL SİMULASYONU diyebilirim. harika olmuş müthiş keyif alıyorum maçlardan çok daha oturaklı çok güzel oyun olmuş.

- Oyunu defansta kurup süper ataklar yapabiliyorsun her türlü özgürlük sınırsız bi futbol keyfine dönüştü bu yamayla...

- Paslaşmalar Şutlar, üstelik tek paslar, yamadan önce hep hatalı oluyordu şimdi ise paslaşmanın ve şut atmanın keyfine varıyorum. Manuel yada normal şut hepsi harika olmuş...

- Özellikle Manuel orta açmak ve şut en büyük zevk aldığım şey bu oyunda...

- Oyun müthiş akıcı goller kördöğüşüne kesinlikle dönmüyor Offline da bile yapay zeka çok güzel oynuyor harika resmen dünkü Portekiz - İsveç maçı gibiydi. Ne maçtı ama İBRAKADABRA - RONALDO maçına döndü oyun...

- İBRAKADABRA : Bensiz bi dünya kupası izlemeye değmez... demiş (Bayılıyorum bu adama)...

• Arkadaşlar bu ne güzel oyundur aşık etti beni kendine yaaa işime konsantre olamıyorum adam bhatti ye tweet atacağım bi de pes official e bu nedir yaa oyunu öyle bi yapmışlar kendimi alamıyorum başka bişey düşünemez olduk şimdi tek derdim bu pes konusunda tek eleştirim bu............. bu kadar da güzel oyun yapılmaz birader........
  • evet bu oyunu oynamayan arkadaşlar ne kaçırdıklarının farkında değiller bence

güncelleme oyunun pc versiyonunu muhteşem bir hale getirmiş
  • oyun gerçekten inanılmaz olmuş

Futbol simülasyonu budur işte
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Sana ve diğer arkadasa katilmamak elde değil. Oyun pc de bir baska olmuş tadından yenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 20 Kasım 2013; 19:36:13 >
  • GOadvance kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi pes editin yamasini bekleyelim oyun tam kivamina o zaman gelecek

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.