Şimdi Ara

PES 14 PC OYUNCULARI TOPLULUĞU ( PES 14 PC ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
3.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GOadvance

İlker dostum sen o gün yatırdığın parayı geri alamadın mı acaba neler yaptın ???

parayı bankadan geri aldım hocam

bankayı aramalar+bankaya gidip gelmeler+stres yanıma kar kaldı

oyunu hala online oynayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 21 Kasım 2013; 17:52:22 >
  • var mı online a giricek bir maç döndürelim
  • Dostum bu serbest vuruş golünü çok beğendim acaba nasıl atıyorsun tuş kombinasyonlarını söyler misin ben sert vuruşu yapamadım tuşların yeri değişmiş
  • hocam biraz topun dibine sağa doğru falsolu şuta yarım basış sert bir vuruş değil vurduğum adam savunmada oynayan ana lig online daki adam yetenekli de değil yani Jacomorac adı
  • bugüne ait videolarım

çalım işi çok zor ve çok zevkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 21 Kasım 2013; 22:04:36 >

• PC de aynen devam ha ilker hocam
  • quote:

PC de aynen devam ha ilker hocam

kesinlikle hocam

şu orijinal sorunumuda halledersem herşey tamam olacak
  • Hadi bakalım hayırlısı olsun o da olur... Hareketler harika güzel goller paylaşalım artık
  • antking kullanıcısına yanıt
    :) yetenekli değil dediğin adamın serbest vuruş yeteneğine bi bakarmsıın kaç diye
    pes te o adam her zaman free kick yeteneği iyi derecedir.
  • quote:

Hadi bakalım hayırlısı olsun o da olur... Hareketler harika güzel goller paylaşalım artık

tamamdır hocam

artık farklı takımlarla oynama kararı aldım

hep ya Galatasarayla yada Milli Takımımızla oynuyorum

hazır online da yakınken değişik takımlara alışayım

Kutulu oyunum en erken pazartesi en geç çarşamba elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 22 Kasım 2013; 12:25:43 >

• Evet ilker hocam öyle yapma oyundan sıkılırsın ben de bi ara hep Bayern Münih e sardım üstelik kendim yapıyorum bütün formalarla kendim ilgileniyorum tasarımlarını aynı yapıyorum. Ayrıca lisansları da kendim yapıyorum. PEU Ligini Bundesliga yaptım arada kendim hep uğraşıyorum heykeltraş gibi hem seviyorum böyle uğraşmayı...
  • Ne diyordum sonra AC Milan ı çok tavsiye ederim taraftarlar coşuyor El Sharawy süper Kaka da çok güzel oynuyor. Milan ın kadrosu çok zengin taraftarları da çok iyi...

Sonra Real de Ronaldoyu yapmışlar be kardeşim. Toplara harika vuruyor resmen ronaldo sahada diyorsun her hareketiyle...

Ayrıca orta sınıf takımlardan Schalke 04 de Draxler çok iyi oynamak çok güzel kesinlikle tavsiye ederim...

• quote:

Ne diyordum sonra AC Milan ı çok tavsiye ederim taraftarlar coşuyor El Sharawy süper Kaka da çok güzel oynuyor. Milan ın kadrosu çok zengin taraftarları da çok iyi...

Sonra Real de Ronaldoyu yapmışlar be kardeşim. Toplara harika vuruyor resmen ronaldo sahada diyorsun her hareketiyle...

Ayrıca orta sınıf takımlardan Schalke 04 de Draxler çok iyi oynamak çok güzel kesinlikle tavsiye ederim...

tavsiyelerin için teşekkürler hocam

Psg ile oynamaya başladım

İbrahimoviç için bi süre psg ile oynayacağım

Galatasaraydan sonra Psg ile oynayınca net bir şekilde farkediliyorki

bizim oyuncularımız ile yabancı oyuncuların topa vuruş,pas verme gibi farkları

oyuna cidden çok çok iyi aktarılmış

• Aynen kardeşim Paris i bende severim çok çok iyi bir takım kesinlikle. Hele Ibrakadabra zaten müthiş bi herif. Normal bi oyuncu değil o tıpkı messi gibi...
  • tek sorun tüm zamanımı Pes 2014 oynayarak geçirmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 22 Kasım 2013; 17:08:41 >

• Dostum sen Sweet FX i uyguladın değil mi o haliyle kaydediyorsun çok net görünüyor çünkü bu arada ekran kartın nedir
  • quote:

Dostum sen Sweet FX i uyguladın değil mi o haliyle kaydediyorsun çok net görünüyor çünkü bu arada ekran kartın nedir

sweet fx uyguladım hocam

AMD Radeon 6850

Alman spikeri denedim az önce

kendimi savaşta gibi hissettim

spiker sesini 15 den 10 a indirdim

böylece spiker sesi daha derinden geliyor

stadyum atmosferi daha öne çıkıyor

baya güzel oldu tavsiye ederim
  • Evet ses olayını çok önceden keşfettim ben Alman spikerde bende uzun zamandır çok çok iyi diğerinden. Ayrıca PES 13 de keşfetmiştim sesini kısma olayını

- Bende kamera Özel de ve sıralama 0-10-7 alt alta. Bazen kamera pozisyonları yakalayamıyor uzak kalıyor sende farkettin mi özel kamera da oynuyrsan tabii...
  • birazda gol paylaşalım

bugüne ait goller

@GOadvance kamera ayarlarıyla hiç oynamadım hocam

@GOadvance

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 22 Kasım 2013; 21:34:19 >

• Tamam geniş de mi oynuyorsun hocam birde birşey sormuştum.

- Oyuncu boyutlarıyla ilgili. Oyuncu boyutları aynı değil mi bazıları oynanmış demişti en başında ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.