Şimdi Ara

Pes 13 Taktik Yardımları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , şimdi şöyle bir olay var. Arkadaşla hep ps cafede pes 13 oynarız. Bu beni yenemiyordu hiç , hırs yapmış heralde pc ye indirmiş falan stp bindirmesi , ofsayt tuzağını falan taktiksel yardımdan mı ne yapıyor. Benim markaj yapmama rağmen adamları kaçıyor her , her atağım ofsayt oluyor. Adamları falan nasıl kaçırıyor ve bu ofsayt tuzağını nasıl oyun içinde çalıştırıyor çözemedim bi yardı ederseniz iyi olur. Yarın ps3 kiralayacaz çünkü .

• ps3 de oynayamıyorum bende neyse hayrına uplayalım bari
  • Kimse yardım etmeyecek galiba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentJ

Arkadaşlar , şimdi şöyle bir olay var. Arkadaşla hep ps cafede pes 13 oynarız. Bu beni yenemiyordu hiç , hırs yapmış heralde pc ye indirmiş falan stp bindirmesi , ofsayt tuzağını falan taktiksel yardımdan mı ne yapıyor. Benim markaj yapmama rağmen adamları kaçıyor her , her atağım ofsayt oluyor. Adamları falan nasıl kaçırıyor ve bu ofsayt tuzağını nasıl oyun içinde çalıştırıyor çözemedim bi yardı ederseniz iyi olur. Yarın ps3 kiralayacaz çünkü .

Select + Kare tuşlarına basarak ofsayt taktiği yapıyordur.Sizde yapmak isterseniz bu şekilde yapabilirsiniz.Markaj yaptığınız adamlar boşa düşüyorsa oyun içinde taktik değiştiriyor olabilir.O nedenle arada bir oyunu durdurup taktikler kısmına girip kontrol edin.Gerçekten markaj verdiğim adamı mı tutuyor diye.
    Bu arada ofsayt taktiği yapıyorsa rakibiniz sürekli,siz de ara pası atmak için ısrar etmeyin.Baktınız tam pas atacaksınız ofsayt taktiği yapıyor.Pas atacağınız adam ile top sürün üstüne üstüne gidin.Böyle böyle bir kaç gol atınca bakalım hala yapıyor mu ofsayt taktiği. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

quote:

Arkadaşlar , şimdi şöyle bir olay var. Arkadaşla hep ps cafede pes 13 oynarız. Bu beni yenemiyordu hiç , hırs yapmış heralde pc ye indirmiş falan stp bindirmesi , ofsayt tuzağını falan taktiksel yardımdan mı ne yapıyor. Benim markaj yapmama rağmen adamları kaçıyor her , her atağım ofsayt oluyor. Adamları falan nasıl kaçırıyor ve bu ofsayt tuzağını nasıl oyun içinde çalıştırıyor çözemedim bi yardı ederseniz iyi olur. Yarın ps3 kiralayacaz çünkü .

Select + Kare tuşlarına basarak ofsayt taktiği yapıyordur.Sizde yapmak isterseniz bu şekilde yapabilirsiniz.Markaj yaptığınız adamlar boşa düşüyorsa oyun içinde taktik değiştiriyor olabilir.O nedenle arada bir oyunu durdurup taktikler kısmına girip kontrol edin.Gerçekten markaj verdiğim adamı mı tutuyor diye.
    Bu arada ofsayt taktiği yapıyorsa rakibiniz sürekli,siz de ara pası atmak için ısrar etmeyin.Baktınız tam pas atacaksınız ofsayt taktiği yapıyor.Pas atacağınız adam ile top sürün üstüne üstüne gidin.Böyle böyle bir kaç gol atınca bakalım hala yapıyor mu ofsayt taktiği. :)

Yüzde yüz katılıyorum. Bu yüzden ofsayt taktiği ile oynayan arkadaşlarımı çok seviyorum bu peste :) Ara pası zorlamayıp orta sahadan aldığın bir adamla top sür. Adamın her taktik değiştirdiğinde seninde bir anti cevabın olmalı ama bunu zırt pırt starta basıp taktik ayarlama olayına getirirsen o maç bitmez :) Oyun içinde hamle yapmaya çalış

• quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

quote:

Select tuşu start tuşunun yanındaki tuştu galiba ? Peki bu boşa adam kaçırma falan nasıl oluyor bununda bi tuşu varmı sağ analoga tıklayıp ileri ittirmiyor başka türlü yapıyor. orta sahadan adamlar bile yardıma geliyor koşarak çözemedim gitti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.