Şimdi Ara

Pert islemi-Yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabalar..Kuzenimin araci perte cikti ve kasko ile mutabakat saglandi.islemler icin ben yardimci oluyorum.Raic bedelin bir kismini kasko bir kismini sovtaj firmasi odeyecek..Kasko odeyecegi tutar icin evrak gondermis..Kisaca raic bedelin 30000 tl sini size oduyoruz.Sizde bundan sonra herhangi bir hak talep etmeyeceksiniz seklinde imza isteniyor evrakta..geri kalan yaklasik 20000 tl yi odeyecek sovtaj firmasindan daha haber yok..Bu evragi hemen imzalayip kaskodan paranin kendilerine dusen kismini almalimiyiz sizce ..yoksa sovtaj firmasindan da haber beklemelimiyim..cekincem eger sovtaj firmasi ustune dusen paranin tamani yatirmazsa ve ben bu evragi oncesinde kaskoya gondwrmis olursam hak iddia edememe gibi bir durum olur mu..ote yandan pert islemi icin su ana kadar 2 ay gectigi icin surecinde cok uzamasini istemiyoruz..Yardimlariniz ricasiyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serierdal -- 17 Şubat 2019; 12:0:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sovtaj terk mi yaptınız, neden toplam 50.000 TL’yi şirket ödemiyor ruhsat sahibine?

• Ihaleyi kazanan firmanin araci vekalet verxdigimizde trafikten cekip sovtaj bwdelini hesabimiza kasko firmasindan ayri olarak vecekleeini soylediler..Benim de cok tecrubem olmadigi icin niye boyle bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: serierdal

Ihaleyi kazanan firmanin araci vekalet verxdigimizde trafikten cekip sovtaj bwdelini hesabimiza kasko firmasindan ayri olarak vecekleeini soylediler..Benim de cok tecrubem olmadigi icin niye boyle bilmiyorum
    Konuyla alakasız olacak belki ama perte ayrılan arabayı neden trafiğe tekarardan alırlar ki. Gönder hurdalığa. Şimdi sigorta şirketinin şişirmesi yalanıyla anlamayan bir garibanın canını yakacaklar.
    Size de geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin.

• Trafige girmesi icin degil pert oldugu icin tragikten cekilme islemi bahsettigim.

• serierdal S kullanıcısına yanıt
    ben sizin yerinizde olsam kabul etmezdim, benim muhatabım kasko şirketi, başkasını tanımam parayı şirket alsın bana tamamını yollasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.