Şimdi Ara

PERSONEL TASIMACILIGINA BULASIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar personel tasımacılıgı hakında bilgisi olanlar abim kadar yakın bir akrabamla beraber bu işi yapmak istiyorum kendisine 17+1 sıfıra yakın veya sıfır bir araç alıcam ancak banka kredisiyle sizce girmelimiyim bu işe krediyi oder mi ayda ne getirir aklımda olan arac ise citroen jumper turizm paketli modeli dusuncelerinizi bekliyorum

• bence yatırdığın parayı kısa sürede geri alman olası ama tabi işin erbabları daha iyi bilgilendirirler seni bu konuda.
  • personel taşımacılığı hakkında bir bilgim yok ama ben size volt öneririm ikinci el de olsa (yani eski kasa lt50) çok iyi araçlardır biraz diğerlerine göre tuzludur ama az yakar iyi kaçar bizim servisten biliyorum 140.000 yakıyor diyordu kmde ama tam emin değilim
  • Bu işler zor işlerdir. Benim de bir akrabam bu işlerle uğraşıyor. Kimi zaman çok iyi, kimi zaman da sıkışıyor. Bence önemli olan noktalar şunlar:
    Personelini taşıyacağınız kurumla kaç yıllığına anlaşacaksınız? Çünkü sen bu işe bir para yatıracaksın. Ama 6 ay sonra adamlar başkasıyla anlaşırsa sen bu işten zarar edersin. Elinde 2. el minibüsle kalırsın. Bu işlerde hukuki anlaşmalardan çok söze ve kişiye itimad edilir. Bu yüzden yaslandığın kişi sağlam, gereğinde racon kesebilecek biri olmalı. Çünkü yarın birisi çıkar sizin verdiğiniz fiyatın altında fiyat verirse ne yaparsınız? Bu işlerde rekabet çok. Arabayı sen mi kuşlanacaksın, şoföre mi vereceksin? Vereceksen güveneceğin birisi var mı? Bu işlerden pek anlamadığını düşünürsek, bu devirde kimi zaman babaya bile güvenilmemesi gerektiğini unutma. Ortaklığa ondan sonra gir derim.
    Nacizane fikirlerim bunlar
  • VOLT ALANA İŞ GARANTİSİ VAR BÜYÜK BİR TURİZM ŞİRKETİNİN.REKLAM OLMASIN DİYE ADINI YAZMIYORUM AMA DÜŞÜNÜYORSANIZ ARKADAŞIMLA

GÖRÜŞTÜRÜRÜM SİZİ.
  • Çok yakın bir arkadaşım bu işle uğraşıyor. Kesinlikle volt ve splinter 2. el e bulaşma. taş gibi araçlar ancak belli bir kilometreden sonra değişimi gelen parçalar çok fazla fiyata mal oluyo. astarı yüzünden pahallı hesabı. Arkadaiım 42.000 e eski j9 şu an karsan adı altında aracı aldı 0 km. ne olursa olsun 0 al 3 sene kafan ağrımasın. Belli bir süre sonra iş kendini amorti ediyorsa tabiki...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.