Şimdi Ara

Persona 4 Golden Türkçe Yama (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
7
Favori
29.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle diyeyim kasım aralıktan önce zor, bu esnada ufak tefek başka yamalarda çıkaracam, bir tanesi bitti gibi bir şey. ama sürpriz...

• Ne çıkardığını buraya da yaz pls.

• 2021'den beri bekliyorum nihayet yıl sonu oynayabileceğim oyunu biraz uzadı ama umarım kaliteli bir şey çıkar ortaya.

• Hadi hayırlısı geç olsun güç olmasın.

• Yetiştirmeye çalışacam çeşitle aksaklıklar ve ufak bi kayıp oldu o kısım baştan çevrilecek ama yapacak bir şey yok. Allahtan kayıp öyle çok değil, 1 aylık falan. O da disk arızalanmış ama aldım o diskten çeviriyi sağlam başka diskte ve bulutta yedekli şu an. Harddisk gümledi çeviri gitti durumu yok yani. Ama ufak bi kayıp var. Şimdilik, öncelik diğer yamada. Onun çevirisi bugün olmadı yarın tamamlanır ama sıkıntı sonra başlıyor, aktarma gerekecek ve kodlamalar farklı. Bendeki şans işte.

• Sakın o sürpriz yama ys olmasın(lütfen olsun) Ys VIII: Lacrimosa of DANA olsa tadından yenmez  Ama o hiç ufak tefek bir oyun değil. Çok merakla bekliyorum.

• alponsoo A kullanıcısına yanıt

Değil  

• Takip.

• yama steam indirimleri bitmeden açıklama şansınız nedir yetişir mi? İndirimdeyken alaydık.

• FuyukaiDesu F kullanıcısına yanıt

Çıkmaz var daha, ayrıca şu an çevirisi biten diğer yamayla uğraşıyorum. Tek tek aktarmak gerektiği için vakit alıyor o. İşin teknik kısmında yani o. Dediğim gibi o oyunun çevirisi bir kaç gün önce bitti ama o haliyle veremem. Persona madem indirimde al dursun kenarda.

• Yok persona için demedim onu zaten aldım :D yeni çeviri iyi bir jrpg çevirisi ise alayım diye merakım var ama çeviri yapan kişi az jrpg türünde oyunları. Yanlış hatırlamıyorsam ff 7'yi de sayende oynayabilmiştim.

• FuyukaiDesu F kullanıcısına yanıt

Ha pardon, jrpg değil hatta pc oyunu değil :) ama çok çok iyi bir oyun. Tarihin en iyilerinden hatta...

• Adol125 kullanıcısına yanıt

zelda serisinden bir oyun olmasını çok isterdim ama büyük ihtimal metroid prime.

• Bakacaz  

• Bahsettiğim söz konusu çeviri bitmiş olmasına rağmen tek sorunlardan kaynaklı yayınlanması biraz gecikecek.   

Tüm çevirilerine nasıl ulaşabiliriz? Bildiğim kadarıyla FF VII, Metroid Zero Mission ve Metroid Fusion var. FF ve Metroid ZM'yi senin çevirilerinle oynamıştım. Bence bir internet sitesi kurmalısın.

• İmzaya ekledim gözüküyodur inş...

Web siteden gözükmüyor hocam

• Giriş yapınca açık yapmayınca gözükmüyo bende de anlamadım...

Tüm çevirilerini paylaştığın int. sitene nasıl ulaşabiliriz ? Link var mı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.